66сезон666серия• сегодня в 19:44

Низька сексуальна активність може підвищити ризик депресії у жінок

Зміни в інтимному житті часто залишаються поза увагою, хоча можуть мати суттєвий вплив на психологічне здоров’я. Нові дослідження свідчать, що рідкісні статеві контакти здатні підвищувати ризик розвитку депресивних станів у жінок.

Цей зв’язок виявився не випадковим і може мати складний, двосторонній характер. Науковці наголошують, що питання сексуальної активності варто розглядати як один із важливих показників добробуту, пише mims.com.

У дослідженні проаналізували дані 6061 учасниці, залученої до Національного обстеження здоров’я та харчування США (NHANES). Серед них 1869 жінок, що становить 30,84%, повідомили, що мали від нуля до 11 статевих контактів на рік. Такий показник було віднесено до категорії низькочастотної сексуальної активності.

Після урахування всіх супутніх факторів з’ясувалося, що жінки з такою рідкісною інтимною активністю (≤11 разів на рік) частіше демонстрували ознаки депресії. Коефіцієнт шансів становив 1,37, із 95% довірчим інтервалом 1,08-1,73 (p = 0,01), у порівнянні з тими, хто мав більш регулярне статеве життя (>11 разів на рік). Цікаво, що інтенсивність цього зв’язку змінювалася залежно від сімейного статусу.

Автори підкреслили важливість результатів: "Наші висновки мають значну клінічну цінність і вказують на те, що лікарям варто звертати увагу на психоемоційний стан пацієнток із низькою сексуальною активністю, а також перевіряти рівень сексуальної активності у жінок з депресією".

Для аналізу використовували інформацію про сексуальне життя та депресивні симптоми жінок віком 20-59 років, зібрану NHANES у 2007-2016 роках. Зв’язок між частотою сексуальної активності та ризиком депресії досліджували за допомогою зважених логістичних регресійних моделей.

Крім основного аналізу, окремо досліджували вплив віку, етнічної приналежності, освіти, подружнього статусу, ІМТ, діабету, гіпертонії, рівня доходу, куріння, проблем зі сном, нетримання сечі та інших чинників.
Зробіть вибір:
вже голосів: 17
У меня низкая секс активность
У меня высокая секс активность
КокошинЭль• сегодня в 19:48
А если переменная сексуальная активность?
КрестьянинДиор• сегодня в 19:51
НИЗЬКЕ ФІНАНСУВАННЯ призводить до депресії ще швидше)))
Свезло так свезло• сегодня в 19:52
Особливо актуально для України, нормального чоловіка знайти як червонокнижнго птаха А є..емось ми з ситуацією
Позитивна• сегодня в 19:55
Ответ дляКрестьянинДиор
100 процентов. Когда у меня появляются деньги - мою депрессию как рукой снимает)) я всегда нахожу чем себя занять. А вот отсутствие денег меня угнетает.
АнтиТанкист• сегодня в 19:57
то есть проститутки самые позитивные?
Злюка-закусюка• сегодня в 20:01
Кто, вы люди, которые копипастите простыни из желтой прессы? Какая ваша цель?
Та не реву я• сегодня в 20:00
Ответ дляКрестьянинДиор
В точку. Секс люблю, но деньги больше) Если у женщины стабильная высокая ЗП, до в депрессию можно и не входить)
КрестьянинДиор• сегодня в 20:06
Ответ дляТа не реву я
То точно)
Угги_в_горошек• сегодня в 20:11
Ответ дляКрестьянинДиор
Оце перше.Є здоровʼя і гроші,всі питання вирішені
неДоЖиру• сегодня в 20:25
А у чоловіків ризик інфаркту....
Закусенец• сегодня в 20:29
Ответ дляКокошинЭль
Соответствует эмоциональной лабильности или биполярке

/