Анонимба• 02 мая 2023
КОК чи Візан в 48 років? Мета - зменшити крововтрату
Дівчата, німецький лікар виписує КОК, а українські два радять Візан. Бо КОК в 48 років призначати слід з обережністю, як висловилась лікар...
І от я ні разу не медик, а треба щось обрати.
Німецький лікар каже що КОК краще зупинить втрату крові під час КД,..
Хтось може був в такій ситуації?
НичеНипанимаю• 02 мая 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Ви так кажете ніби то цукерки якісь. Кок свої побічки дає. Я за 3 місяці на них з 54 до 59 дійшла влітку. Взимку то були б 64 взагалі
А я навпаки. На прогестероні, утрожестані і всякій мутотєні набрала 30. Набряки нереальні були як в трупа.
Зараз на кок набряки зійшли. Схудла на 15 кг і далі продовжую, є сили жити, а не існувати
Анонимба
• 02 мая 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Знаю, але я до цього уже все попробувала, нічого не допомагало. Швидка з дому не виїзджала
У мене не так критично, тому мабуть і вагаюся, і шукаю як би пропетлять).
Хоча виділення бувають просто критичні з точку зору суспільного життя.
Ну і анемія вже 90(
Анонимба
• 02 мая 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Прикол.
Думала, на кок лиш набирають вагу.
А скільки вам років?
Думала, на кок лиш набирають вагу.
А скільки вам років?
НичеНипанимаю• 02 мая 2023
Ответ дляАнонимба
Прикол.
Думала, на кок лиш набирають вагу.
А скільки вам років?
Думала, на кок лиш набирають вагу.
А скільки вам років?
НичеНипанимаю• 02 мая 2023
Ответ дляАнонимба
Прикол.
Думала, на кок лиш набирають вагу.
А скільки вам років?
Думала, на кок лиш набирають вагу.
А скільки вам років?
Я зразу лікаря запитала про вагу, вона а підтвердила, що буду набирати. То я сіла на дієту і худну,а до того колобком була
Принцепесочка• 02 мая 2023
Ответ дляАнонимба
Лікар місцевий не пропонував.
Ну и что? Я вам как врач написала, что нужно
Анонимба
• 02 мая 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
А, так ви через дієту худнете?
Я думала, кльова побочка)
Анонимба
• 02 мая 2023
Ответ дляПринцепесочка
То, що сама я їх не куплю і не замовлю. Все через лікаря.
І, бачите, ви радите щось третє...
НичеНипанимаю• 02 мая 2023
Ответ дляАнонимба
А, так ви через дієту худнете?
Я думала, кльова побочка)
Так виходить, до того ніяк , від запаху поправлялась
Принцепесочка• 02 мая 2023
Ответ дляАнонимба
І, бачите, ви радите щось третє...
А какой кок вам назначили в германии? Уверена, что как раз клайру
Анонимба
• 02 мая 2023
Ответ дляПринцепесочка
Maxim
Принцепесочка• 02 мая 2023
Ответ дляАнонимба
Maxim
У нас нет этого препарата, состав посмотрела, можете попробовать, но клайра лучше, попросите ее выписать
Анонимба
• 02 мая 2023
Ответ дляПринцепесочка
Я вже Візан просила))
Він відповів, що Максим краще ніж Візан зупинить крововтрату.
Якщо я ще раз прийду і повну щось замовляти, він мене пошле(
Принцепесочка• 02 мая 2023
Ответ дляАнонимба
Я вже Візан просила))
Визан вам не нужен, он правильно ответил.
Viktiriia-ec46• 16 мая 2023
автор, пийте кровоспинні, а не гормони. в мене гемоглобін був 69. тільки таблетками підняла його до 120. навіщо вам гормони? там такі побічні дії, кісти, міоми, алопеція, + кг. навіщо ви так з собою??
Анонимба
• 16 мая 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
А кровоспинні можна пити регулярно?
Вони дійсно допоможуть?
Viktiriia-ec46• 17 мая 2023
Ответ дляАнонимба
А кровоспинні можна пити регулярно?
Вони дійсно допоможуть?
я з 11 років маю місячні з шаленими кровотечами. зараз мені 42. з дитинства пила кропиву. потім дицинон в таблетках і уколах. потім гінеколог порадила Транексам, транексамову кислоту, віданол або мефенамінову кислоту-на вибір. п*ю 2-3 дні, в перші дні місячних-десятиліттями. повірте, це краще, ніж пити гормони і мати гормональний збій+побічні ефекти. якщо ви в німеччині, Транексам по рецепту. якщо маєте когось, хто зможе передавати Вам в Європу ліки, то нехай надішлють. я серйозно Вам рекомендую! я була на різних гормонах в зв*язку з ендометріозом, я дуже шкодую, можна сказати, що я кляну себе за те, що знову підписалась під гормонотерапію(
Viktiriia-ec46• 17 мая 2023
недавно радила тут теж жіночці пити кровоспинні, в коментарях жінки писали що ними і спасаються, транексам чи кислота.
Анонимба
• 17 мая 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
Я не знаю...
Про трандексам пишуть, що дослідження більше ніж 3 циклів підряд не проводились... фактично, це теж втручання, тільки в іншу систему організму.
Я не лікар, мені дуже важко наважитись на якесь рішення.
Viktiriia-ec46• 17 мая 2023
ви ж приймаєте ці ліки 2-3 дні. це як від головного болю чи при артрозі-болить-п*ю щоб знеболити. я жива, відносно здорова. мені лікар-гінеколог призначив їх пити це багато років тому. це набагато безпечніше, ніж приймати гормони. з 11 років до 42 -на кровоспинних, побічних дій в мене не було. а від гормонів-маса
Жинси на дитину• 06 июня 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
Підкажіть, будь ласка, як саме приймаєте і дозування? Буду дуже вдячна. 43 роки. Після гіперплазії посадили на?півроку на гормони. Набрала 20 кг. Треба злазити з них, але боюся незупиняючихся місячних
Viktiriia-ec46• 07 июня 2023
Ответ дляЖинси на дитину
Ви в Україні? для мене самі адекватні таблетки-Транексам або Транексамова кислота (аналог), не пийте як в інструкції, пийте в перший день кровотечі після сніданку 4 таблетки одразу, через годину ще 4 таблетки, на наступний день та сама схема. на третій вже подивитесь-треба чи не треба. будете пити по інстукціїне допоможе. запам*ятакте, гормональні, КОК і т.п. при лікуванні кровротеч, акне, пмс-неправильно! треба міняти гінеколога. ще є аналоги Віданол і мефенамінова кислота. спробуйте! а потім напишіть мені)
Жинси на дитину• 07 июня 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
Дякую дуже. Тобто в день по 8 табл? Це по 500 мг табл?
Viktiriia-ec46• 07 июня 2023
Ответ дляЖинси на дитину
так, але по схемі 4 після їжі, і через годину ще 4 штуки. наступного дня теж. на третій подивитесь по ситуації. колись пила 3 дні. тепер 2.