Анонимба• 02 мая 2023
КОК чи Візан в 48 років? Мета - зменшити крововтрату
Дівчата, німецький лікар виписує КОК, а українські два радять Візан. Бо КОК в 48 років призначати слід з обережністю, як висловилась лікар...
І от я ні разу не медик, а треба щось обрати.
Німецький лікар каже що КОК краще зупинить втрату крові під час КД,..
Хтось може був в такій ситуації?
Візан - це, по суті, штучний клімакс. На ньому взагалі перестають йти місячні. Я приймала для лікування ендометріозу (дуже круто допоміг). Проте воно мені страшенно било по голові. Я була цей рік зла, нетерпима, і ось це все. Отже, якщо завдання саме зменшити кількість крові, а не зупинити КД взагалі - то Візан - не аріант
Принцепесочка• 02 мая 2023
Какой у вас диагноз? Визан- это при эндометриозе, он кровотечений не дает, поэтому с целью снизить кровопотерю, вряд ли. Вам мирена или клайра, но таки нужен диагноз.
Викасикрет• 02 мая 2023
Взагалі то повинен вирішувати лікар. Може як раз у вас та ситуація, що саме візан треба, чи навпаки, саме кок?
Але наскільки я знаю, то перед клімаксом низький рівень жіночих гормонів, через що і виникають всі ці проблеми. І саме КОК як замісна гормоно-терапія має успіх.
Але ж у вас може бути геть інша ситуація.
Наші лікарі чомусь замісну гормоно-терапію не люблять, і жінки наші, терплять всі ті побочки прекліиаксу, кровотечі, аби тільки не гормони, які ж до того подовжують жіноче здоров´я та красу.
А візан призведе до ’маскулінізації’.
Але ж не порадниці повінні це вирішувати.
А візан призведе до ’маскулінізації’.
НичеНипанимаю• 02 мая 2023
Те саме. Я мучилась з кровотечами 3 роки. Перепррбувала все, але крім цього у мене були постійні болі як про родах.
В Італії мені приписали кок. Дуже не хотіла, але я на ньому живу. Всі болі, симптоми пройшли,мігрені. Лікар сказав, що це постійна овуляція,а ендометріоз зник
Як я мучилась один Бог знає
Викасикрет• 02 мая 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Як я мучилась один Бог знає
І от питається, чого ви не хотіли? Казочки пострадянських лікарів та бабусь наслухалися?
НичеНипанимаю• 02 мая 2023
Ответ дляВикасикрет
Саме так. Страшилки про рак і т. д. Я просто лежача була. Для мене їсти зварити було нереально, сну не бачила, зуби полопали бо сцеплювала від болі
Викасикрет• 02 мая 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
О тож. А ще через зниження рівну жіночих гормонів починається остеопороз, який не лікується прийомом вітаміну д з кальцієм, і т.д. і т.п.
Ось і авторці пропонують інше, полізе ще на додачу у авторки борода з вусами....
НичеНипанимаю• 02 мая 2023
КОК треба пити до клімаксу, якщо відмінити то все повернеться. Знайома не пила, то вирізали в 50 матку
Анонимба
• 02 мая 2023
Ответ дляПринцепесочка
У мене анемія сильна, тому що рясні кд
Шаманю второпях• 02 мая 2023
Мені сказав лікар - пити КОК до менопаузи. Мені 45. Теж призначали більше 10 років тому через кровтечі невстановленої причини.
Анонимба
• 02 мая 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Як я мучилась один Бог знає
А скільки вам років? Мені укр лікар не радить кок саме через вік, мені майже 49
НичеНипанимаю• 02 мая 2023
Ответ дляАнонимба
У мене анемія сильна, тому що рясні кд
У мене також була. Припиняйте гратись, анемія то капець, без зупинку цього не кошмару ви анемію не поправите
НичеНипанимаю• 02 мая 2023
Ответ дляАнонимба
44 мені
Тро Нью-Йорку• 02 мая 2023
Ответ дляВикасикрет
Ви так кажете ніби то цукерки якісь. Кок свої побічки дає. Я за 3 місяці на них з 54 до 59 дійшла влітку. Взимку то були б 64 взагалі
Викасикрет• 02 мая 2023
Ответ дляАнонимба
Це не правда, ЗГТ (замісна гормональна терапія, це і КОК) приймаються незалежно від віку, як до менопаузи, так і після (тільки різні рівні гормонів, а звідси і назви препаратів). Прийом залежить від симптомів! Від симптомів і ще раз від симптомів! Не від віку!
Наприклад, фемостон - буває різний, лікар підбирає дозування
Шаманю второпях• 02 мая 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Так звертайтеся до лікаря, чому невірно підібрав препарат.
Викасикрет• 02 мая 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Візан, який пропонують авторці, ще гірше. На ньому ще більше набирають, і що? Хто їй його рекомендує? Я чи що?
П.с. вагу набирають у такому віці і без гормонів
ВсеПроВсехЗнаю• 02 мая 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Як я мучилась один Бог знає
а що ви приймаєте і чи не болять на ньому груди?
НичеНипанимаю• 02 мая 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Накрез. Груди боліли на початку. Зараз нічого не турбує. Вже 8 міс приймаю
Viktiriia-ec46• 02 мая 2023
спробуйте пити ліки проти кровотечі, нехай вам купують в Україні і передають в Європу. не приймайте цих КОКів, таким боком вилазять, двічі була в штучному клімакмі, нікому не побажаю тих побічних ефектів, я знищила свій органзім, гормональнйи фон і постаріла на 100 років. від кровотеч допомагають Мефенамінова кислота, Транекса або Транексанова кислота, Віданол. Дицинон мене не бере. а ці пугулки п*ю більше 10 років, допомогають і спасать.
Анонимба
• 02 мая 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Так, лікар теж лякає видаленням матки. І кров кожні 2 тижні перевіряти треба, сказав, бо поганий сильно гемоглобин
Викасикрет• 02 мая 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
Штучний клімакс - це не КОК, тому ми тут авторку і відговорюємо від візану. Якраз згт і підтримають її гормональний фон, на відміну від того, що призначали вам: ви приймали для подавляння цього фону. Тобто виходить, ви радите зі свого досвіду, а досвід у вас геть інший.
Viktiriia-ec46• 02 мая 2023
Ответ дляВикасикрет
я щось не дочитала, подумала що Візан радять) Візан-це ще найменше зло) я радила пити таблетки від кровотечі, а не гормони приймати
Викасикрет• 02 мая 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
поговорили. Ніхто авторку у штучний клімакс не вгоняє, крім наших лікарів, які радять візан. Ви ділитеся досвідом, що штучний клімакс зло, але радите протилежне. Де логіка? Можете не відповідати, питання риторичне.
Принцепесочка• 02 мая 2023
Ответ дляАнонимба
У мене анемія сильна, тому що рясні кд
Те гинекологической патологии нет? Если так, то вам мирена больше показана
Анонимба
• 02 мая 2023
Ответ дляПринцепесочка
Аденомиоз.
Це все.
Ну і рясні місячні
Це все.
Ну і рясні місячні
Анонимба
• 02 мая 2023
Ответ дляПринцепесочка
Лікар місцевий не пропонував.
Viktiriia-ec46• 02 мая 2023
Ответ дляВикасикрет
я раджу пити таблетки від кровотечі. а про Візан я не дочитала, що радять лікарі з України.
Анонимба
• 02 мая 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Я начиталась за тромбози і таке інше((
НичеНипанимаю• 02 мая 2023
Ответ дляАнонимба
Я начиталась за тромбози і таке інше((
Знаю, але я до цього уже все попробувала, нічого не допомагало. Швидка з дому не виїзджала