Лиса Патрикевна• 04 мая 2023
Коли чекати пенсію по інвалідності?
20 квітня призначено пенсію по інвалідності в пенсійному фонді. Скажіть, будь ласка, коли вона має приходити? Оформлювала все он-лайн на порталі.
Лиса Патрикевна
• 04 мая 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Місяця через 2, це було у мирні часи..зараз не знаю
дякую
Лиса Патрикевна
• 04 мая 2023
Ответ дляKarin-S
1-2 місяці. Залежить на яке число припаде виплата (це число постійне), і встигли до цього числа нарахувати виплати, якщо ні, то на наступний місяць. Пенсію нарахують з 20 квітня, тому отримаєте не одну пенсію, а й за ті 10 днів квітня.
дякую!
Лиса Патрикевна
• 04 мая 2023
Ответ для--Shopik--
оформили в лютому цього року, прийшли в березні
дякую!