Замороженная селедка• 01 мая 2023
Щось я розклеїлась
Нічого критичного не сталось, а я щось розкисла. У однієї дитини проблеми з садочком - істерить зранку, не хоче йти, на заняттях не хоче займатись, тільки деякі, які подобаються. У старшої деякі проблеми зі здоровʼям виявились, треба узд серця робити і ще всякі дрібниці. У мене купа роботи, яку робити-не переробити, ще й комп зламався. Вночі нормально не поспала, горло і голова дико болять вже 3 день. Чоловік в Херсон з гуманітаркою поїхав, повернеться через пару днів. От ніби все ок, треба просто зібратись і вирішувати, а я сиджу і плакати хочу. Дайте «чарівного пенделя» чи що((
очки_ннадо• 01 мая 2023
То всьо ретроградний Меркурій) Потерпіть трошки, за темною смугою завжди іде світла 🌹
Садоводница• 01 мая 2023
У дитини має бути щасливе дитинство в іграх , а не садочок з купою навантажень занять
Думайте про хороше , малюйте в уяві красиві картинки свого буття
Так і буде
Замороженная селедка
• 01 мая 2023
Ответ дляСадоводница
Так і буде
Просто більшість інших діток нормально займаються, нам фотографії присилають. А моя часто або щось зовсім інше робить, або на килимочку лежить. У мене серце крається(( садочок хороший, точно не ображають. Треба до психолога, напевно, звернутись, але у мене просто нераціональний страх, що діагнозів навішають((
Пукимончиг• 01 мая 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Скільки молодшій дитині?
Миллениалка• 01 мая 2023
Засапокойтесь, все налагодиться! Здоров´я найголовніше, ви просто прихворіли, випийте чай, парацетамол, льодяник від горла, поспіть. В мене дитина також не хотіла в садок ходить, істерики щооанку були, зараз він в школі не хоче вчиться, 8 клас. У мене самої істерика 3 день поспіль, не можу себе в руки взять. Можливо щось з місяцем, чи підповня, чи бурі магнітні? Все буде добре!
Мені дуже подобаються слова :
А треба жити. Якось треба жити.
Це зветься досвід, витримка і гарт.
І наперед не треба ворожити,
І за минулим плакати не варт.
🖋Ліна Костенко
Мені дуже подобаються слова :
А треба жити. Якось треба жити.
Це зветься досвід, витримка і гарт.
І наперед не треба ворожити,
І за минулим плакати не варт.
🖋Ліна Костенко
Садоводница• 01 мая 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Не треба психолога
Більше обіймайте і хваліть
А далі по життю більшість дітей буде на лєксусах мерсах їздити і жити у власних котеджах , то ви ж свою не будете вести до психолога
Більше обіймайте і хваліть
Замороженная селедка
• 01 мая 2023
Ответ дляПукимончиг
Скільки молодшій дитині?
3, літом 4 буде
Пукимончиг• 01 мая 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
3, літом 4 буде
Цілком закономірно для її віку. Відголоски кризи трьох років, видихайте.
Садоводница• 01 мая 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
3, літом 4 буде
Дитина має бігати по калюжах в гумових чобітках
Збирати гербарій в лісі парку
Стрибати бігати
А не сидіти нудні заняття через силу
Збирати гербарій в лісі парку
Стрибати бігати
А не сидіти нудні заняття через силу
ПростоБелка• 01 мая 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Садик это хорошо, это адаптация ребенка. Но все же разные.
Не нужно ребенка заставлять что-то делать. Пусть делает, что хочет. Занятия в садике все равно проводят и он учится, просто по-своему. Выпейте корвалол и успокоитесь. Обычная жизнь с обычными проблемами. Это просто накатило. У нас у всех так бывает.
ПростоБелка• 01 мая 2023
Ответ дляСадоводница
Збирати гербарій в лісі парку
Стрибати бігати
А не сидіти нудні заняття через силу
Збирати гербарій в лісі парку
Стрибати бігати
А не сидіти нудні заняття через силу
Одно другому не мешает.
Лужи и гербарии не научат взаимодействию в коллективе.
Небалувана Галя• 01 мая 2023
Ребенок совершенно нормально себя ведет, не нужно сравнивать с другими.
По другому напишите план и проверьте здоровье, лишним не будет. Моей тоже ставили диагнозы, УЗИ сердца и прочего делали, все соответственно возрасту было, все ок.
Отдохните денёк максимально для себя, посмотрите любимый фильм, полежите, почитайте. Сходите на природу в парк посмотрите, на воду.
Все наладится.
Садоводница• 01 мая 2023
Ответ дляПростоБелка
Одно другому не мешает.
Заставляти не правильно
Дитина не хоче
А її насилують в три роки
Дитина не хоче
А її насилують в три роки
Шкварочка• 01 мая 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
В мене малий нічого в садочку тоже не робив,все швиряв. Але ішов норм, без істерик.
І перший клас ні писав ні читав.
Я його не ламала. Все прийшло пізніше, десь з другого класу.
Вам вихователі може жаліються і ви клюєте на це. Забийте. Мені вчителька і мама як дятел мозги виїдали щоб я дитину виїдала. Не вийшло у них. Мені було за щастя його обнімашки, сміхотуни, носіння по хаті. Ну не малював, не клеїв, і т д. І що?
Зараз 6 клас, не любить він цього до цих пір, але і я не роблю.
Зато інкубатор для курчат сам зробив, рослини вирощує, сам городину глядить, в ютубі одні відео як що виростити.
Просто не зважайте на суспільство. Бережіть дитячу самобутність
І перший клас ні писав ні читав.
Істеріомама• 01 мая 2023
Ответ дляМиллениалка
Мені дуже подобаються слова :
А треба жити. Якось треба жити.
Це зветься досвід, витримка і гарт.
І наперед не треба ворожити,
І за минулим плакати не варт.
🖋Ліна Костенко
Мені дуже подобаються слова :
А треба жити. Якось треба жити.
Це зветься досвід, витримка і гарт.
І наперед не треба ворожити,
І за минулим плакати не варт.
🖋Ліна Костенко
У меня такой же ребёнок в плане нежелания посещать сад-школу. Тоже 8 класс сейчас. Мы забрали на семейное. Надоело подвергать стрессам.
Замороженная селедка
• 01 мая 2023
Ответ дляАнонім Перший
Такси вызовите чтоб к доктору добраться, уже будет легче. Чем ножками
Та добратись не проблема, просто сам факт. Мені дитина казала, що втомлюється, постійно хоче спати і апетиту нема, а я казала, що треба лягати вчасно і менше булок з солодким і макдональдсом їсти. Аж через пару тижнів до лікаря і на аналізи зводила. Якби зразу зреагувала, то вже і лікування почали, в так ще тільки запис чекаєм
Миллениалка• 01 мая 2023
Ответ дляІстеріомама
Пока в школу ходил, все было более менее хорошо, не отличник. Сейчас он на дистанционке, не хочет сдавать необходимый минимум. Ему наоборот нехватает привычной тусни в школе с одноклассниками. Мы в другой стране, здесь не хочет с местными общаться, замкнулся, на все забил.
Миллениалка• 01 мая 2023
Ответ дляШкварочка
І перший клас ні писав ні читав.
Які класні захоплення у вашої дитини! Супер,я пораділа за вс і за нього! Ви чудова мати! Я навпаки велась на критику оточуючих і заставляла вчитися, але нічого з того хорошого не вийшло. Зараз не хоче нічогісінько. А було все, і гуртки різноманітні, і спорт, і танці, англійська, медалі за змагання і нагороди, і зошит на виставці у класі ))) Скільки ж зусиль докладала, все марно.
неДоЖиру• 01 мая 2023
Можно я рядом с вами поплачу? У ребенка болят уши-зубы, голова. Лор сказал неврология, записать ребенка на сейчас не могу. У самой голова болтит на погоду, спать хочу. Сил нет. Дома срач. Осенью высаживала клумбы с тюльпанами, ждала, а они из-за дождей покрылись плесенью. Деревья стоят черные. Оживут или нет не известно.
Шкварочка• 01 мая 2023
Ответ дляМиллениалка
У мене таке зі старшим, вчителька мене накручувала, а я на нього переносила. Коли почалось те саме і з меншим, я зрозуміла, що то така система витравоювати і накручувати мамочок. Отоді до мене дійшло шо треба їх всіх н...й посилать
Миллениалка• 01 мая 2023
Ответ дляШкварочка
Добре, що схаменулися вчасно, проаналізувавши помилки. А як зараз ситуація зі старшим?
Шкварочка• 01 мая 2023
Ответ дляМиллениалка
Старшому 16. Хворобливий, плаксивий, зажатий, невпевнений в собі. Вчитись ненавидить.
Менший впевнений в собі, впертий, наполегливий, дуже ласкавий. Доб´ється всього що задумав.
Миллениалка• 01 мая 2023
Ответ дляШкварочка
Дякую,що поділились своїм досвідом.
Рожайтретьего• 01 мая 2023
Если хочется поплакать - поплачьте. Накопилось в вас эмоций. Причем поплачьте от души, прям плачьте и жалейте себя. Поверьте, долго это действо не займет, но вы реально почувствуете облегчение. Потом успокоились, вытерли сопли, умылись, сдули челку с мокрого лица, и... вперед, решать проблемы.
Ситуацию вашу сложную это не решит конечно, но перезагрузку получите.
Не переживайте, это временно, вы справитесь...
Рожайтретьего• 01 мая 2023
Ответ дляШкварочка
о! У меня тоже так же было. Причем накручивала классный руководитель. А я, как ’порядочная мать’ велась на это все. Когда меня осенило, слава богу, я все это проанализировала, то ничего там такого страшного и не было: то на перемене бегал, то опоздал на 10 минут, то ДЗ не сделал... А шуму было выше крыши. В конце 9 класса спрашивала, идет ли сын в 10 класс, сказали, что нет, так она на собрании при всех заявила:’Смотрите, если не поступите, мы еще подумаем, брать вас назад или нет...’ Капец!
Сын усиленно подошел к поступлению в колледж и прошел на бюджет. Потом она оочень удивилась этому факту, расспрашивая друзей сына.
А после 11 класса сын был на выпускном в школе в качестве гостя, фотографировались там, так он сделал фото со всеми учителями, кроме классной. Вот так она втошнилась ему, зараза!
А вы молодец, что вовремя заметили накрутку и стали на сторону ребенка.
Шкварочка• 01 мая 2023
Ответ дляРожайтретьего
Значить це система освітня така знищити особистість через батьків. Що саме страшне, що батьки на це клюють, бо вчитель це говорить на одинці і мама вже накручена зривається на дитині
Рожайтретьего• 01 мая 2023
Ответ дляШкварочка
точно сказано!
Вот прямо в точку!
Родителям главное вовремя уловить эту тенденцию, оценить ситуацию и стать на сторону ребенка.
Вот прямо в точку!