Зліпок ступні• 30 апреля 2023

Розрив стосунків із нарцисом

Дівчата, хто був у стосунках із людиною з таким розкладом особистості, як довго відновлювались після розриву? І чи змогли потім зустріти людину зі здоровою психікою і побудувати нормальні стосунки?

Пішла від нього перша, покатав кілька місяців на емоційних гойдалках. Почуваю себе виснаженою. Пазли в голові всі склались, але тривога лишилась. Не знаю як собі допомогти.
ЯниЯ• 30 апреля 2023
Ответ дляПросто звязда
А в стосунках довго були?
4 роки

Дівка в намисті• 30 апреля 2023
Ответ дляПросто звязда
Там було швидше знецінення, ніж саме претензії. Спочатку він мене ідеалізував, казав що я в усьому найкраща, що все життя саме таку і шукав, що я найнайнай, і така розумна, і така гарна, і секс подобається і все просто вах і ах.

А потім різко почало прилітати, що і секс вже не такий, і я як професіонал ніхто і нічого не розуміюсь, і що поводжу себе не як жінка. А потім кілька днів і знову я ідеальна і все добре. А потім знову щось не так. Довго в телефоні сиджу, наприклад
Без конкретних прикладів все одно незрозуміло, чи то дійсно знецінення, чи ваші косяки та таргани. Звідки нам знати, може дійсно секс вже не такий чи як професіонал чи як жінка ви повели себе вкрай погано, і він не витримавши це озвучив, а потім знову взяв себе в руки і старався змовчати бо кохав. Ні в якому разі не ставлю ярлики з приводу психологів і терапевтів, але ви відвідували і значить є чи певні проблеми, складнощі. То може це ви людина складна, з неадекватними заскоками і не терпляча ніякої критики. Спочатку надівали маску і були для нього ідеальною, про що він і говорив, а потім показували своє істинне лице, що людина реагувала відповідно. Я не стверджую, просто з того що ви написали судити можна двояко. Стараюся бути об´єктивною.
InMyBones• 30 апреля 2023
Ответ дляДівка в намисті
У всіх ситуаціях совєтчиця опріорі права.
автор Зліпок ступні • 30 апреля 2023
Ответ дляДівка в намисті
Ви напевно ніколи не стикались в стосунках з нарцисами
Кидаю курити• 30 апреля 2023
3 роки була з нарцисом та істериком. Тримав дійсно гарним сексом та ’ухаживанієм’ нереально красивим, коли ’качєлі’ схилялись в хороший бік. Відійшла коли зустріла чоловіка ще кращого в сексі 😅 так, абсолютно зі стабільною й здоровою психікою і самооцінкою, повністю договороздатний і нетоксичний
Дівка в намисті• 30 апреля 2023
Ответ дляПросто звязда
Стикалася. Але це не значить що я тепер повинна бачити їх в кожному. Наведіть конкретний детальний приклад.
автор Зліпок ступні • 30 апреля 2023
Ответ дляДівка в намисті
Я вам нічого не повинна
Дівка в намисті• 30 апреля 2023
Ответ дляПросто звязда
Я вам нічого не повинна
А вам хтось накази дає? Не хочете не треба, кому ви потрібні. Понили трошки, отримали порцію схвалення ’він козьол а ти бусінка’ і ходіть собі далі щасливі. Нащо вам та правда і об´єктивізм) ви ж не за правдою сюди прийшли. Удачі.