Можна привітати Гео з перемогою у суді щодо незаконного відсторонення від пленарних засідань за критику пана Єрмака. Дякуємо, суддям за принциповість.
_ladyinred_• 03 мая 2023
Ответ дляElenaMari
Когда за границей нечего делать люди с ума сходят
Не розумію ваш посил
П.С Я вдома, за кордон не виїзджала;)
Ответ дляAdvoco
Я з вами згодна. Хто хоч раз отримав гроші в туалеті - той уже на крючку, і всі будуть танцювати під його дудку… Кілька місяців тому США передали особисто Зеленському список корупціонерів — 36 осіб з доказами. Зе звільнив тільки кількох- решта на місцях… я дивлюсь на нього - він як зачарований, ніби диве в якомусь окремому світі… при цьому кримінальні справи на патріотів штампуються регулярно . Станн на розвідника Червінського. А справжні зрадники - Наумов, Баканов, Демченко, Портнов - недоркані… я навіть не знаю як це коментувати.
Баканов вже в Штатах, здається. Дали прихисток, якщо не помиляюся
Ответ дляHelga_SV
Я чула цю інфу. Шукаю підтвердження швець про це нічого не казав. Герос каже шо в Конче Заспі сидить той Баканов… але насправді якщо він в США, то це непогано. Це лише значить що тепер у США є дуже крутий козир проти особисто Зеленського, Єрмака, Коломойського і всієї цієї гопконтори. А знає він багато чого…Але все ж підтвердження поки не знаходжу.
Ответ дляAdvoco
Немає диму без вогню. Про непогано що в Штатах - навіть не знаю, трохи інша думка.
Ответ дляAdvoco
О це щось нове. От раніше були часи - критикуєш владу - ти порохобот, потім -кремлівський агент, пару дніа тому називали зрадоботом, а сьогодні ,,за граніцей,,…:))) де ви це все берете???
Так и хочется парировать: выйдите из темы, нагідник (перечеркнуто), человек
Оксана-004e• 03 мая 2023
Не знакома особо с этим Гео, но если он критикует власть, то я только За!
Оксана-004e• 03 мая 2023
Ответ дляAdvoco
Це призведе до повної узурпації влади і втрати останньої надії на те, що Україна поверне свою демократичність, втрачену за останні 4 роки… Але згодна з тим, що дане скликання верховної ради - найменш професійне і безтолкове за всю історію… випадкові, малоосвічені люди керують країною.
Страной руководят ручные фотографы, актёры и тамады
Оксана-004e• 03 мая 2023
Ответ дляElenaMari
Автор вы ведь за границей правда?
Если за границей, то почему автор там оказалась? Интересно услышать альтернативную версию
Чашечка кофе• 03 мая 2023
Ответ дляAdvoco
Саме так … низькоінтелектуальні слуги у зв’язці з проросійськими опзж під керівництво не разу не російського агента Єрмака - це по суті реванш антимайдану… і загроза нацбезпеці.
Міняйте пластинки...
Чашечка кофе• 03 мая 2023
Ответ длячаревна
Я с вами, не очень мне он нравится
Єрмак теж не сонечко, але робити героя та месію з Лероса теж не ало
Ответ дляAdvoco
та ну ладно, а 4 года назад у нас прям демократия была? Власть для народа и тд?)
dreamsunny• 03 мая 2023
Ответ дляJave
Вкрав 60 млн дол, отримав 17 тис грн штрафу і умовний термін... засідання суду відбулося недавно... гарно боремося з корупцією
Після міністра з яйцями по 17 грн, який досі на посаді, вже не дивуюся.
Ответ дляJave
А для вас за ці 4-ри роки нічого не змінилосЯ? То я підкажу вам: у нас 4 роки тому діти не гинули від потраплянь ракет в будинки? І молоді хлопці сотнями не гинули кожен день
я в курсе что у нас сейчас происходит, это уничтожение нашей нации, к сожалению. Я о том что демократии и 4 года назад не было, но конечно это никак не сравнимо с тем что происходит сейчас.
Ответ дляJave
а кого вони взагалі хоч якось покарали? своіх не чіпають. Той генератори збував, які надійши як гумдопомога, і багато-багато чого. Відсторонення від посади - це взагалі смішно. Уроди , стадо зелених дебілів
Ответ дляunona4ka
Була. Починаючи з 19 го року ми маємо купу кримінальних справ на патріотів - генерал Марченко, Павловський, на не один десяток волонтерів, на суперрозвідника Червінського, незаконне відсторонення мера Чернігова Атрошенко, маємо ручний уряд, ручну верховну раду, яка приймає закони не читаючи, ручних суддів при ОПі, маємо наїзди з часів Януковича на підприємців, від державних посадовців… рейдерські захвати бізнесу, абсолютно ручне дбр… (памятаєте справу про клістрони?)Це відбувається тут і зараз. Завод у литовців ледь не віджали. Тільки завдяки громадському розголосу - повернули власнику. Промивка мізків електорату. Ми вже Росію наздоганяємо по рівню пропаганди … Корупція - самі знаєте, навіть на гуманітарці… і жоден… жоден корупціонер не сів. Є з чим порівнювати… я зовсім не ідеалізую бувшу владу і боротьби з корупцією там теж не було…. Але нинішня нас тягне в болото подалі від ЄС і НАТО… народ просто приймають за повних самі знаєте кого і все не на часі
Ответ дляJave
Одеському воєнкому ,який накрав на маєток в Марбелью ще й орден Богдана Хмельницького дали.Видно гарно ділився з ким треба.
От групі розвідників-диверсантів Юри Горовця - нічого.
Все що треба знати про цю владу
Ответ дляunona4ka
Так, 4 роки тому у нас пройшли демократичні вибори, а до цього була демократична влада, а не узурпована, майже як на Росії …
І зараз вони роблять все, аби вибору ми більше не мали !
Ответ дляРеверанс
Все що треба знати про цю владу
почекайте, ще буде...’мовне питання’ на мера Харкова Терехова завели, щоб не було як з Атрошенко мером Чернігова
Речник Повітряних сил ЗСУ - Юрій Ігнат:
- Якби ми мали оперативно-тактичний комплекс ’Грім-2’/’Сапсан’ з дальністю ураження 500 км, аеродроми РФ, з яких нас атакують, були б під нашим прицілом, війни б взагалі не було. Коротко і ясно. Позиція офіцерів наших Повітряних сил. І це абсолютна правда. Якби ми мали оперативно-тактичні і крилаті ракети сотнями, то мали б можливість у випадку вторгнення просто роздовбати ворогу аеродроми, бази ГСМ, оті велетенські військові бази з технікою під кордоном на супутникових знімках директора ЦРУ, а кримський міст вже плив за течією Середземним морем.
Але ці ракети після приходу Зеленського до влади в 2019 році поховали.
Це зроблено за його підписами під рішеннями РНБО, в яке нам пхали обісцяних Сівох ті самі люди, що призначили кулінічей на всі посади. Бо цим людям треба було організувати з Богуслаєвим поставку вертолітних двигунів для дохлого виробництва РФ.
А не ракет - нам.