Протру пилюку• 03 мая 2023
Дівчата. Зайдіть будь ласка. Чоловік військовий, приїхав на пару днів. Допоможіт
Добрий день всім. Чоловік приїхав на пару днів з передової. В нього порвався ремінець від годинника. Хочу замовити новий. Сиджу другий день в інтернеті і не можу знайти саме такий ремінець. Чуть не плачу вже. Допоможіть, благаю, бо скоро вже їде назад.
Протру пилюку
• 03 мая 2023
Ответ дляAlianna88
В майстерню підіть, підберуть подібнтй
Ходив, немає.
Клевотница• 03 мая 2023
Знайшли через що плакати. Тут радіти треба.
Якщо питання стоїть саме в такому ремінці і знайти не можете,то сходіть в майстерню віднесіть,щоб цей полагодили. А поїде,то будете потім спокійно шукати
Протру пилюку
• 03 мая 2023
Ответ дляКлевотница
Дякую
Will_Be...• 03 мая 2023
Часы похожи на заказ с сайта ’Бесттайм’, видела там подобные. У них есть сайт, посмотрите там, по-моему, даже, операторы живые есть, можно спросить.
Копуша• 03 мая 2023
Ответ дляКлевотница
А хто плаче?
Протру пилюку
• 03 мая 2023
Ответ дляWill_Be...
Дякую
ПушАпница• 03 мая 2023
Подякуйте від нас усіх вашого чоловіка за все,за те,что що нашу країну і нас боронить !
Не кую, не мелю• 03 мая 2023
я своїм військовим ремені на годинники Garmin замовляла на Аліекспрес. Доставка місяць. Але і ціна 130 грн замість 700грн тут. То я відразу на 15 чоловік замовила. Подвивіться там по моделі годинника, а там передасте новою поштою.
А у нас макарошки• 03 мая 2023
Нашли из-за чего растраиваться!))
Мой также приехал как то)))
Купили новые часы, т.к. тоже ремешок не нашли.
Мой также приехал как то)))
Телефон Рубика• 03 мая 2023
Автор! Если нет времени и не получается найти, просто купите новые часы, если конечно можете себе это позволить. Новые часы-новое время это добрый знак. А эти потом неспеша уже приведете в порядок!
Храни Господь Вашего Мужа!
Калинові вуста• 03 мая 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
А можно ссылку у вас попросить?
Не кую, не мелю• 03 мая 2023
Там багато їх продають, просто в пошутку введіть ´Garmin ремешок´
І по моделі вашого годинника підбирайте.
Я тут купляла
Кіма кепка• 03 мая 2023
Мій чоловік теж брав на Алі ремінці на тактичний годинник, як тут дівчата радять. Але як варіант, гляньте на олх, якщо треба швидше. Там перекупщики, що продають товар з Алі. Буде трохи дорожче, але швидше.
Луноликая Вика• 03 мая 2023
Щодо ремінця нічого підказати не можу нажаль.
Але хочу передати вашому чоловіку ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ! йому, його побратимам за те, що моя сім´я має змогу спати в своєму домі. Сил йому, наснаги та здоровья! Нехай ангел-охоронець буде завжди поруч з ним і береже його, неначе купол.
Все буде• 03 мая 2023
Ответ дляМрія
питання автора про гроші?
Зачем проблему делать из ничего,пошли и купили новые
Курочка• 03 мая 2023
Ответ дляМрія
яка ж ви розумна!
Ви знаєте скільки коштує той годинник? Може, не на часі викласти таку суму за те, що можна відремонтувати.
А може він має іншу цінність, не грошову?
Годинник QQ не мільйон коштує
Але дійсно, автор питала про ремінець, ...
Крошка Енот• 03 мая 2023
Ответ дляКурочка
Годинник QQ не мільйон коштує
QQ досить не поганої якості. але треба шукати неоригінальний ремінець, оригінальний буде по вартості як новий годинник. я люблю такі завдання з зірочкою. навіть дещо знайшла вже, але треба точно знати модель. наче правильно нагуглила, але ще сумніваюся
Протру пилюку
• 03 мая 2023
Ответ дляПушАпница
Дякую, обов‘зклво передам
Протру пилюку
• 03 мая 2023
Ответ дляМартыша
дякую вашому чоловікові за те, що живу вдома і дітки сплять в своїх ліжках, є що їсти і є можливість прокидатится кожен ранок.
Дякую
Протру пилюку
• 03 мая 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Храни Господь Вашего Мужа!
Дякую, напевно так і зроблю❤️