Гуру троллинга• 02 мая 2023

Ви би продовжили спілкування з хлопцем, який має проблеми з психікою?

Дуже сподобалось спілкування. Зустрічались декілька разів.
Пішли в ресторан. Я погодилась випити вина, він відмовився. На запитання чому відповів, що п’є антидепресанти і вони з алкоголем не сумісні. Розповів, що як розпочалась війна не міг себе «зібрати до купи», була повна апатія. І цей стан було важко вирішити. Консультації з психологами не допомогли протягом року, пішов до психіатра. Той виписав антидепресанти. Діагноз щось формату депресивний розлад.
БершкомангоЗар• 03 мая 2023
Ответ дляПополняю_Карму
И зачем с таким строить отношения? Особенно , если серьезные?
Автор бачилася з ним пару разів,а вже подумки заміж за нього зібралася і дітей народжувати. Ну смішно! Хлопець,якщо не дурень, то не буде з такою спілкуватись.

Цвірінь• 03 мая 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Но все равно какие то же признаки должны быть?
Есть конечно, но человек может совершенно не осознавать что это именно депрессия. Одни начинают по докторам бегать искать болячки, другие ударяются в зависимости, третьи разводятся и т.д.
Мышонок• 03 мая 2023
Хлопець молодець. По перше займався з психологом, по друге звернувся до лікаря і почав лікування. І був чесним з Вами.
Взагалі не бачу проблеми. Депресія лікується, це не шизофренія.
Якщо в решті хлопець норм, то це не проблема. Зустрічайтеся, спілкуйтеся,пізнавайте далі.
ГугелП@лАмался• 03 мая 2023
Ответ дляГуру троллинга
Просто для мене дивно, що він цілий рік ходив по психологам і це не вирішилось. У мене теж буває поганий настрій, але це питання днів, а не такого терміну.
Автор, вы откровенно глупы, если для вас одно мерило в этой жизни — по себе и своей шапке, и вы не можете даже загуглить, что такое депрессия и чем она отличается от ’плохого настроения’.
Нарушения подобного характера сейчас не редкость (и боюсь, что всегда, просто тогда не было способов так быстро это установить). Молодой человек не становится прокаженным из-за приема лекарств.
постою_послушаю• 03 мая 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Плохо что не видит...пусть займётся для начала хобби ну плюс работа какая то...
Похоже, это рекомендации из того ’протокола лечения депрессии’, на который нам автор ссылается
Я б такое не носила, но продаю• 03 мая 2023
Ответ дляБелая и пушистая
Сейчас у каждого второго такой диагноз имеется. Наблюдайте
Не сгущайте краски
Ответ дляпостою_послушаю
Вам с вашим диагнозом виднее.
Ответ дляБершкомангоЗар
постою_послушаю• 03 мая 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Вам с вашим диагнозом виднее.
Это вы типа блеснуть? Ну, может быть подобные вам ’остроту’ и оценят.
Только вот при моем диагнозе интеллектуальная сфера не страдает. Вообще.

Барабан для дорослих• 03 мая 2023
Ответ дляroksinata
Вона сьогодні може сміятися, гратися з котом, прости приготувати щось з улюблених страв, а потім на протязі тижня нічого не їсти, не виходити з дому і спати по 16 годин на добу. Агресія у неї єч коли просиш піти у школу чи щось з´їсти.
Это не депрессия. Нет агрессии при депрессии.
Наблюдайте, может врача сменить, потому что при депрессии другие признаки.
Барабан для дорослих• 03 мая 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Строят, но зачем? Есть знакомая, она лет 12 жила с парнем, у его матери была шизофрения. Ребенка боялись родить из за этого. А сейчас ей 40, и они расстались. Печально это, осталась одна.
С шизофренией в роду, если хочется ребёнка, нужно прощаться сразу.
Это на всю жизнь, это боль. Тётя родила дочку от мужчины, у которого мать с шизой. Дочка тоже, всю жизнь мучается, недавно с ножом кидалась на мать. Это страшно с такими жить.
Но в теме речь не о шизе.
постою_послушаю• 03 мая 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Но в теме речь не о шизе.
А самое досадное, что такие люди влюбляют в себя намертво. Они яркие очень, неординарные.. Я на море как-то с женщиной разговорились, она с сыном отдыхала взрослым, говорит, что привезла его раны залечивать после разрыва с девушкой, когда о её диагнозе узнал. Грустно это..
Барабан для дорослих• 03 мая 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Если честно, то не понимаю чем. Я о диагнозе сестры узнала позже. До этого ездили в гости к бабушке, а они вместе с моей тётей жили. Ездили в мои 14 и 17 лет. Каждый раз приезжая домой говорила она очень странная, но объяснить не могла.
Потом умерла бабушка, родители поехали. Приезжают и рассказывают: мимо всех прошла, шапку надела и пошла спать. Летом.
Мама сразу сказала, понятно теперь о чем ты рассказывала. И в тот же год тётя позвонила, они её искали по всей Украине, могла где угодно быть. Тогда и узнали о диагнозе
Метелик• 03 мая 2023
Ответ дляFobiya
У мене чоловік пив ад. Призначив невролог, бо не знав, як лікувати. У нього частий головний біль. І у психіатра був. Поставили астено-депресивний синдром. Від головного болю це ніяк не допомогло, але я помітила, що став агресивним. А взагали він спокійний. Почали шукати більше інфи. Накопали, що в США виявили, що всі, хто скоював масові вбивства, робили це після припинення вживання ад. І їх можна призначати тільки в дуже крайніх випадках. Насправді, вони нічого не лікують, просто стає пофіг. А потім стан погіршується і може виникнути надмірна агресія. Отака фігня.
Після того, як я вагітна поховала свою матусю, я три роки пила АД, моїй дитині майже 11 років на сьогодні. Більшого бреду, ніж ви написади, я не читала. Ніяких психотичних станів не спостерігається, вбивати немає бажання)
Запасная спина• 03 мая 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
с таким диагнозом да, а все что тяжелее - нет
Може він збрехав і в нього шиза...
Дайте подуться• 03 мая 2023
Депресія це жах, кажу вам так як маю брата та сестру з такою проблемою
Марфа Українівна• 03 мая 2023
Ответ дляГуру троллинга
Я 4 роки хожу по психологам, психотерапевтам, п’ю антидепресанти й не можу ввійти в довгу ремісію. Психіатри допомагають на начальній стадііі й не всі.
Оксана-004e• 03 мая 2023
Ответ дляГуру троллинга
Можливо. Почитайте протоколи. Я прочитала протоколи. Не обов’язково за допомогою таблеток позбуватись. Немедикаментозні засоби, то першочергові.
Если бы у вас маячил шанс 99% попасть на войну - вам бы тоже сеанс гипноза помог?
Кофе в лобби• 03 мая 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Депрессия самая тяжёлая

Кофе в лобби• 03 мая 2023
Ответ дляВерСаСе
Ну, у него же не шизофрения.
Я тоже пила после ковида как раз первые полгода войны. Трясло, не спала, началась ночная одышка. Никакие валерьянки не помогали.
Ага, вот когда депрессивный будет лежать на диване, потому что правда не может или не хочет ничего делать, вот тогда автор побегает заработать на себя, мужа и 3 детей
Анчо Ус• 03 мая 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
избавиться от депрессии без таблеток невозможно
можно)
По протоколу медикаментозное лечение подключают для депрессий тяжелой степени.
Даже эндогенные депрессии можно лечить психотерапией, но это слишком много усилий.
А с психогенными или конституциональными вы наоборот только таблетками можете и не справиться, потому что тогда депрессия приобретает черты личности. А личность таблетками не менятся.
Регионщица• 03 мая 2023
Ответ дляГуру троллинга
Це ваша думка. На лікування всього існують протоколи. Копіювати протокол сенсу не бачу.
У все все змішалося, коні, люди.
Я вам як практикуючий КПТ-терапевт, психіатр, скажу,
що протокол дійсно допускає, а точніше каже, що ’Існують докази
щодо ефективності заходів немедикаментозної корекції у пацієнтів з легкою або помірною формою депресії – терапія вирішення проблем, коротка когнітивно-поведінкова психотерапія (КПТ) і консультування – по 6-8 сеансів близько 10-12 тижнів.’

Тут важливі два моменти, мова йде про легкі випадки, і метод не дає 100% гарантії. Віодповідальність вибору методу, не на протоколі, а на лікарі. І я вам скажу, що все це дуже індивідуально. Часто кращий результат буває при поєднанні методів. Якщо ви дивились протоколи, то мали бачити схеми лікування. І вони досить складні то розгалужені. Зі зворотнім зв´язком. І, увага, якшо недолікувати\не вірно лікувати, ймовірність рецидивів зростає. Тому гарно, що його лікують професіонали, а не ви, яка почитала протоколи.
Топтунша• 03 мая 2023
Почитала тему. Это же просто ужас, насколько у нас необразованный народ.
Сейчас каждый второй с тем или иным нарушением психического здоровья, от тревожности до ПТСР. А врачей и лекарств боятся как огня и мифы из прошлого века друг другу пересказывают
Последний вагон• 03 мая 2023
Ответ дляГуру троллинга
Так раптом в нього ті депресії будуть все життя, як тільки будуть з’являтись проблеми? Якщо він від них рік позбутись не міг звичайним способом без таблеток.
Ви правильно мислите. Якщо вам не потрібен психічно нестабільний чоловік, то тікайте.
v_o_l_n_a• 03 мая 2023
Ответ дляГуру троллинга
Я бы не стала продолжать автор, ну если это прям не любовь всей вашей жизни. Такие проблемы могут рецидивировать (сужу по себе) и человек не всегда улавливает начало и т.д. Сложно с этим, постоянно в напряжении. Невозможно полноценно работать, общаться с близкими. Подумайте.
Для драки• 03 мая 2023
Із власного досвіду: зустрічалася, одружилася, багато років у шлюбі. Але це - каторга, чесно. Жити з людиною, яка має подібні захворювання. Доки ви ще тільки на рівні ’сподобалося/не сподобалося’ - просто припиніть спілкування. Це дуже тяжко й дуже виснажливо, якщо йдеться не про декілька побачень і прогулянок. На постійне партнерство - це щось, аналогічне до алкоголіків і наркоманів. Тільки алкоголізм і наркоманія - це особистий вибір і персональна відповідальність. А такі захворювання - ні, людина їх не обирає, як і будь-які інші недуги, і так само зупинитися у хворобі або відмовитися від неї, як від поганої звички не зможе. А далі - стан тільки погіршуватиметься, погіршуватиметься й погіршуватиметься.
PANTERA_KET• 03 мая 2023
Лучше от такого не рожать
Сиамская сороконожка• 03 мая 2023
Ответ дляГуру троллинга
Депресія як раз і лікується не психологом, а медикаментами. А медикаменти ці призначає психіатр. Мені здається, що війна-вагома причина для депресії. Багато людей вперше в житті отримали депресію після початку війни. Тому вважаю, що це норамльно і добре, що хлопець усвідомив свою проблему і вирішив від неї позбутися єдиним правильним і дієвим шляхом-медикаментозно. І від вас цей факт не приховав.
Є купа людей, зокрема чоловіків, які ні в життя не визнають проблему, не звернуться до лікаря, тим паче до психіатра. І будуть регулярно свої особливості психіки зливати на оточуючих.
PANTERA_KET• 03 мая 2023
Ответ дляВерСаСе
Ну, у него же не шизофрения.
Может и шиза. С нами женщина
У нее шиза. Но она никого в это не посвящает
Последний вагон• 03 мая 2023
Ответ дляЗапасная спина
Може він збрехав і в нього шиза...
Все може бути. Теж схиляюсь до цієї думки.