Новопоштинская• 01 мая 2023
Які плюси життя в США, Канаді?
Якщо порівнювати з Європою? Можливо хтось живе на різних континентах, де комфортніше?
Результат:
вже голосів:
319 (63.55%)
Результат
85 (16.93%)
Європа
41 (8.17%)
Інші варіанти
38 (7.57%)
США
19 (3.78%)
Канада
Irisha_2014• 02 мая 2023
Ответ дляНовопоштинская
Ми надовго однозначно, зараз в Європі, все подобається, але чомусь народ масово хоче їхати далі, от цікаво чим там краще
Доброго дня, а де саме ви в Европі?
Які плюси і мінуси бачите?
Irisha_2014• 02 мая 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
Муж на местную ,я нет.
До 24 устраивало если не все, то многое.
Возвращаться не планируем. Жить в вечном страхе больше не хотим. Жалеем ,что не уехали раньше.
А как выехал ваш муж?
постою_послушаю• 02 мая 2023
Ответ дляIrisha_2014
Ні , я не зі Львова, з центральної України.
А в Польщі не замалі заробітні плати, як для Європи?
А у Франції не напрягали вас араби своєю кількістю?
А как они могут напрягать ’своєю кількістю’? Хотя о чем я говорю, вон ниже без году неделя полька пишет, что беженцы-украинцы напрягают...
Новопоштинская
• 02 мая 2023
Ответ дляIrisha_2014
Доброго дня, а де саме ви в Европі?
Які плюси і мінуси бачите?
У Франції. З плюсів - трудове законодавство, великий вибір варіантів освіти, хороша медицина, неспішний ритм життя,загалом всюди чисто, комфортно , гарна природа. Основний мінус - складна для вивчення мова, а без хорошого рівня мови зарплати вистачає лише на життя, відкласти нічого не можемо роки що .
Зоркая Зорро• 02 мая 2023
Ответ дляmeatlug
Вот я ещё тут не спрашивала, где мне жить.
Повторяю: такого жилья дофига. Прачечная в подвале.
И стоит это 6000$ в месяц.
Но богатые украинские беженцы расскажут, как правильно жить, снимать, и на шею в богаты дом приседать.
И стоит это 6000$ в месяц.
Про біженців то вам видніше, а я знаю, що пишу, мій дядько ще з кінця 80-х працював ріелтором в НЙ, і вже більше 20 років має своє агентство нерухомості, і про нерухомість знає значно більше за вас.
Так, на тому ж Манхеттені є дорогі квартири в старих будинках, де немає ландрі, але навіть там це вже рідкість, бо зазвичай управляючі компанії в таких будинках роблять ремонти і встановлюють пралки в квартирах.
В Каліфорнії ж в принципі немає дорогого багатоквартирного старого житлового фонду.
І ви уточнюйте про своє житло за 6 тисяч, що ті 6 тисяч були разом з депозитом за пару місяців.
Нічого вдягти• 02 мая 2023
Ответ дляПишу з калідору
Я живу в Польше 8 лет и для меня это самая лучшая страна. В США и Канаде не была. Но с другими странами Европы мне больше нравится Польша. Особенно пока не приехали наши беженцы.
фу, желаю вам никогда не стать беженкой из польши
Зоркая Зорро• 02 мая 2023
Ответ дляIrisha_2014
Як думаєте, чи зможуть легалізуватися ті, хто заїхав по паролю і по u4u?
Я не знаю, не цікавилась цим питанням.
Але знаю декількох людей, які заїхали по тур.візі в США і залишились там нелегально, і вже по декілька років так живуть. Кажуть, що нормально.
Але я б так ніколи не ризикнула.
Irisha_2014• 02 мая 2023
Ответ дляПишу з калідору
яке ж ти ко...не! Добре, що не в Україні вже таке ’сердобольне та співчуваюче’...
Бабайко• 02 мая 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Северная страна. Плюсы - сейчас там принимают всех
Не всех. Только тех, кто с деньгами и трудоспособен.
Крем для арбуза• 02 мая 2023
А мені подобається Україна. Купа мінусів, але і плюсів стає більше. Мої учні на перві вже говорять українською, вони готові їхати на сортувальну зі сміттям, розуміють, що за своєю собакою треба прибирати. Діти почали слухати іншу музику. Ми стаємо кращими. Так, життя одне і його треба прожити добре... Але я радію, що не народилася в Африці😁. І хочу їздити за кордон на відпочинок. Я вірю, що і у нас все буде добре
Новопоштинская
• 02 мая 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Такий мінус як війна перекрив все, що було позитивне
Ответ дляБезникаяЯ
Зараз в США? А ким Ви там працюєте і ким працювали в Україні? Мені складно зрозуміти, наприклад тобі 40+ років ти вже багато зусиль поклав щоб був якийсь рівень в Україні і все кидати щоб що? Щоб працювати в клінінгу в США? Я ще розумію коли молоді їдуть навчатися в іншу країну і будують карєру а от зрілі важко мені це зрозуміти
Мені 42 роки, я наприклад працювала в США півроку менеджером гіфт шопу в музеї. Чого зразу клінінг?
Дуже дуже вумна• 02 мая 2023
Ответ дляНовопоштинская
А мы были очень недовольны медициной .
Новопоштинская
• 02 мая 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
А мы были очень недовольны медициной .
У великих містах з медициною все добре, можливо в селах гірше
постою_послушаю• 02 мая 2023
Ответ дляБабайко
Достаточно второго пункта
постою_послушаю• 02 мая 2023
Ответ дляАленький носочек
Да, мені норм. Я спеціально привезла їм піццу, що вам потрібно?
Вы, богатая леди, привезли поесть бомжам, с доставкой ’на дом’. Причём не банку супа, а пиццу, наверное же ещё и не самую дешёвую, правда? И после этого Вы не согласны с выражением, что бедные там не будут голодными?!
Амелі на мілені• 02 мая 2023
Ответ дляТАЗератти
Мовні курси спочатку!
Может быть комментатор знает английский и так нормально
Ответ дляАленький носочек
Тобто не залежать?
По ю4ю страховка безплатна і є дозвіл на роботу. Але якщо ви мама з двома дітьми це вам ніяк не допоможе.
По робочому контракту - можливо ви супер спеціаліст і вам компанія забезпечить догляд за дітьми і всю соціалку. По тур візі у вас не буде можливості працювати офіційно.
Інфраструктура дуже різна, дуже і дуже
А чому не допоможе? Я мама з двома дітьми, була в США 8 місяців, за місяць по приїзду отримала право до праці і пішла працювати.
ВсеЧетко• 02 мая 2023
Ответ дляMalparida
Да, зато в Канаде при подаче аппликейшна тебя спросят резидент ли ты Канады и если нет, то завернут твое резюме на раз-два
Ну поки що не завернули і робота є на канадського роботодавця. Так що не на раз-два
ВсеЧетко• 02 мая 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
У моей дочери о канаде пока сложилось совсем другое мнение. Они с мужем получили ВНЖ, но жить пока там не хотят. Летели из Торонто в Ванкувер, рейс сначала задерживали, потом отменили, информации узнать было негде ( как это вообще возможно?) , позвонить некуда, деньги до сих пор не вернули. Грязь, огромное количество бомжей и маргиналов, наркоманские поселения на улицах, вездесущий запах канабиса, причем курить могут даже в общественном транспорте. Но природа, конечно, великолепная.
Больше всего понравилось в Швеции - говорит, совсем другой уровень. Сейчас они в Германии, ну довольно красиво, но везде свои нюансы - прислала фото занюханной, в жиру, кухни в жилье, где они остановились - с надписью ’ вот тебе и педантичные немцы’.
Я в Торонто теж би не мешкала. Я мешкаю в так званому Золотому кільці. В нас дуже чисто, всюди квіти, все прикрашено, тихо, гарно і спокійно. Ваша дочка хотіла мешкати у великих мегаполісах, - там таке є. А в нас немає наркоманів і бомжів. Просто не треба було їхати в мегаполіс
Ответ дляБесконечность-не предел
Хто мені скаже чому в США стільки бомжів і наркоманів?
Була в Лос Анджелесі цілі містечка з бомжів, була в Вашингтоні там на кожній громадський зупинці живе бомж зі своїм хламом
Чому так?
Була в США, жодного наркомана не бачила. Пару бомжів бачила як машиною проїжджала в деяких місцях, але то далеко від нашого міста
ТАЗератти• 02 мая 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Ну я знала Англ, а треба було ще й німецьку)
Але можливо так, знає
LoveYouOrNot• 02 мая 2023
Ответ дляЙцфыяч
А я бачила. Вони стоять посеред дороги і клянчать гроші, з якимись клунками. І якось проїжджали повз шелтер, теж враження погане( Мені пояснювали, що це наркомани і алкаші. Проста людина на мінімальні потреби заробить, а як не заробить достатньо, то держава доплатить допомогу.
Мені з 2 дітьми виходило біля 2 тисяч доларів допомоги в місяць (з грошима на їжу).
Ви вже повернулися?
Ответ дляLoveYouOrNot
Ви вже повернулися?
Так
LoveYouOrNot• 02 мая 2023
Автор, я пожила капельку в Німеччині і в США. Мені сподобалось усюди. я б всюди могла прижитися, але головне, щоб це була повна сім´я з чоловіком і старшим сином.
Мені і в Україні зараз ок.
Дуже дуже вумна• 02 мая 2023
Ответ дляНовопоштинская
Марсель. Ничего хорошего.
БезникаяЯ• 02 мая 2023
Ответ дляЙцфыяч
Це не Ви раптом хотіли повернутись в Україну? Дуже сильно хотіли..