Новопоштинская• 01 мая 2023
Які плюси життя в США, Канаді?
Якщо порівнювати з Європою? Можливо хтось живе на різних континентах, де комфортніше?
Результат:
вже голосів:
319 (63.55%)
Результат
85 (16.93%)
Європа
41 (8.17%)
Інші варіанти
38 (7.57%)
США
19 (3.78%)
Канада
Пригощаю кашею• 02 мая 2023
Ответ дляШвидкоруч
cad, аренда это в новом доме в пригороде Монреаля в Броссар (часть большого Монреаля), в самом городе по таким ценам намного хуже состояния и условия сейчас уже. хотя вот на днях видела даже небольшую студию в центре за 800 в фейсбуке , надо искать на месте
Ясно ,спасибо
ВсеЧетко• 02 мая 2023
Мешкала у Франції, Німеччині, Португалії, зараз в Канаді. Подобається більше в Канаді. психологічно відчуваєш іншу атмосферу, всі більш толерантні, культурні, витримані. Їде автівка, за кермом бабуся, за нею цілий хвіст з машин. Жоден не посигналив, не обігнав, не підрізав, всі їхали спокійно за нею. Інший приклад - день, шалена злива, їде патрульна машина і поліцейський побачив, що йдуть двоє літніх людей під дощем навіть без парасольки. Зупинив авто, підійшов до них і спитав, чи все гаразд і запропонував підвезти (я якраз на перехресті на довге червоне світло стояла, то бачила). Це - рівень відносин інший, це інший рівень життя в порівнянні з Європою. Це - коли за своїми тваринами люди прибирають. Що в Європі? А там ніхто не переймається купами собачого лайна на тротуарі, там тебе можуть оббібікати, ще й рухами доступно показати, що ти за людина. Доречі, і там і там багато імігрантів, але поводяться по різному. В Канаді на кожному кроці - дякую, вибачте, чим можу допомогти? В Європі курʼєр стане за дві вулиці від тебе з оплаченим замовленням і буде писати - ти де? Хоча прекрасно баче, що відмітка геолокації стоїть інша ( в нього просто велодоріжка там закінчилася, розумієте?) Це- Європа. Безпека - це про Канаду. Безпека і життя людини це найголовніше. Робота - працювати можуть всі, ніхто ніколи в резюме в тебе не запитає вік і не відмовить на тій підставі, що тобі вже за 40 років і ти вже не здатен відповісти на телефон, ніхто не запитає в тебе гендерну приналежність і взагалі, не спитають нічого, що не стосуватиметься майбутньої роботи. Тому в Канаді подобається більше, ніж в Європі.
Метелик• 02 мая 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Ну нащо так прибріхувати?
Немає ландрі тільки в старих дешевих апартаментах і в принципі в старих будинках, побудованих до 197*-якогось там року.
В житлі, побудованому після 80-х ландрі є.
Дійсно, в деяких апартах, побудованих недавно, теж не можна ставити пралку і сушилку, але то проблеми дешевого житла.
Так що треба було не економити на житлі, не прийшлось би в громадські ландрі ходити.
Сейчас ищу апартаменты, редко где в квартире ландри, есть на территории общая и платная
Гадаю_По_шнуркам• 02 мая 2023
Ответ дляВсеЧетко
У моей дочери о канаде пока сложилось совсем другое мнение. Они с мужем получили ВНЖ, но жить пока там не хотят. Летели из Торонто в Ванкувер, рейс сначала задерживали, потом отменили, информации узнать было негде ( как это вообще возможно?) , позвонить некуда, деньги до сих пор не вернули. Грязь, огромное количество бомжей и маргиналов, наркоманские поселения на улицах, вездесущий запах канабиса, причем курить могут даже в общественном транспорте. Но природа, конечно, великолепная.
Больше всего понравилось в Швеции - говорит, совсем другой уровень. Сейчас они в Германии, ну довольно красиво, но везде свои нюансы - прислала фото занюханной, в жиру, кухни в жилье, где они остановились - с надписью ’ вот тебе и педантичные немцы’.
Sentjabrinka• 02 мая 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Странные люди, как будто это немцы загадили кухню в которой живут беженцы и мигранты.
Дуже дуже вумна• 02 мая 2023
Ответ для4есотка
Звичайно тільки США
Только США !
Жили во Франции ,Германии. Не наше это .
БезникаяЯ• 02 мая 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
Только США !
Зараз в США? А ким Ви там працюєте і ким працювали в Україні? Мені складно зрозуміти, наприклад тобі 40+ років ти вже багато зусиль поклав щоб був якийсь рівень в Україні і все кидати щоб що? Щоб працювати в клінінгу в США? Я ще розумію коли молоді їдуть навчатися в іншу країну і будують карєру а от зрілі важко мені це зрозуміти
Дуже дуже вумна• 02 мая 2023
Ответ дляБезникаяЯ
Сфера IT. Уехали из-за ребенка в США.
В Европе жить не хотим . Чем дальше уехать сейчас ,тем лучше.
Гадаю_По_шнуркам• 02 мая 2023
Ответ дляSentjabrinka
Ну, если вы сдаете помещение следующим клиентам, то нужно его привести хотя бы в относительный порядок?
БезникаяЯ• 02 мая 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
Сфера IT. Уехали из-за ребенка в США.
ІТ то зрозуміло..Ви працюєте на місцеву в США зараз компанію? Чи на старій роботі на яку працювали, перебуваючи в Україні?
І ще одне питання: коли закінчиться війна хотіли б повернутися в Україну? До 24.02.2022 Вас влаштовувало життя в Україні?
Дуже дуже вумна• 02 мая 2023
Ответ дляБезникаяЯ
Муж на местную ,я нет.
До 24 устраивало если не все, то многое.
Возвращаться не планируем. Жить в вечном страхе больше не хотим. Жалеем ,что не уехали раньше.
Вакцениро Вона• 02 мая 2023
Ответ дляLJA
Ви поняття не маєте про Каліфорнію , якщо таке пишете
А что там холоднее, чем в Канаде?
БезникаяЯ• 02 мая 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
Муж на местную ,я нет.
Високі податки в США із зар плати вашого чоловіка платите?
Дуже дуже вумна• 02 мая 2023
Ответ дляБезникаяЯ
Нам на все хватает.
тяжкаялюдина• 02 мая 2023
Мені здається США це тільки для айтішніків або сантехніків, всі інші просто не витягнуть їх ціни на житло та страховку
Дуже дуже вумна• 02 мая 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Если работать и жене , и мужу ,то все возможно.
Работы полно.
Чу Ча• 02 мая 2023
Ответ дляАленький носочек
Угу, тому в мене три піцуи вчора бомжі чуть з руками не відірвали😂
Ви виграли бій?
БезникаяЯ• 02 мая 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
Нам на все хватает.
Мені цікаво було почути який процент від доходу в США платяться податки від реальної людини. Думаю відсотків 40. Відсоток податків це ж не особиста іформація) Ну а те що вам вистачає на все, дуже круто
Грушки-яблочки• 02 мая 2023
Ответ дляБезникаяЯ
Неправильно думаете. Ставка зависит от дохода, плюс есть вычеты, они разные в зависимости от того, один человек или семья, есть ли дети и т.д.. В итоге семья со средним доходом и детьми по окончанию налогового года может получить возврат в размере большем, чем уплатила налогов за год. У каждого ситуация индивидуальная.
Прилипало• 02 мая 2023
Ответ дляДу да ду да ду
В Штатах? Каким образом? Пособий нет, по безработице пару месяцев и попробуй выбей. Декретов нет, на детей нет.
Декретов нет, говорили советчицы о Европе (когда-то я здесь спрашивала о Германии).
Теперь я в Германии, в декрете. Декрет, как и в Украине - три года))))
БезникаяЯ• 02 мая 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
От на сім´ю 2 дор +2 дітей який доход на сім´ю є середнім, наприклад в великих містах таких як Нью-Йорк, LA, Сан Франциско
Грушки-яблочки• 02 мая 2023
Ответ дляБезникаяЯ
Доход ведь не от количества детей зависит. От их количества налоговый вычет зависит. А доходы можно погуглить, есть статистика по штатам. Я ни там, ни там не жила.
По стране средний доход семьи 75 тысяч в год в 2022 году был.
Непогодка• 02 мая 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Снимайте жилье по соответствующей цене и будет вам порядок, а вы хотите за пару центов королевские покои снимать.
Новопоштинская
• 02 мая 2023
Ответ дляБезникаяЯ
Зараз інша ситуація , через війну їдуть всі
БезникаяЯ• 02 мая 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
Ваші слова: ’ В итоге семья со средним доходом и детьми ..’ для цього я і вказувала дітей, а також місто. Тому що розумію що в NY дохід середній буде в 5-6 раз вище ніж в малому місті
Грушки-яблочки• 02 мая 2023
Ответ дляБезникаяЯ
Ну я же вам отвечала на коммент о налогах, а не о доходах. А налоги да, зависят от количества детей. Потому что на каждого ребенка есть вычет.
У вас очень своеобразное понимание того, где какие доходы. Не обязательно они будут в NY в 5-6 раз выше.
Хата на мати• 02 мая 2023
Ответ длятяжкаялюдина
О про сантехников поподробнее))))
Что там для них в США привлекательного?
БезникаяЯ• 02 мая 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
Тобто вказала дітей, тому що ви пишите що від кількості дітей і доходу залежать податкові відрахування а мене цікавить який відсоток податків буде платити сімя із двома дітьми та серед доходом