Борщик• 04 мая 2023
кто ФОП и не платит ЕСВ? вам тоже письмо пришло о задолженности?
сейчас же можно не платить? что делать?
Манка Я• 04 мая 2023
С чего вы решили, что можно не платить? Это было в прошлом году, буквально квартал после начала войны, потом начали требовать налоги и присылать задолженность.
ПоЗиТиВнАя• 04 мая 2023
Можно не платить
Ничего не делать
А вообще проверьте, может, за какой-то период до войны и ковида долг
Ничего не делать
Борщик
• 04 мая 2023
Ответ дляМанка Я
c того, что закон был такой - за себя можно не платить на время войны
Борщик
• 04 мая 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Можно не платить
Ничего не делать
нет, точно нет
Фокус-Покус• 04 мая 2023
Не плачу
Нічого не приходить
Періодично заходжу в дія і бачу свій борг
Все на цьому
Нічого не приходить
Все на цьому
Маю рацію• 04 мая 2023
Ответ дляМанка Я
Жити в добре розвиненій країні хочуть всі,а от платити податки -одиниці!!
П..дець
Борщик
• 04 мая 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Какие цифры были у вас в годовом отчёте по есв? Вы нули ставили?
да
Rocka Rolla• 04 мая 2023
На початку війни сплачували, потім перестали платити, в звіті подала нулі навіть там де платила, зараз висить переплата
Фокус-Покус• 04 мая 2023
Ответ дляМаю рацію
П..дець
А з чого їх платити , якщо оренда космос
І вимагають її тільки в доларах
Світло по сім грн кіловат (25 -30 тис в міс), і відрізають на другий день , якщо не платиш вчасно
Ще зарплати
Ці гроші треба заробити якось
А як ?
Якщо 10% населення в місті живе
Ніякої допомоги держава мені не дає на відбудову будинку
Мені жити нема де
Зате в свої кишені військова адм добре ложить- в і робітники за рік на нових Тойота лексусвх їздять
І вимагають її тільки в доларах
Ще зарплати
Ці гроші треба заробити якось
А як ?
Якщо 10% населення в місті живе
Мені жити нема де
ПоЗиТиВнАя• 04 мая 2023
Згідно Закону № 2120-IX від 15 березня 2022 р. “Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану” тимчасово, з 1 березня 2022 року та протягом 12 місяців після припинення або скасування воєнного стану наступні особи мають право не нараховувати і не сплачувати ЄСВ за себе.
фізичні особи – підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування;
ПоЗиТиВнАя• 04 мая 2023
Ответ дляМаю рацію
П..дець
А з чого платити? Електроенергія по 7 грн. Виходить десь 20-30 тисяч. Ще зарплату треба співробітникам платити. Можна, мабуть, звільнити та сісти самій і платити той єсв за себе
ВыФсеВрете• 04 мая 2023
Ответ дляМанка Я
Серйозно??? У мене вже майже рік останній ФОП третя група на 2% тупо висить бездіяльний, нульовки тільки подаю. Ніяких вимог ніхто не присилав. Хіба вже той закон відмінили? Обіцяли ж до кінця війни плюс рік після війни, що так буде!
Контрольница• 04 мая 2023
Ответ дляМаю рацію
П..дець
Сейчас у многих упали доходы
Пацан к успеху шел• 04 мая 2023
Ответ дляМанка Я
Можно не платить. До 1 июля точно, дальше пока непонятно.
ВыФсеВрете• 04 мая 2023
Ответ дляМаю рацію
П..дець
Йдіть в Верховну Раду права покачайте! Дайте людям хоча б вижити для початку.
Пацан к успеху шел• 04 мая 2023
Ответ дляБорщик
Скажу больше. Можно не платить и единый
Rocka Rolla• 04 мая 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Так і є, нічого не змінилося
Пацан к успеху шел• 04 мая 2023
Ответ дляФокус-Покус
Не плачу
Нічого не приходить
Все на цьому
Нічого не приходить
Все на цьому
Нужно написать заяву на списание
Фокус-Покус• 04 мая 2023
Ответ дляКонтрольница
Сейчас у многих упали доходы
Тільки не в держ апарату
Наші он по сорок тисяч премії собі малюють щомісяця
У військовій алмінусрраціі
Свої буд вже поремонтувати за кошти бюджету
А простим платникам податку -верещать - вийдіть з кабінетуууу, в нас ковід
Все
У військовій алмінусрраціі
Все
Пацан к успеху шел• 04 мая 2023
Ответ дляМаю рацію
П..дець
Мы еле выживаем сейчас. Войны мы не просили...
Борщик
• 04 мая 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Нужно написать заяву на списание
а как и куда? ищу пока не нахожу никакого образца
Стріляний птах• 04 мая 2023
Ответ дляМаю рацію
П..дець
Ну да, все прям жируют, если были бы деньги у людей то платили без проблем.
Пацан к успеху шел• 04 мая 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Уже отменяют все обицянкы с 1 июля ((
У них война закончилась видимо
ВыФсеВрете• 04 мая 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Уже отменяют все обицянкы с 1 июля ((
У них война закончилась видимо
От чуяла я, що так і буде. Цим піявкам вірити ніколи не можна.
Пацан к успеху шел• 04 мая 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Я в шоке, что все молчат...
Ни тебе возмущений, ни петиций
ПоЗиТиВнАя• 04 мая 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Уже отменяют все обицянкы с 1 июля ((
У них война закончилась видимо
Як же вони заї…
Юлия Крамарева• 04 мая 2023
Ответ дляБорщик
да
За 2022 рік ви ніяк не могли поставити нулі(якщо вже були діючим ФОП на 01.01.2022),оскільки ЄСВ треба було оплатити за січень,лютий обов’язково і ЄП,якщо ви 1 чи 2 група теж за 1 квартал ьреба було обов’язково заплатити, і відповідно відзвітуватись.
Звільнення від ЄСВ за себе ФОП отримали з березня 2022, а від ЄП - з квітня 2022
Борщик
• 04 мая 2023
Ответ дляЮлия Крамарева
не правильно написала. за півроку платила, а потім - нулі ставила, так як на платила. Мала на увазі, що не було такого, що я не платила, а в звіті вказала , що заплатила.
Ленне-Рейма• 04 мая 2023
Так ЄСВ це вклад у вашу майбутню пенсію, хіба ні? Якщо ви не платите, то у вас перерва у страховому стажі.