Админко• сегодня в 08:55

Мене не сприймають на новій роботі

Можливо буду шукати нову роботу, бо розумію, що довго не витримаю
Колеги між собою спілкуються, часто обсирають керівника з ніг до голови, який він поганий і все в цьому роді, я в такому участь не приймаю, бо ми з нею в нормальних стосунках, але інколи вимагає від мене значно більше ніж від дівчат, я сама винна в цьому, що берусь за будь яку роботу, сьогодні пили каву, і одна з колег каже "ти ж у нас одна працюєш, а інші ні, тільки результати твоєї роботи помічають, а те що ми робимо ніхто не бачить"..я так і не зрозуміла до чого було це сказано
Ковбой Хагис• сегодня в 08:58
Ну если вам напряжено в этом коллективе - ищите другую работу 🤷🏻‍♀️

автор Админко • сегодня в 09:00
Ответ дляКовбой Хагис
Трохи є димкосфорт
На минулій роботі було зовсім іначе, ми всі були як команда, ніхто нікого не обговорював, кожен робив свою роботу, а тут просто кубло зміїне
Пасхальний тролік• сегодня в 09:02
Краще всіх в колгоспі працювала коняка, але головою так і не стала
Чекаємо від автора тему: на мене, нещасну, повісили всю роботу через пару місяців.
Пенек Возмездия• сегодня в 09:14
У нас есть такая, лезет по головам, не стесняется, но работу делает свою,да. Коллектив тоже змеячий, не скажу по другому. год я работала в вакууме, общались про погоду. потом понемногу вошла в доверие, но при этом каждый сам по себе и за свою выгоду укусит всегда. Автор, ваше положение не так и плохо. кто вам эти люди? да никто. Плюнуть и растереть..
автор Админко • сегодня в 09:23
Ответ дляПенек Возмездия
Звісно, але така робоча атмосфера звичайно, можливо і звикну колись
ДлинноНожка• сегодня в 09:59
Ответ дляАдминко
Трохи є димкосфорт
на минулій у вас скоріш було більше чоловіків, тому не так було видно кодло, а так там де жіночий завше буде -плітки, конкуренція заздрість,я би не звільнялася-вчиться взаємодіти, це теж досвід, та й навіщо вам там добрі приятельки-відпрацювали та пішли додому
автор Админко • 2 часа назад
Ответ дляДлинноНожка
Всі жінки були)
Ми одна одній допомагали, і все було чудово.
А тут думають як лише підставити одна одну, потопити, це жах