Советничаю тут• 02 мая 2023
Аллергія чи застуда
Коли гуляла в парке почалася нежіть. Вдома чесалися очі. Температура 36,5. Коли не бежить то просто закладений ніс, відчуття що опухший. Аллергій раніше не було. Сьогодні до лікаря. Але може хто страджає від аллергій. Схоже на неї?
ФФФФристайла• 02 мая 2023
Так, доволі схоже. А щодо «раніше не було», то алергії цілком можуть дебютувати в зрілому віці.
Tonya Linde• 02 мая 2023
Так ,раніше в мене завжди у травні була алергія. Чхання, соплі ,сверблять очі нестерпно
Кусюче сонечко• 02 мая 2023
Зараз вірус ходить, з ніса тече, в носі круте і ніс закладений, температура. Проходить швидко.
Советничаю тут
• 02 мая 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Схоже вірус. Температура щойно 37,7