Дадосвидания• 30 апреля 2023
"Мати і Дитина" на Литвинського у Києві (цікавить район)
Дівчата, підскажіть будь ласка : буду їхати до Києва на початку червня на процедуру ЕКО у клініці"Мати і дитина"
І є декілька питань : чи є там поруч непогані готелі ( або може в когось є контакти квартир, що здаються в тому районі подобово ) в інтернеті глянула - наче якісь є , але якось далекувато і незрозуміло вони норм чи ні.
І ще одне питання - що то за район: краще їхати на машині або потягом ?( чи є там де поставити машини, як там інфраструктура)
Заздалегідь дякую за відповіді
ЛюблюДевчонок• 30 апреля 2023
Это спальный район. Новая Дарница.
Отелей рядом нет. Машину ставить есть где.
Там рядом авторынок и большая парковка.
Инфраструктура как таковой нет.
АТБ прямо напротив клиники. Рядом огромный парк.
По квартирам не подскажу. По адресам могу подсказать, рядом или нет. Живу в соседнем доме:)
Там рядом авторынок и большая парковка.
Инфраструктура как таковой нет.
Дадосвидания
• 30 апреля 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Это спальный район. Новая Дарница.
Там рядом авторынок и большая парковка.
Инфраструктура как таковой нет.
Там рядом авторынок и большая парковка.
Инфраструктура как таковой нет.
Велике дякую за інфо
mmi583@mail.ru• 30 апреля 2023
Є готель біля вокзалу Дарниця. Від готелю можна пройтися 15-20 хв пішки або підїхати маршруткою. Район старої забудови. Квартири потрібно шукати, не факт що є. Парковка маленька. Поряд парк і поганенький атб.