Дама-мадама• 02 мая 2023

Що хочуть показати люди, виставляючи таке в соц. мережах?

Не знаменитість
Розвідка Маші• 02 мая 2023
Ответ дляsim2406
Аж мені стало цікаво.
По суті, на то і соцмережі, щоб там щось показувати і дивитися на щось. Не тільки новини читати ,як в газеті
Отож.

ЛюбимаЯНЬ• 02 мая 2023
Как Кот блеванул))
Пописанная парта• 02 мая 2023
Ответ дляРозвідка Маші
Я через застосунок завантажила, браузер не пускає.
Так, давайте вирішуйте питання із браузером чи з чим там. Хочу побачити ті котлети, бо так заінтригували.
МамОмужа• 02 мая 2023
Що в них дома є їжа. А ще, що вони криворукі фотографи))))
Хвець-тець• 02 мая 2023
А эти дибильные фотки на фоне столов со жратвой. Хз зачем. Может людям похвалиться больше нечем..
ЭмчЭндЭм• 02 мая 2023
Тількі зазрю сміливості цієї жінки виставляти невдалі фото. А так пофіг хто там що виставляє. Ви питали в автоки,що вона цим хотіла донести?
любименькая• 02 мая 2023
Соперничает с Высоцкой.
Хи хи, ну ну• 02 мая 2023
А чем бы такие как вы возмущались?
мистерЛяпсус• 02 мая 2023
Ответ дляДама-мадама
фото
А що хочуть показати люди, які тягнуть це сюди із соц.мереж?

мистерЛяпсус• 02 мая 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
У авторки схоже не насмілилась запитати, а тут за спиною норм.
Надежда наш компас• 02 мая 2023
А такое можно)?Я правда только тут выкладываю)
А у нас макарошки• 02 мая 2023
Ответ дляНадежда наш компас
Ничего так
Як міряти?• 02 мая 2023
Ответ дляПодмигашка
Ниче. Просто история что она ест и что ест
А зачем? А какашки тоже будут?)
Як міряти?• 02 мая 2023
Ответ дляСанта Барбара
Людині подобається фудфотографія, історії типу кававдома чи мійсніданок. Є багато тематичних форумів.
До речі, на тарілці цілком нормальна їжа. Тут не у їжі справа, а фото невдале, у сенсі не правильно підібране світло, ракурс. Це теж певний скіл, треба вчитися й уміти. Але хто не пробує, то як навчиться)
Щодо виставляння - ну це емоція. Виставити щось створене просто вже. Багато хто не втримується, а критичне мислення приходить, як правило, «лише завтра».
Это не фуд фото) фуд фото- это красивое, эстетичное фото, которое вызывает желание попробовать данное блюдо.
сою не люблю• 02 мая 2023
Ответ дляДама-мадама
фото
Що я олівє їм не тільки на новий рік а й на свята а роблю коли захочеться бо можу собі позволити
Недавно відео таке бачила
Це з тієї сереї))
mikshyta• 02 мая 2023
То не від великого розуму
Зупка_цем• 02 мая 2023
есть родственница, такую же блевотину выставляла каждый божий день с описаниями типа’В семейном кругу ужин при закате солнца под трели соловья с любимыми детьми и так далее’, а если в ресторан она попадала, то там фото с объедками и подписи, я в ресторане, я у тарелки, я за тарелкой, я с любимыми мне людьми, не хочу сегодня готовить поэтому пришли в ресторан, на самом деле в семье у нее полный швах,дети с мужем ее за человека не считали. А вона вот так наверное компенсировала свою никчемность
Санта Барбара• 03 мая 2023
Ответ дляЯк міряти?
Це на Вашу думку. А з точки зору констатації факту, фуд фото - це фото, де центральним елементом є їжа. Про естетику говорити глупо, бо те, що для вас естетика - для іншого вульгарність і навпаки. Те, що Ви любите у когось викликає відразу. І навпаки)
Завданням фотографії не є лише естетика (тим більше, ми вже проговорили, що це емоція — змінна, легковажна й суб’єктивна, а не «тверда» константа), це дуже вузьке та хибне сприйняття, оціночне судження.
Як міряти?• 03 мая 2023
Ответ дляСанта Барбара
Слишком душно

Санта Барбара• 03 мая 2023
Ответ дляЯк міряти?
Слишком душно
Однак, не поверхнево)
Як міряти?• 03 мая 2023
Ответ дляСанта Барбара
Однак, не поверхнево)
Это совершенно не значит, что ваши слова истина, поймите)
Всего доброго)
Санта Барбара• 03 мая 2023
Ответ дляЯк міряти?
Всего доброго)
Та й Ваші до істини як до полярної зірки))) Воасне, вони біля істини й поруч не стояли. І біля логіки теж. Голий апломб. Зрозумійте! Цирк та й годі)) Ваша самовпевненість і прагнення сказати, хоч наскільки смішне й абсурдне, проте, ніби то останнє слово, дуже наївне.
Як міряти?• 03 мая 2023
Ответ дляСанта Барбара
Так я и не душню с умным видом)
До свидания, не пишите больше) нет желания вам отвечать.
Санта Барбара• 03 мая 2023
Ответ дляЯк міряти?
Так я и не душню с умным видом)
Так і я не душню, на відміну від вас, до речі (ага, перечитайте)). А ви досить токсично диктуєте, нав‘язуєте, вказуєте. Хто душнить, отже, питання риторичне. Не маєте аргументів, не умієте вести діалог, відсутнє критичне мислення? - ну так не я і не інші ваші візаві віртуальні чи й реальні у цьому винні. Винуйте лише дзеркало)