Гуру троллинга• 02 мая 2023

Ви би продовжили спілкування з хлопцем, який має проблеми з психікою?

Дуже сподобалось спілкування. Зустрічались декілька разів.
Пішли в ресторан. Я погодилась випити вина, він відмовився. На запитання чому відповів, що п’є антидепресанти і вони з алкоголем не сумісні. Розповів, що як розпочалась війна не міг себе «зібрати до купи», була повна апатія. І цей стан було важко вирішити. Консультації з психологами не допомогли протягом року, пішов до психіатра. Той виписав антидепресанти. Діагноз щось формату депресивний розлад.
Куплю орехи• 02 мая 2023
Ответ дляSontse
Якщо у вас вже виникли такі думки, краще закінчуйте спілкування. Вам з цим хлопцем не по дорозі.
Як на мене- мати мужність визнати проблему та розпочати лікування то вже півсправи. Без алко, нарко та не псувати оточуючим настрій, бо в нього поганий настрій. Або приходити додому та зливати на дівчину або дітей.
Шукайте краще того, хто не лікується, в них точно проблем з психікою не буде.
Вообще то это нормально анализировать и задаваться вопросами, это будущее автора . Ваша позиция инфантильна из разряда ’ забирай свои какашки-отдавай мои бумажки’, как в детсаду

Липка-прилипка• 02 мая 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Психологи не могут решить подобную проблему, тут уже медикаменты нужны. Что он собственно и сделал.
Молодец что пошел к доктору..
Sontse• 02 мая 2023
Ответ дляГуру троллинга
Це нормально в процесі спілкування думати чи ти зможеш розділити проблеми людини, які вже існують, якщо ви будете у відносинах.
У будь-якої людини існують проблеми. Але з вашого повідомлення зрозуміло, що саме вас він не просив ці проблеми розідляти.
Звісно, що потрібно брати до уваги під час серйозних рішень, наприклад одруження діти, та інше.. але так щоб депресія, чи наприклад хронічні хвороби були приводом для завершення стосунків виглядає дивно.
Уявляю зворотню ситуацію -у дівчини гастрит, чи алергія, і хлопець через це завершує стосунки. Дикість якась
Липка-прилипка• 02 мая 2023
Ответ дляГуру троллинга
Він не боїться повістки. Вона вже була.
Каже, що просто не бачить сенсу як розвиватись, як будувати якесь майбутнє при цих обставинах.
Плохо что не видит...пусть займётся для начала хобби ну плюс работа какая то...
Куплю орехи• 02 мая 2023
Ответ дляSontse
Вы сравниваете банальный гастрит или аллергию с псизическими пробоемами? Сознательно?
Пухнасті штани• 03 мая 2023
Так тем более вы не завтра собираетесь совместно жить и детей рожать, ещё есть время,присмотритесь.Вы узнаете человека после долгих красивых ухаживаний с его стороны ,конечно.Ещё не факт что вы и пару месяцев вместе протяните.Ждите,нужно время,а сейчас вы ему никто и не надо на него смотреть с позиции жены,он должен за вами ухаживать,водить на свидания.А если он не в ресурсе и тем более болен то именно ему не время начинать новые отношения,пусть лечится.Мужчин на планете очень много.
автор Гуру троллинга • 03 мая 2023
Ответ дляSontse
Ви вважаєте депресія і гастрит, то рівні поняття? У мене гастрит, то моє спілкування в рамках відносин було як завжди. Я сама можу вирішити цю проблему і партнера не гружу, наші відносини не змінюються.
А в форматі з депресією та станів пов’язаних з психікою я не знаю, які можуть бути зміни поведінки, що нормально, а що ні. Як реагувати на що. А тут підтримка може бути потрібна значна. Я з таким досвіду не мала, в моєму оточенні подібного не було. І так, то я не знаю чого очікувати.
Sontse• 03 мая 2023
Ответ дляКуплю орехи
Чому банальний гастрит? Людина із хронічним гастритом та болями у шлунку через стреси та неправильне харчування для автора точно не підійде , бо не надасть підтримки, зляже у лікарню рапто що.
А алергія буває із значними обмеженнями у харчуванні та житті. Наприклад, тут автор вже відмітила що хлопець не пив алкоголь, а раптом ще й солодке до кінця життя не зможе їсти? Раптом напад квінке- ще й помре після романтичної вечері.
Куплю орехи• 03 мая 2023
Ответ дляSontse
Ну и как ограничения в еде автора повлияют на партнера? Автору психолог нужен будет или что? Не пойму,что вы и к чему городите, сори

автор Гуру троллинга • 03 мая 2023
Ответ дляПухнасті штани
Так він мене запросив на наступне побачення. Якщо він мені в ракурсі відносин не цікавий, то навіщо йти на зустріч та морочити людині голову? Звичайно, що навіть якби було бажання, то відносини можуть не скластись. Я це розумію.
Ванна Тазиковна• 03 мая 2023
Ответ дляГуру троллинга
Так, я цього не розумію. Я цього і не приховую.
В моєму оточенні немає людей, які б мали подібні проблеми. А статті в Інтернеті досить різні.
Автор,у меня такое случилось впервые в жизни,хотя у меня 4 детей и я считала себя достаточно стрессоустойчивой.А война сделала своё дело.Но мы всё потеряли ,остались бомжами в одних трусах и я не справилась с этим,я узнала,что такое депрессия.
Sontse• 03 мая 2023
Ответ дляГуру троллинга
Про стан гострого гастриту вам напевно непотрібно розказувати.. як справлятися і що вам також потрібна може бути допомога. Не всі про це знають, наприклад моя родичка більшість життя мучитися та чоловік їй допомагає. Не будьте такою упередженою, депресія не страшніша за гастрит.
Куплю орехи• 03 мая 2023
Ответ дляГуру троллинга
Автор вы молодец,что серьезно подошли к этому вопросу. Смотрю некоторые здесь рассуждают на уровне детского сада
Фляшка на трьох• 03 мая 2023
Бегите, автор, без оглядки. Говорю как бывшая жена, которой тоже рассказывали про депрессию. Поняла что к чему, когда ребёнку было 3 месяца, психоз, чудом остались живы.
Кружите меня,кружите• 03 мая 2023
Мне кажется это у вас проблемы с психикой. У нас война, сейчас каждый второй на антидепрессантах и что??
АнтиТроль• 03 мая 2023
Я не понимаю, если женщина говорит что муж не поддержал когда депрессия приключилась - все, мудак, поддонок
Если девушка уходит от от депрессивного - маладец, шо это за мужик такой, в топку его, эгоцентрик.
Мужики ж ведь тоже из костей и мяса, и нервов как и мы?
Борщичок• 03 мая 2023
Ответ дляГуру троллинга
Автор, навіщо вам це? Усвідомлено заходити у відносини з людиною, яка вже має проблеми. Всі, хто пишуть, погоджуватися на таке, мають схильність до жертовності . Ви ще нічого йому не винні! Я би точно не продовжувала спілкування . Якщо думати на перспективу, коли в нього народиться малюк, який буде кричати днями і ночами , тоді цей хлопчина чим буде лікуватися?
Автор, ви пишете як грамотна та розумна дівчина, будь ласка, шукайте нормального 🙏
АнтиТроль• 03 мая 2023
Автор, если вас накроет послеродовая в браке, то наверное захотите поддержки?
У меня это стартовало после родов и до сих пор периодически выколбашивает.
А до родов ходила, искрила счастьем никто и не подумал бы что буду как чмо унылое в кровати лежать
Куплю орехи• 03 мая 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Вы наверно плохо себе представляете антидипресанты. Это не глицин если что

Fobiya• 03 мая 2023
У мене чоловік пив ад. Призначив невролог, бо не знав, як лікувати. У нього частий головний біль. І у психіатра був. Поставили астено-депресивний синдром. Від головного болю це ніяк не допомогло, але я помітила, що став агресивним. А взагали він спокійний. Почали шукати більше інфи. Накопали, що в США виявили, що всі, хто скоював масові вбивства, робили це після припинення вживання ад. І їх можна призначати тільки в дуже крайніх випадках. Насправді, вони нічого не лікують, просто стає пофіг. А потім стан погіршується і може виникнути надмірна агресія. Отака фігня.
Кидстаффовна• 03 мая 2023
Ответ дляГуру троллинга
Просто для мене дивно, що він цілий рік ходив по психологам і це не вирішилось. У мене теж буває поганий настрій, але це питання днів, а не такого терміну.
Якщо це справжня депресія, то її причина в біохімії (нестачі певних речовин в організмі), а не в настрої. Тому це не питання кількох днів.
Я б продовжила спілкування, це ж не шизофренія. Але тут потрібно зважати чи готові ви жити з цим.
Добродійка• 03 мая 2023
Ответ дляАнтиТроль
Мене хлопець підтримав під час нервового зриву, на фоні сімейних подій. Зараз мій час підтримати його, відвідує психолога бо не витримує. Але в стосунки потрібно грати вдвох, дивіться перш за все на людину, а потім на діагнози.
Мюллерная• 03 мая 2023
Ответ дляГуру троллинга
Думаю он от армии косит ,
Файно Замало• 03 мая 2023
Ответ дляЦідило правди
Погуглите, что такое депрессия, и не путайте с шизофренией.
Можете еще английский поучить, и узнать, что это слово означает ’подавленность’
Я не путаю депрессию с шизофренией. И то, что в депрессии у людей подавленное настроение, я знаю
Відірву та викину• 03 мая 2023
Автор, а ви що ще не приймаєте ад? Я думала, всі совєтчиці приймають.
roksinata• 03 мая 2023
У моей дочери депрессия, поэтому знаю что это и как тяжело жить с таким человеком, поэтому я бы не продолжала общение. Да, человеку тчжело, нужно помочь. Но одно дело если это родной, а другое если чужой человек.
Борщичок• 03 мая 2023
Всі, хто пишуть про почуття 🙈 які почуття? Автор його 2 рази бачила. От правда жінки люблять собі життя ускладнювати…
Ті, хто пишуть про чоловіків та хлопців вже у відносинах або при сумісному проживанню - так це інше! Тут автор вибирає
Файно Замало• 03 мая 2023
Ответ дляБорщичок
Чувства могут возникнуть и после двух свиданий
Fobiya• 03 мая 2023
Ответ дляКидстаффовна
Так, ви праві. Мій чоловік став приймати віт Д та Л-тироксин, настрій значно покращився. Треба перевіряти та контролювати щитовидку при депресії.
Борщичок• 03 мая 2023
Ответ дляФайно Замало
Ага, а на 3 одружитися і через рік розлучитись