Не кую, не мелю• сегодня в 08:23
Как поставить в высотку буржуйку?
Нужно какое то разрешение?
Нужно бить стенку что-бы вывести трубу?
Дрова сильно коптят на соседей и на квартиру?
Нужно бить стенку что-бы вывести трубу?
Смайлик• сегодня в 08:47
Ответ дляДелайКак_Я
Просто. Выводишь в окно трубу. Вокруг должно быть железо.
Не у вікно, а у стіні робиться отвір для труби.
Цирк на дроті• сегодня в 08:47
Ответ дляСмайлик
Подивилась. Там немає нічого про буржуйки в багатопрверхівках)
Дайте угадаю, вы искали слово ’буржуйка’?
Смайлик• сегодня в 08:48
Ответ дляЦирк на дроті
Ні. Ви не вгадали) просто візьміть і почитайте, про що йдеться в документі.
Херсон це Україна• сегодня в 08:48
Ответ дляЗалетна Я тут
приходила спам рассылка от газа - маленький балон и короб, который может отапливать
что то 10 тыс
Ми таке були купили і так і не наважилися використовувати. Продали новим через дві зими.
Цирк на дроті• сегодня в 08:49
Ответ дляСмайлик
Я очень в курсе этих документов.
Но вы ставьте, не откладывайте!
Залетна Я тут• сегодня в 08:49
Ответ дляХерсон це Україна
хоть включали?
оно вообще эффективное
Не кую, не мелю
• сегодня в 08:49
Ответ дляХерсон це Україна
Почему не пользовались?
Не кую, не мелю
• сегодня в 08:50
Ответ дляЗалетна Я тут
хоть включали?
оно вообще эффективное
Керосиновые пишут хорошие, там и обогреватель и плита сразу
Смайлик• сегодня в 08:50
Ответ дляЦирк на дроті
Я очень в курсе этих документов.
Но вы ставьте, не откладывайте!
Тоді процитуйте, будь ласка, де там про заборону встановлення приладів типу буржуйок (можна без слова буржуйка)
Добра, коли сита!• сегодня в 08:50
Ответ дляХикориДикори
Помню в 90е тетя моя ставила буржуйку в квартиру и все соседи тоже. Дом многоквартирный, 2х или 3 х этажный
Для чого вона потрібна була в 90-х?
У кацапських ботів мозок поплавився.
Не кую, не мелю
• сегодня в 08:50
Ответ дляНе гоню
Есть обогреватели на туристических маленьких газовых баллончиках
Лучше все таки керосин , чем газ, безопаснее в кв
Не гоню• сегодня в 08:50
Ответ дляНе кую, не мелю
Лучше. Я просто говорю какие еще есть варианты
ВЫВсеВрете• сегодня в 08:51
Ответ дляНе кую, не мелю
Почему не пользовались?
у наших соседей по даче рванул какой-то баллон с газом, которым они как-то грелись. подробностей не знаю - я была подростком. но там снесло всю веранду и у хозяйки ожоги сильные были.
Херсон це Україна• сегодня в 08:52
Ответ дляЗалетна Я тут
хоть включали?
оно вообще эффективное
Не включали. Ефективне, в знайомих в приватному будинку.
Але поки працює тепло, як і з електро обігрівачами.
Смайлик• сегодня в 08:52
Ответ дляДобра, коли сита!
Для чого вона потрібна була в 90-х?
У кацапських ботів мозок поплавився.
Бо опалення не було
не всі ж в Києві живуть. У нас майже не топили в кінці 90х на початку 2000х. Донецька область. Централізовпної гарячої води немає в тих містах з того ж часу.
Не кую, не мелю
• сегодня в 08:52
Ответ дляВЫВсеВрете
Газ это опасно, особенно зимой, поэтому склоняюсь к керосинкам, кроме того топливо продают 5 л 880 грн, не так уж дорого
Херсон це Україна• сегодня в 08:54
Ответ дляНе кую, не мелю
Почему не пользовались?
Бо це газ і небезпечно. І чоловік дома рідко, а я всіх цих балонів боюся.
Добра, коли сита!• сегодня в 08:55
Ответ дляСмайлик
Бо опалення не було
О, як виходить. Зато волали, що Донецький регіон всю Україну годує, а собі ради дати неспроможні були, бо все, що мали віддавали рашистам і жили як рашисти, без води, газу, опалення
Цирк на дроті• сегодня в 08:57
Ответ дляСмайлик
1. Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» - фасад, зовнішні стіни та інші несучі конструкції є спільним майном співвласників. Самовільно пробивати зовнішню стіну та монтувати димохід не можна без дотримання встановленого порядку.
2. ДБН В.1.2-7:2021 «Основні вимоги до будівель і споруд. Пожежна безпека» - будівля під час експлуатації повинна забезпечувати пожежну безпеку, а конструктивні рішення мають обмежувати поширення вогню та диму. Самовільне встановлення дров´яної печі та димоходу, не передбачених проєктом, цим вимогам не відповідає.
3. ДБН В.1.1-7:2016 «Пожежна безпека об´єктів будівництва» - будівельні рішення повинні забезпечувати обмеження поширення пожежі та не збільшувати пожежну небезпеку будинку. Виведення димоходу через фасад без проєктного рішення суперечить цим вимогам.
4. Правила пожежної безпеки в Україні (наказ МВС №1417) - під час експлуатації будівель забороняється створювати пожежонебезпечні умови, використовувати обладнання та опалювальні пристрої з порушенням вимог пожежної безпеки. Самовільне встановлення буржуйки без проєкту та належного димоходу може розцінюватися як створення пожежної небезпеки.
5. Кодекс України про адміністративні правопорушення, ст. 175 - порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки та порушення прав інших співвласників будинку тягне адміністративну відповідальність.
Вам достатньо, чи продовжувати? 😡
Лорка-хлорка• сегодня в 08:57
21 век на дворе.
Украина при Зеленском:
Люди в многоэтажках обогреваются буржуйками, во дворах выкопаны ямы-туалеты.
Украина при Зеленском:
Добра, коли сита!• сегодня в 08:58
Ответ дляЛорка-хлорка
21 век на дворе.
Украина при Зеленском:
Такого не було і не буде. Іди на)(уй кацап.
Смайлик• сегодня в 09:02
Ответ дляДобра, коли сита!
То вам так розпідають, що волали. В ви й вірите.
Мама Чели• сегодня в 09:02
Ответ дляДобра, коли сита!
Так він сам це сказав
😱Ніхто навіть не може уявити, наскільки важкою буде зима, — заявив Зеленський
Смайлик• сегодня в 09:05
Ответ дляЦирк на дроті
Вам достатньо, чи продовжувати? 😡
це вже краще) але коли буржуйки встановлять 90% жителів будинку, то нічого їм не буде) раніше й генератори не можна було біля багатоквартирного будинку встановлювати і зберігати паливо теж)
Форточка• сегодня в 09:05
Ответ дляНе кую, не мелю
А если холодно?
Тогда можно. Разрешение у полиции возьмете и в лиге сексуальных реформ
Смайлик• сегодня в 09:06
Ответ дляДобра, коли сита!
Цього року може й буде, бо газу скоріше за все не буде. В кого родичі працюють в Нафтогазі, ті не такі оптимісти...
ничевока• сегодня в 09:06
Ответ дляЦибулька зла
Неужели всерьез такие идиотские темы пишут?
к сожалению да. помню ещё прошлой зимой всякие дебилоиды накупили экофлоу, неправильно их подключали и они взрывались в квартирах.
а такие вот как автор ещё и буржуйки и газовые баллоны в многоэтажки понесут
Лорка-хлорка• сегодня в 09:06
Ответ дляДобра, коли сита!
Все, кто недоволен жизнью при зеленом уеб-не- кацапы. Матрешки и кремлеботы.
Зима была без света, отопления большую часть.