хутряна володарка• 30 апреля 2023
С чего посоветуете начать учить Английский?
Девочки остро стал ребром больше по нужде уже личной хорошо выучить английский. С чего начинать? понимаю базовые фразы и уже говорю чуть свободнее но чувствую что пора браться за вопрос серьёзно. Где вы искали курсы или репетиторов? Возможно удалось выучить самостоятельно? Учились онлайн или так? В какую сумму вам это обошлось хотя бы примерно? И спустя сколько времени сами поняли что уже знаете язык?
Лялькодзьоб• 30 апреля 2023
Я училась в онлайн школе, мне понравилось, был пробный урок где определили мой уровень, а потом уже занималась с репетитором 1 на 1. Реально подтянули меня очень хорошо и достаточно быстро
Завтра не пью• 30 апреля 2023
Групові курси. Але мені репетитор не заходить взагалі. Як вам краще, так і робіть.
Лялькодзьоб• 30 апреля 2023
Ответ дляnataangel
Напишіть будь ласка в приватні назву школи. Дякую
Написала
Ермолайчик• 30 апреля 2023
Зараз вчу. Репетитор за 9 місяців підтягнула мене до B2. Починала з A2. 3 рази на тиждень по 1 год. 400 грн/заняття. Мабуть прогрес був би більший як би я самостійно більше часу займалася. Але діти, чоловік, побут… завжди не вистачає часу(
фрау Гітта• 30 апреля 2023
А это постоянная работа. Я вроде говорю, работаю в компании, где только на английском общаюсь, но чувствую, что не хватает мне моего английского. Поэтому беру себе дополнительно всякие курсы. С моим уровнем можно и просто фильмы смотреть, новости читать, но не знаю, нет мотивации что-то. А так деньги заплатил и вроде как надо позаниматься. По теме: начинала с репетиторов.
Мюллерная• 30 апреля 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Будь ласка, скажіть, що за школа?)
Лялькодзьоб• 30 апреля 2023
Ответ дляМюллерная
Будь ласка, скажіть, що за школа?)
Я училась в школе Инглишдом, но у нас школ в Украине много, я вам рекомендую пройти пробный урок в нескольких, пусть покажут вам их платформы, та что будет вам ближе выбирайте
Балаболка• 30 апреля 2023
Тільки курси, це як тренування вдома можливо,але чомусь до цього часу ви це не робили
Балаболка• 30 апреля 2023
Ответ дляфрау Гітта
А на яких ви курсах? так само весь менеджмент європейці, наче достатньо для роботи, але хочеться якось рости, трохи професійнішим бути.
Завтра не пью• 30 апреля 2023
Ответ дляsalon-gs
Поделитесь пожалуйста контактами
Курси при Києво-Могилянській академії.
шальная мама• 30 апреля 2023
Я хожу на курсы. Тренируем новую информацию сразу на уроке, где ее получили. Плюс домашка письменная. Ее делать нужно обязательно, на себе проверено. Эффективность запоминания слов и конструкций пребложений снижается. В школе есть пробный урок, уровень определяют после него.
Морковна• 30 апреля 2023
Чоловік навчається зараз в English Grade.
Мені подобається підхід. Групи невеликі, і спілкування багато і граматикою досить інтенсивно займаються.
Вареничніца• 30 апреля 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Не вводьте людей в оману. Навіть при обдарованості до мов та 3-4годинних самостійних щоденних заняттях плюс репетитор за 9 міс з А2 до В2 нереально. Якщо тільки відшліфувати одну вузьконаправлену сферу і базову граматику. Впевнений B2 далеко не всі викладачі мають.
Ермолайчик• 30 апреля 2023
Ответ дляВареничніца
B2??? Ви нічого не путаєте? Що це за викладач якщо немає рівня b2. B2 - рівень середнього спілкування! Так що, розберіться в рівнях англійської мови!
Вареничніца• 01 мая 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Зустрічне питання, з яким рівнем переважно випускники лінгвістичних вузів? Якщо після випуску викладач працює з дітками, який буде рівень за 5-10років? Є дуже велика різниця з якими переважно учнями працює викладач.
І так відкрию очі- середній рівень викладача В2. Рівень не є стабільний від закінчення, може зберігатись, погіршуватись або підвищуватись.
Ваш, як ви кажете В2, при невикористанні за рік впаде до В1.