Зліпок ступні• 30 апреля 2023

Розрив стосунків із нарцисом

Дівчата, хто був у стосунках із людиною з таким розкладом особистості, як довго відновлювались після розриву? І чи змогли потім зустріти людину зі здоровою психікою і побудувати нормальні стосунки?

Пішла від нього перша, покатав кілька місяців на емоційних гойдалках. Почуваю себе виснаженою. Пазли в голові всі склались, але тривога лишилась. Не знаю як собі допомогти.
УраганнаЯ• 30 апреля 2023
Несколько месяцев....Счастливый Вы человек)))
Я 5 лет каталась на этих качелях. Прошло 2 года, после развода, все хорошо, успокоилась. Отношений новых не хочу пока.

ЯниЯ• 30 апреля 2023
2 роки відходила
Парова машина• 30 апреля 2023
час, просто час
Гостра на язик• 30 апреля 2023
Как он Вас эмоционально катал? В чем это заключалось. Ловлю себя на мысли,что сейчас в такой ситуации. Все считал себя виноватой и психованной , а сейчас началось просветление.
Обнимашкина• 30 апреля 2023
Анна Богинская, Татьяна Дьяченко
Обнимашкина• 30 апреля 2023
Министерство успеха, это блог Инессы Литвиненко
Скользкая• 30 апреля 2023
Больше четырех лет была с таким. Быстро отошла, но не с первого раза. Увы, один раз возвращалась к нему. После ухода начала с прощения себя и осознания своей ценности и уникальности. В новые отношения вошла совершенно спокойно
автор Зліпок ступні • 30 апреля 2023
Ответ дляГостра на язик
Все по класичній схемі. Правда дійшло до мене остаточно, що це була сатана, а не людина, вже як порвала з ним.

Спочатку тіло давало дзвіночки. Не могла заснути поруч з ним, якась тривога виникала, чомусь було імпульсивне переїдання ніби на фоні коли все добре. Потім стався перший епізод льодяного дощу, коли він своїми словами довів мене до істерики (ніколи зі мною такого не траплялось). Шукала причину в собі. Тоді почались періоди «тепло/холодно». Холодно починалось безпричинно, просто раптово мінявся в обличчі і говорив знецінюють речі.
автор Зліпок ступні • 30 апреля 2023
Просто раптово починав говорити дуже знецінюючі речі. Інколи абсурдні настільки, що на голову не налазило

Стетоскопуло• 30 апреля 2023
У меня сейчас дочь с таким чудом. Я даже слов не нахожу для поддержки, она реально страдает. Вот как мне повезло с мужем и как ей не повезло. Ей страшно, ей больно, никогда не думала, что моя сильная дочь будет вестись на эти качели.
автор Зліпок ступні • 30 апреля 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Я мала до нього 1,5 роки психотерапії і трохи читала цю тему, думаю то мені і допомогло. Але всеодно всередині цих маніпуляцій було важко усвідомити що ото все про мої стосунки з ним і про нього. І він справжній це ось той холодний.

Мені шкода, що ви потрапили на такого 🥺
автор Зліпок ступні • 30 апреля 2023
Ответ дляЯниЯ
2 роки відходила
А в стосунках довго були?
автор Зліпок ступні • 30 апреля 2023
Ответ дляОбнимашкина
Анна Богинская, Татьяна Дьяченко
Дякую!
автор Зліпок ступні • 30 апреля 2023
Ответ дляОбнимашкина
Дякую!
автор Зліпок ступні • 30 апреля 2023
Ответ дляСкользкая
Так, у мене теж ось це друге коло з ним було. Перший раз давно був і тоді я не зрозуміла що воно за людина. Зараз дійшло. Рада чути, що є світло в кінці тунелю
автор Зліпок ступні • 30 апреля 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Боже, це так страшно. Дуже розумію її і сподіваюсь вона знайде в собі сили піти. Він ніколи не зміниться, як би того не хотілось
Гостра на язик• 30 апреля 2023
Ответ дляПросто звязда

Да, очень похожее поведение.
автор Зліпок ступні • 30 апреля 2023
Ответ дляСтетоскопуло
І обирають вони часто яскравих, розумних і ресурсних жінок. Якщо вас це хоч трохи втішить.
автор Зліпок ступні • 30 апреля 2023
Ответ дляГостра на язик
Да, очень похожее поведение.
Сил вам вистояти і вийти з цього. Читайте, дивіться інформацію про них, це допомагає краще усвідомити

Гостра на язик• 30 апреля 2023
Ответ дляПросто звязда
Спасибо)
Стетоскопуло• 30 апреля 2023
Ответ дляПросто звязда
Она не может это осознать, ей страшно, она не понимает суть претензий. Она так устала, что уже ничего не хочет, не хочет про это говорить. На все мои слова у нее нет обратной реакции. Я устала, я ничего не хочу- вот все ее слова.
Стетоскопуло• 30 апреля 2023
Автор, а какие претензии были к вам? Вот что им не так.
PORKA• 30 апреля 2023
А в мене не виходить зважитись, незважаючи на те, що квартира, в якій ми живем 15 років- моя, робота в мене є. Але відчуття (навіть страх), що я його не зможу позбутись, що він буде творити чудеса, що він не хоче розлучатись, а значить нічого в мене не вийде (реально, він вчепився, як клешнями).
автор Зліпок ступні • 30 апреля 2023
Ответ дляСтетоскопуло
У неї просто немає ресурсу вирватись. Нарциси пожирають всі життєві сили. Я останні дні життя з повністю втратила відчуття голоду і схудла.
Поки не усвідомить, що з неї досить такого життя, буде складно її вирвати звідти. Будьте поруч 🙏
автор Зліпок ступні • 30 апреля 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Там було швидше знецінення, ніж саме претензії. Спочатку він мене ідеалізував, казав що я в усьому найкраща, що все життя саме таку і шукав, що я найнайнай, і така розумна, і така гарна, і секс подобається і все просто вах і ах.

А потім різко почало прилітати, що і секс вже не такий, і я як професіонал ніхто і нічого не розуміюсь, і що поводжу себе не як жінка. А потім кілька днів і знову я ідеальна і все добре. А потім знову щось не так. Довго в телефоні сиджу, наприклад
Стетоскопуло• 30 апреля 2023
Ответ дляПросто звязда
Я не поруч, нажаль. Вона приїхала додому, все було добре, але через 2 дні він сказав повертайся за речами, придумав якусь дурню, що в 2021 році, вона пішла з подружкою на зустріч, а йому сказала, що вона до нас поїхала. І він тепер не може пробачити її брехню.
Зараз вона поїхала туди додому за речами.
автор Зліпок ступні • 30 апреля 2023
Ответ дляPORKA
15 років це вже концтабір 😱 якщо є ресурс на психолога, вам би могло допомогти
УраганнаЯ• 30 апреля 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Самый настоящий кайф для нарцисса - это найти сильную личность и сломать вхлам.
автор Зліпок ступні • 30 апреля 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Боже яке кончене. Це не люди, там душі ніякої нема і логіки в їх словах і діях ніяких.
Хоча б на відстані тримайте з нею звʼязок, бо з часом, на жаль, тільки гірше з ними(
УраганнаЯ• 30 апреля 2023
Ответ дляPORKA
Такие уроды боятся мужской силы как огня. Если хотите его выселить - вызываете милицию и вперёд. А дальше блок и все. И не реагировать на него вообще.