Море Щастя• 04 мая 2023
Хлопці айтішніки дивні то міф чи ні?
На моєму досвіді так. Так склалось, що мій колишній хлопець був в айті. І відповідно багато його друзів. Розлучились, бо він захопився йогою, пішов в духовні практики. Купа його друзів кидали роботу і їхали відпочивати подалі від людей. Ще багато хто вірили в зв’язок з космосом і подібні штуки. Був один, який вважав що жінку не знайде без трьохкімнатної квартири. Один заборонив жінці працювати, бо він витрачає забагато ресурсів в день на те що слухати про роботу жінки.
А який ваш досвід? Бо зараз я дуже обережно відношусь до знайомств, якщо взнаю про подібну сферу.
Анчо Ус• 04 мая 2023
Ответ длянеДоПриличий
Чаще всего умные интроверты. Ищут увлечения (разные).
Но активно разное бывает
Айти -это не только программирование . В айти ,как в и в любой другой сфере ,люди разные .
Я работаю в ИТ.
По себе могу сказать -я и так всегда кукухнутая была, поэтому в таком же коллективе не была каким то удивлением для людей, там все такие
но с переходрм в ит, я поняла почему меня так бесило работать раньше в офисах, люди вокруг тебя -очень напрягают и выматывают морально, просто своим присутствием рядом.
Айтишники такие же люди как и другие, но мозг у них немного нестандартно работает-это факт. Но, в моем окружении парни , мужчины, женщины, девушки, не прогибаются ни под кого. Если она хочет работать -она работает, если двоих устраивает, что она не работает то ок. Ударяются куда-то тоже как и любые другие люди, кто-то в туризм, кто-то в спорт зал, кто-то в танцы, а кто-то фантики коллекционирует
В общем такие же люди со странностями как и любой другой человек, но немного с придурью в голове
Зоя Жорівна• 04 мая 2023
Ответ дляМоре Щастя
Ви не розумієте навіть поняття професійна деформація, а пробуєте написати розумний текст.
Мені не треба пробувати, я і так розумна. Я здатна працювати з розумними людьми і не створювати подібних тем, що всі навколо дивні. Якщо ви не розумієте специфіку роботи і не зможете зрозуміти іншу людину, то не ваше. Зараз прямо бум на цю сферу, кожен хоче бути айтішником і кожна хоче собі айтішніка. Але дівчата хочуть заміж за айтішника не тому, що він гарна людина, розумна, не тому, що в нього є безліч позитивних якостей, а тому, що його професія це гроші. ГРОШІ. Ви не зрозуміли людину, але перевели свої стосунки чомусь в площину його професії, а не площинутого, яка він людина, як до вас відносився. Тобто ви просто та, хто полював на гроші, але зрозуміти людину ви не спроможні були. І вся тема ваша просто світить тим, що раз айтішник, то поганий. Не з професією зустрічаються, а з людиною! Я бачу різних людей в цій сфері. Нормальні, адекватні люди. І захоплення йогою це не недолік людини. І для мене більш дивні люди не ті, які працюють в айті, а ті, які проеціюють якості самої людини на її професію, захоплення людини на професію, АЛЕ при цьому жодної згадки про якості самої людини, про відносини з людиною. Я живу з людиною, ким би він не був за професією, я ціную його особисті якості. Це вже потім йде професія, але спочатку, на першому місці, в мене йде людина.
неДоПриличий• 04 мая 2023
Ответ дляАнчо Ус
Я в курсе )
Сисадмины более обычные, чем кодеры
Анчо Ус• 04 мая 2023
Ответ длянеДоПриличий
Я в курсе )
Сисадмины более обычные, чем кодеры
Смешно читать )))
Вы вообще не в курсе айти сферы
Марафетчица• 04 мая 2023
Ответ дляЧекаю завтра
В чем?
хз, людям со мной стало сложно общаться. а у меня больше и нет потребности в общении. все сошлось)
Пані з калабані• 04 мая 2023
Я вважаю що є два типи айтішників, тих що по природі айті, ті дійсно дивні ( брат подруги з 14 років в цій сфері, екстернат і робота паралельно з вузом, мозги 👌, але в побуті 0,00) і тих хто вчасно зрозуміли де можна нормально заробляти, там звичайні чоловіки, які люблять нерухомість, машини, шмотки і подорожі. Без особливих перекосів і здвигів. Звичайно робота і колектив і оточення впливають на людину також, але не кардинально.
Гжегож Бженчишчикевич• 04 мая 2023
автор, а почему вам помешала его йога и духовные практики? я сейчас общаюсь с мужчиной, он очень верующий, в индуизме. с такими людьми сложно в реале? Он тоже постоянно медитирует и уходит в духовные практики.
Гжегож Бженчишчикевич• 04 мая 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Можна подумати що тільки із ІТ люди вдарялися в духовні практики.
Туди вляпалися не тільки ваші друзі а й мої (бізнесмени). Але вони на повному серйозі спочатку до йоги а потім переїхали в Індію як виявилося не все золото що блищить. Дуже дуже дуже бідна країна, зі своїми тарганами і спеціфікою.
и как они теперь? разочаровались или так и остались в Индии?
Море Щастя
• 04 мая 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Змінилось бачення світу. Хотів, щоб і я цим захоплювалась не прям чітко це казав, але нав’язував і це була основна проблема. Формат я читаю якусь книгу, а він мені рекомендує одну з його духовних. Їхав в Київ на йогу (майстер клас) купив і собі, і мені квиток. Я відмовилась. Його аргумент був ти ж не пробувала навіть, а вже не хочеш. Почав вірити в абсурдні теорії зцілення і того що організм саморегулює себе сам, при температурі 39 та кашлі він до лікаря відмовлявся йти, а-ля буде зовсім погано піду до лікаря. Почав мене засуджувати, що я приймаю таблетки.
Ще мене дратувало, що тільки якісь нюанси, то все. Він вечір медитує і в своїй прострації.
Замість відпочинку літом на морі як завжди пропонував їхати закордон на релакс без людей і духовні практики.
Гжегож Бженчишчикевич• 04 мая 2023
Ответ дляМоре Щастя
понятно. У моего мужчины все немного иначе. Он вегетарианцем стал, таблетки принимает, если болеет, свою веру не навязывает. Ваш айтишник похоже просто ударился в это, но смысла не понимает. Там смысл как раз в том, чтобы менять себя, но не других
Море Щастя
• 04 мая 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Коли ми починали зустрічатись, то все було класно. Він займався футболом, ходив в зал, займався колекціонуванням. Любив відпочинок, ми багато подорожували. Ходили на різні цікаві майстер класи. Ми могли до вечора просто говорити про життя та спілкуватись за все.
Мені здавалось, що я у казку з фільма потрапила чесне слово. У мене ніколи настільки класних відносин не було.
Потім через рік у нього в сім’ї були проблеми(померла мама). Він почав впадати в глибоку апатію. Ходив до психологів, але піком стало, як йому його однокласник порадив йогу і одного тренера. То ось в цьому проблеми заглушились, але йога зайняла якесь неадекватне місце.
Гжегож Бженчишчикевич• 04 мая 2023
Ответ дляМоре Щастя
понятно. очень жаль(( но. может быть, вам стоило хоть раз с ним сходить? попытаться разделить его увлечение? Не все долго увлекаются йогой. он мог потом отойти от этого
Море Щастя
• 04 мая 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Ми ще рік були разом. Нічого особливо не змінювалось. Як було зрозуміло, що розпочнеться війна, то його компанія погодилась спонсувати переїзд в будь яке місце. Оплата квитків+додаткова виплата до зарплати.
Я не була готова все кидати. Але й тягнути його, бо відносини вже себе вижили теж не хотіла. На цій ноті я його покинула в грудні. Він закордон всеодно не виїхав. Спочатку (як почалась війна) турбувався і періодично дзвонив. Потім нахамив і заявив, що я винна, що його життя тут і залишилось. Як зараз живе не знаю.
неДоПриличий• 04 мая 2023
Ответ дляАнчо Ус
Смешно читать )))
Вы вообще не в курсе айти сферы
Да конечно)))
Друзей хватает
Анчо Ус• 04 мая 2023
Ответ длянеДоПриличий
Да конечно)))
Друзей хватает
Но это не дает вам знаний об этой сфере
А_мій_самий_самий• 04 мая 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Так розчарувалися жили і в Індії і в Шріланка але там контингент м´яко кажучи вважали їх за кошелек на ножках. Ну в чомусь вони праві але тепер ці вегани перебралися в Германію там також виявилося не сахар. Короче перекоти поле сімейний варіант.
неДоПриличий• 04 мая 2023
Ответ дляАнчо Ус
Но это не дает вам знаний об этой сфере
Откуда вы это взяли?
Я и работала в соседней сфере, общаюсь много.
С чего вы решили ввязаться в спор со мной?
Анчо Ус• 04 мая 2023
Ответ длянеДоПриличий
Откуда вы это взяли?
А от куда вы взяли ,что люди в айти другие ?потому что работаете в соседней сфере ? Или знаете сисадминов ?
Кудлата хмаринка• 04 мая 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Достаточно было прочесть, что вы написали. Люди, работающие в этой сфере С и ДО , т.е. четко по времени, не ведут проекты, не фиксят ошибки, а они случаются на любой работе и часто это срочно, так как обычно IT компания работает с клиентами. Следовательно, ваши знакомые не являются таковыми специалистами. Не нужно специального образования, достаточно знания специфики работы, чтобы понимать, каких специалистов вы описали. Сейчас мой приемный сын, а ему 23 года, работает на иностранную компанию за границей фулл тайм. И я вижу, что и после работы, если что-то случается, он работает, как и вся команда. У него был опыт работы с украинскими компаниями, - такая же ситуация. Несмотря на то, что позиция была Джуниор, не было работы четко по времени. Потому что программисты это не работа по времени. Ну и из остального, сказанного вами, вполне можно сделать выводы. Ну или вы неправильно выражаете мысли, - одно из двух.
Ви явно не в темі айті, скажу вам як айтішник з 20-річним досвідом як в Україні, так і за кордоном. Фірми різні, проекти різні, режим роботи різний. Так шо ведуть проекти і працюють нормований, ще й як.
Блондинка в Законе• 04 мая 2023
Ответ дляМоре Щастя
то есть вы уже год как не поддерживаете отношений, и вдруг решили спросить у форума правда ли, что все айтишники странные?
Так кто тут странный?)
Блондинка в Законе• 04 мая 2023
отвечу за сына. Не замечала за ним странностей кроме вегетарианства (мясо до этого очень и очень любил ).
А вот максимально разносторонних увлечений море, да. Два вида спорта плюс зал. Книги. Частные уроки скрипки (правда есть база в виде музыкалки). Велик-велик-велик.
И да - девочки ему нравятся немного с прибабахом, и непростые. С простыми или неинтересными ему никак. Пытался, но нет. Зато Женечка с синими волосами, с которой можно говорить обо всем на свете 24на7, это самое то
Море Щастя
• 04 мая 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Так кто тут странный?)
Читали стартпост? Знайомлюсь, ходжу на побачення з різними людьми. Не те щоб стабільно, але буває. І кожного разу до цієї сфери відношусь з небезпекою. От і зараз познайомилась з хлопцем з цієї сфери. Помічаю багато нюансів.
Блондинка в Законе• 04 мая 2023
Ответ дляМоре Щастя
значит просто отметьте на своей странице, что с айтишниками не знакомитесь.
Вы же понимаете что после этого парня и с таким предубеждением вы любое человеческое качество будете видеть в негативном и фатальном ключе. Не ваше - всё
Море Щастя
• 04 мая 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Не маю сторінку на сайті знайомств. Робота така, що комунікую з багатьма людьми, буває випадково пересікаюсь. І якось зав‘язується спілкування.
Блондинка в Законе• 04 мая 2023
Ответ дляМоре Щастя
так значит если они сами ’завязываются’, то вам интересны эти люди и вы им?
В общем все сложно)
Море Щастя
• 04 мая 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
В общем все сложно)
Я ж не говорю, що вони нецікаві люди. Мій колишній хлопець надзвичайна цікава людина, з яким ми на перших порах не могли розійтись, бо спілкування було колосальним.
Просто є свої нюанси.
Блондинка в Законе• 04 мая 2023
Ответ дляМоре Щастя
Просто є свої нюанси.
свои нюансы есть у всех, не считаете? И чем более сложно организованный мозг, тем интереснее).
Чем личность площе - тем все проще
Зоя Жорівна• 04 мая 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Ну так, все оточнення айтішніки, а також чоловік, син, друзі...ні, я точно ’не в темі’ айті) Чоловік працював в Україні тривалий час, мав власну компанію, потім провів злиття з українською компанією, потім працював на європейську компанію, зараз працює на американського роботодавця. Так от - ніде, ніколи, за все житя, що ми разом, а це більше 22 років, жодного разу з і до не було робочого часу. Зараз так само. Син працює на закордонного роботодавця, живе за кордоном - також робочий день ненормований. Всі, хто залишився в Україні, - ненормований робочий день, ті, хто живе за кордоном, - Канада, Німеччина, Португалія, Латвія, США - ненормований робочий день. Різні фірми, різні роботодавці, а режим роботи той самий.