Море Щастя• 04 мая 2023
Хлопці айтішніки дивні то міф чи ні?
На моєму досвіді так. Так склалось, що мій колишній хлопець був в айті. І відповідно багато його друзів. Розлучились, бо він захопився йогою, пішов в духовні практики. Купа його друзів кидали роботу і їхали відпочивати подалі від людей. Ще багато хто вірили в зв’язок з космосом і подібні штуки. Був один, який вважав що жінку не знайде без трьохкімнатної квартири. Один заборонив жінці працювати, бо він витрачає забагато ресурсів в день на те що слухати про роботу жінки.
А який ваш досвід? Бо зараз я дуже обережно відношусь до знайомств, якщо взнаю про подібну сферу.
Зоя Жорівна• 04 мая 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
отвечу за сына. Не замечала за ним странностей кроме вегетарианства (мясо до этого очень и очень любил ).
А вот максимально разносторонних увлечений море, да. Два вида спорта плюс зал. Книги. Частные уроки скрипки (правда есть база в виде музыкалки). Велик-велик-велик.
И да - девочки ему нравятся немного с прибабахом, и непростые. С простыми или неинтересными ему никак. Пытался, но нет. Зато Женечка с синими волосами, с которой можно говорить обо всем на свете 24на7, это самое то
Девочка не с прибабахом. Она умный и разносторонний человек и это нравится в ней вашему сыну. А вы видите в ней ее синие волосы). Волосы перекрасить не проблема. А вот найти человека, с которым вашему ребенку будет в жизни комфортно, с кем он будет счастлив, - это сложно. Найти родственную душу, которая тебя поймет, поддержит, даст совет, - это сложно.
Блондинка в Законе• 04 мая 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
согласна с вами полностью).
Я про волосы написала потому что звучит эффектно, а так у девочки есть много других ’необычностей’. Но ему она нравится, им вдвоем комфорто, и это главное
неДоПриличий• 04 мая 2023
Ответ дляАнчо Ус
А от куда вы взяли ,что люди в айти другие ?потому что работаете в соседней сфере ? Или знаете сисадминов ?
Да что вы ко мне пристали?
Не разбираетесь в людях? Ну бывает. Это не преступление.
Кудлата хмаринка• 04 мая 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Ну так, все оточнення айтішніки, а також чоловік, син, друзі...ні, я точно ’не в темі’ айті) Чоловік працював в Україні тривалий час, мав власну компанію, потім провів злиття з українською компанією, потім працював на європейську компанію, зараз працює на американського роботодавця. Так от - ніде, ніколи, за все житя, що ми разом, а це більше 22 років, жодного разу з і до не було робочого часу. Зараз так само. Син працює на закордонного роботодавця, живе за кордоном - також робочий день ненормований. Всі, хто залишився в Україні, - ненормований робочий день, ті, хто живе за кордоном, - Канада, Німеччина, Португалія, Латвія, США - ненормований робочий день. Різні фірми, різні роботодавці, а режим роботи той самий.
Тобто ви самі в жодному проекті не працювали, але все добре знаєте))) ну-ну
Зоя Жорівна• 05 мая 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
)))) Достатньо того, що я працюю з айтішніками, бачу, як працює і веде проекти мій чоловік, мій син і що розповідають друзі. А це и немало. І так, мені вистачає своєго обʼєму роботи в айті, я якраз і роблю все, щоб проекти запрацювали.