Капитошечка• 29 апреля 2023
Чи варто змінювати прізвище?
Добрий день. Що думаєте з цього приводу? Не подобається моє прізвище зі школи ще. Ніде його не пишу, жодного разу в соцмережах не вказувала справжнє, тому що не подобається ,і воно якось дивно звучить і виглядає.
Моє прізвище Тетерещенко. Я часто вказую Терещенко ,якщо щось неофіційне. Але завжди приховую його від нових знайомих. Зараз задумалась змінити в паспорті на Терещенко і вирішити цю незручність раз і назавжди. Що ви про це думаєте? Варто ?
Ms. Dolly• 29 апреля 2023
Думаю, що краще змінити ставлення до прізвища. Ви його соромитесь? Чого? Всім чхати. Воно ж не якесь принизливе.
Але якщо прям болить і зміна вирішить цю проблему - міняйте і будьте щасливою.
А ще ж можна взяти прізвище чоловіка...
Капитошечка
• 29 апреля 2023
Ответ дляMs. Dolly
А ще ж можна взяти прізвище чоловіка...
Якого чоловіка?
Оле Лукойе• 29 апреля 2023
Ви коли написали Тетерещенко, я подумала, що це помилка. Терещенко-поширене і гарно звучить.
Капитошечка
• 29 апреля 2023
Ответ дляОле Лукойе
Так всі думають. І в документах офіційних часто роблять помилки. Тобто пишуть Терещенко ,а потім проблеми ,бо я ж не Терещенко
Капитошечка
• 29 апреля 2023
Ответ дляMs. Dolly
Напевно майбутнього)
Я думаю легше змінити за власним бажанням ,аніж чекати майбутнього чоловіка
Капитошечка
• 29 апреля 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Фамилию поменяете)
Так я и без замужества могу поменять
Ms. Dolly• 29 апреля 2023
Ответ дляКапитошечка
Ой, автор, я працюю багато років в кадрах. У людей є такі призвища, що Ваше Тете... і поряд не стояло 😉
Капитошечка
• 29 апреля 2023
Ответ дляMs. Dolly
Згодна, не саме страшне прізвище на світі. І все ж таки це дуже незручно. А ще всім треба уточняти що я тете а не тере
Вишневий цвіт• 29 апреля 2023
я вышла замуж, когда получала гражданство, поменяла и фамилию(мужа) и имя) что б уж точно слиться с иностранцами) поэтому да, стоит. если постоянно напрягает и переживаете что не так напишут, потом ходи доказывай что ты не осел
Капитошечка
• 29 апреля 2023
Ответ дляMs. Dolly
А ще ж можна взяти прізвище чоловіка...
Бачу що не чхати ,навіть на новій пошті часто звертали увагу і думали що то неправильно відправник вказав прізвище і сміялись ’ а вас тут написали Тетерещенко,хаха
Капитошечка
• 29 апреля 2023
Ответ дляВишневий цвіт
Замечательно. Но я не собираюсь замуж
Veronika_100k• 29 апреля 2023
Ответ дляКапитошечка
Меняйте, конечно, для собственного комфортного восприятия)
А поговорить?• 29 апреля 2023
Звісно міняйте. Якщо вам не комфортно. Треба було це зробити вже давно.
Папобус• 29 апреля 2023
Смена фамилии влияет на судьбу человека(на эмоциональный фон, на финансы, на здоровье, на отношения).
Невісточка ж• 29 апреля 2023
Я бы поменяла, если есть такие мысли и не сильно много документов переделывать
Яжемать Мне можно• 29 апреля 2023
Міняйте.
Може й життя зміниться на краще. Знаю хлопця, котрому не подобалось його призвище. Він вирахував по нумерології собі інше. Змінив десь за місяць-півтора. І дійсно його життя змінилося на краще. Хоча може то плацебо.
Капитошечка
• 29 апреля 2023
Ответ дляПапобус
Я в це не вірю
Капитошечка
• 29 апреля 2023
Ответ дляНевісточка ж
Не много. Только паспорта и
Капитошечка
• 29 апреля 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Міняйте.
А люди ,які знали його старе прізвище все одно називали по старому? Це ж кожному пояснювати ..
Хвильоватиша• 29 апреля 2023
Ой, автор, я всю жизнь работаю с большим количеством людей и их документами. Ваша фамилия обычная. Я таких насмотрелась...иногда очень сложно сдержать эмоции.
Капитошечка
• 29 апреля 2023
Ответ дляХвильоватиша
Яжемать Мне можно• 29 апреля 2023
Ответ дляКапитошечка
Ні, по-новому. А ті хто реготав з цього рішення, самі через якийсь час зникли з його життя
Шаленабджилка• 30 апреля 2023
Навпаки така родзинка оте Тете..я б не міняла . Терещенко поширене і нецікаве
Хвильоватиша• 30 апреля 2023
Ответ дляКапитошечка
Например Вагина, Какаев,Дураков, Мохнатка....Это те, что быстро вспомнила.