Околовита• 02 мая 2023

Пігментація і ОК

😭 дуже схильна до пігментації шкіри обличчя. Над губою, ноч, щоки, лоб - скрізь. Як жирафа.
Користуюся спф постійно - 100 і 50. 30 в далекому минулому теж було.
Пів року тому почала приймати Джаз. Пігментація стала настільки видна, що це просто жах. І стає все помітнішою.
Якщо перестати пити, вона щезне чи залишиться вже на завжди? В кого було подібне на ОК?
Маю гроші на будь які процедури, але відгукі різні і боюся, що буде ще гірше.
Така біда 😭
автор Околовита • 02 мая 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
вот. нашла свою темку, может найдете еще что в ней полезное от других советчиц. Там и фото до-после, для меня результат был супер. Создавала ее в сентябре, крем мазала с середины августа (знаю, что летом нельзя, но крем приехал в июле и стоял-дразнил, руки чесались попробовать - сил не было). А в следующем году с мая все вернулось.
Но хотя, оценивая сейчас фото из моей темы - все же скажу, что меньше проявления. Но с того времени я не была на море, может поэтому не так сильно и пигментация вылезла.

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2992444
Взяла. Попробую
А шо сталося?• 20 мая 2023
попробуйте пилинг с молочной кислотой, с маленького процента, можно дома делать
Колебля• 31 мая 2023
О,пігментація на ОК - то мій біль. Але я ОК приймаю вже сьомий рік, а загалом виходить з вирахуванням перерв 12 років прийому. Пігментація у вигляді вусів над верхньою губою вже третій рік. Як тільки не виводила, чим тільки не мазала, креми з спф не допомагають( лазер також( з кожним роком пігментація все більша і все темніша(
автор Околовита • 01 июня 2023
Ответ дляThothembird
А чому не відміняєте ОК?
Колебля• 01 июня 2023
Ответ дляОколовита
А чому не відміняєте ОК?
Бо без них ростуть кісти на яєчниках, причому в кожному циклі нова і до 8 см. Я так промучилась 2 роки. Щоб не робила, не допомагало, нажаль повернулася знов до КОК. А ще було три операції з видалення кіст, лапаротомії, навіть не лапароскопії, тому тупо боюся злазити(