Белочкой зови• 02 мая 2023

Познайомились на СЗ з хлопцем

Сфоткав мене, щоб мамі відправити і показати, про всі побачення з СЗ розказує мамі, для чого? Якщо це може бути лише одне побачення? Для чого ця інфа мамі? Розумію, коли серйозні стосунки, а так, ну для чого це... Каже ти не права... Готовий прям одразу женитися і кличе знайомитися з мамою, каже, що я погана дочка, раз мало з мамою спілкуюся і нічого їй не розказую, в мене справді не дуже близькі з нею стосунки, давно живемо окремо, він не розуміє цього... Я погана чи він мамин синок і мені тікати треба?
Щебетушка• 02 мая 2023
Народити 2 дітей від нього) Мама допоможе)))

парИла я парИла• 02 мая 2023
Може хоче вас на органи продати.
Щира українка• 02 мая 2023
Его случайно не Игорь зовут?))
D_A_V• 02 мая 2023
’Я погана чи він мамин синок і мені тікати треба?’
ми не маємо права за вас вирішувати- це ваше життя, кожен шукає людину для себе особисто.
А ось і я• 02 мая 2023
ненормальный. бегите
Бодіпозітівна• 02 мая 2023
Я би тікала)
Чоловік,який все доповідає мамі і показує з ким йде на перше і, можливо, останнє побачення - це жесть)
неДоЖиру• 02 мая 2023
Мама будет вам в спальне помогать тоже. Будет с мамой советоваться и в сексе и во всем абсолютно. Заблокируйте его.
Козяка-маляка• 02 мая 2023
Не думаю що він все мамі показує чи розказує. Такими діями він ’хоче показати свої серйозні наміри’ щодо вас. Просто не знає як це зробити, щоб ви швидше дали
Мания-Величия• 02 мая 2023
Він вам хоча б подобається?? Якщо ні то чого ви паритесь.

празники не помню• 02 мая 2023
Сколько ему лет?
Друг бобер• 02 мая 2023
Скільки років маминій бубочці?