ДевочкаКрасавица• 30 апреля 2023
Будем надеяться, что просто передислокация. В то что реально стрёмно
lady.dziu2011• 30 апреля 2023
Ответ дляAlinalis
Спасибо! Вам нужно поматерится, вперед
А я смотрю ви позавчера зарегистрировались чтоб панику разводить ?
Ответ дляlady.dziu2011
Ну ви кумедна.. а что перестали людей банить ?
Вот читайте все каналы пестрят .
❗️УВАГА…! Є висока ймовірність, що НІЧ БУДЕ ВАЖКОЮ! Уже 17 бортів рашистів в повітрі! Не ігноруємо тривогу, не нехтуємо нею! Як буде звучати сирена, йдемо в укриття!
Вот читайте все каналы пестрят .
lady.dziu2011• 30 апреля 2023
Ответ дляБолаболик
Вот читайте все каналы пестрят .
Так давайте 100 тем будемо строчити.
Ответ дляБолаболик
Вот читайте все каналы пестрят .
Удалено администрацией...
❌ Зупиніть паніку!
Злетіло 10, 20, 100 винищувачів! Русня розганяє дизу про кількість винищувачів, що злетіли. На жаль, багато українських тг-каналiв це підхоплюють.
За фактом, у росії зараз влетіло до 10 ТУ-95. Чи будуть пуски, чи які у них взагалі завдання – ніхто не знає.
Тож, будь ласка, заспокойтеся. Якщо будуть тривоги – прямуємо в укриття 🙏🏻
Це з то каналу.