ЯяяКакаджамбо• 04 мая 2023

Вам вдалось позбутись невневненості, страхів?

Я від природи закрита, боязка і неактивна. Завжди боялась великих компаній людей, сторонилась активностей, де треба бути в центрі уваги, не ходила ні на які гуртки. В університеті ситуація трохи покращилась, потім пішла на роботу, звикла до колективу, почувалась комфортно в принципі. Далі стався ковід і почався онлайн, я переїхала додому, і зараз усвідомлюю, що знов повернулась вся моя закритість і страхи. Думка про повернення в офіс лякає, якщо до знайомої компанії приєднується ще хтось - почуваюсь дуже некомфортно. Недавно було, що зустрілась із знайомою на каву, а до нас підійшов її знайомий, залишився з нами сидіти. Я ледь дотримала до кінця, наскільки не в своїй тарілці відчувала себе. На роботі говорять про можливий міні корпоратив літом (зустрітись в якомусь ресторані, без гучних святкувань), а мене уже в піт кидає. Розумію, що це ненормально, при тому, що з колегами я нормально спілкуюсь в онлайні. Як нарешті позбутись цієї дикості?
Ms. Android• 04 мая 2023
Не йдіть на корпоратив, проблема прям.

Пусин Кукин• 04 мая 2023
Вы домой вернулись и там вас накрыло. Там вы травму отверженности и заимели. Теперь отпечаток имеете, где нужно себя продемонстрировать. Вам лучше знать откуда ноги ростут. Школа, обстановка дома....
Вы уже неоднократно смогли побороть страх и сможете снова втянуться. Чтобы занять ум, смотрите в чем поедите, подбирайте вещи и аксы. Растеряетесь, так хоть красиво.
Бабуся мороз• 04 мая 2023
Якщо це вам не треба, то не мучайте себе. Я з років 15 з цим борюся. Зараз я фотограф і самі розумієте - постійно нові люди та місця і обставини. Це як м’яз треба натренувати і підтримувати у тонусі. Пам’ятаю свої емоції під час першої фотозйомки під час ковіду. Музику у залі ввімкнули, а я злякалася, бо 2 місяці сидіння вдома далися у взнаки.
Tammy21• 04 мая 2023
У вас просто откат, мені здається. Просто знов, маленькими кроками починайте хоча б бути серед людей, полегшає.
І я не думаю, що цього треба та можна позбавлятися. Це така ж риса характера як і будь-які інші.
автор ЯяяКакаджамбо • 04 мая 2023
Ответ дляMs. Android
Не йдіть на корпоратив, проблема прям.
Для прикладу привела цю ситуацію, питання не в тому йти на корпоратив чи ні
автор ЯяяКакаджамбо • 04 мая 2023
Ответ дляПусин Кукин
Я здогадуюсь звідки пішло, але це мабуть вже не має значення
Можна це викорінити тільки клин клином?
Ms. Android• 04 мая 2023
Бувайте більше серед людей і вас трохи попустить.
автор ЯяяКакаджамбо • 04 мая 2023
Ответ дляБабуся мороз
Ви розумієте) Просто умовно, після такого тренування у мене сильна кріпатура, через яку потім відновлюєшся ще якийсь період. І от коли відновилась - м´яз знов все забув, і знов буде кріпатура
Хороша аналогія вийшла, тому мабуть так, тільки через силу спочатку вливатись в соціум
автор ЯяяКакаджамбо • 04 мая 2023
Ответ дляTammy21
Це не так щоб і заважало, якби можна було прожити життя одинаком. Але я ж не в лісі, і не в монастирі, тому доводиться думати, як себе перевиховувати(

автор ЯяяКакаджамбо • 04 мая 2023
Ответ дляMs. Android
Намагатимусь
Зараз подзвонила знайомій, домовились про зустріч, буду по-тихеньку виходити в люди
Пусин Кукин• 04 мая 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Можна це викорінити тільки клин клином?
Телесно ориентированная терапия. Общение. Вы привыкните, что общение безопасное.
Tammy21• 04 мая 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Розумію вас.
Але я жодну людину не знаю кому б вдалося. Адаптація -- так, але там не повинно бути великих проміжків між спілкуванням.
Tammy21• 04 мая 2023
Ответ дляПусин Кукин
Остановитесь, пожалуйста. Люди не могут/не хотят ’быть общительными’ не только из-за травм и страхов. Не ставьте человеку диагноз по аватарке.
Пусин Кукин• 04 мая 2023
Ответ дляTammy21
А какой же диагноз я ставила? Автор сама ответила, что понимает откуда сформировалась проблема.
Tammy21• 04 мая 2023
Ответ дляПусин Кукин
Сообщения с категоричными тезисами перечитайте. Не всегда подобное -- результат травмы.

Человек, у которого есть некая проблема, пребывая внутри ситуации не может определить откуда она взялась, потому что для этого нужно отстраниться и качественно отрефлексировать.
Бабуся мороз• 04 мая 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
А видумаєте я після зйомок, особливо коли чужі люди (колись довелося перефотографувати 30 людей за 2 години) я не відходжу? Так, буває важко, але це мені дуже подобається, тож не можу зупинитися))) як наркоман. Ніби кожного разу «на слабо» себе беру)))
Пусин Кукин• 04 мая 2023
Ответ дляTammy21

Это вы увидели категоричные тезисы. Для вас лично они таковы. В силу вашего восприятия или опыта. Я поделилась своим видением проблемы озвученной авторрм: ’ бросает в пот от корпоратива’ или ’ от перспективы вернуться в офис, а там еще и незнакомые люди’. Это таки проблема, которую автор хочет решить. Выработать более спокойное отношение к общению можно, это улучшит качество жизни автора.
Tammy21• 04 мая 2023
Ответ дляПусин Кукин
Вы прям не останавливаетесь?)
’Вы домой вернулись и там вас накрыло. Там вы травму отверженности и заимели. Теперь отпечаток имеете, где нужно себя продемонстрировать’
Это совсем не категорично, правда?)))
Пусин Кукин• 04 мая 2023
Ответ дляTammy21
Вы прям не останавливаетесь?)
Это совсем не категорично, правда?)))
Нет, конечно. Автор училась и работала. Боролась со своим психо- эмоц состоянием. И довольно успешно. Сейчас откат. И нет оснований автору не верить, раз знает откуда пошло. А вы уже и диагнозы приплели, которых никто здесь и не писал.

Tammy21• 04 мая 2023
Ответ дляПусин Кукин
А, ну нет, так нет)))
МУСЯкомарова• 04 мая 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Можна це викорінити тільки клин клином?
Розкажіть звідки . Я теж поділюся, може поможемо одній іншій