04 мая 2023

Я реально подумала,що це салют

Ще підійшла до вікна і подумала,які придурки зараз салют запускають,сирену взагалі не чула
Потім на балкон вийшла знову ці звуки подумала,що салют схоже було на це ,бачу люди розбігаються хто куди ,все летить,подумала,що тривогу вже дали після обстрілів перших
Сестры Гримм 04 мая 2023
Скільки казати - не підходити до вікна!
10 2
Fotografkiev 04 мая 2023
Я такий салют почула позавчора вночі. Але в мене від нього аж все застигло так поряд було чути
иркин 04 мая 2023
А грім був чи ні?
Сестры Гримм 04 мая 2023
Ответ дляFotografkiev
Я такий салют почула позавчора вночі. Але в мене від нього аж все застигло так поряд було чути
Після такого салюту памперс міняти треба.
6 1
__Jane__ 04 мая 2023
Ответ дляFotografkiev
Я такий салют почула позавчора вночі. Але в мене від нього аж все застигло так поряд було чути
В мене теж, я аж на ліжку підскочила. Лежала,лежала, прислухалась, встала жахнула коньяку
6 2
Lady Luck 99 04 мая 2023
Ой, я их столько насмотрелась, живу у моря.. в пригороде, весь город как на ладони, и вечно ж к нам летит с моря.
Люблю море 04 мая 2023
Слушала на улице. Громко
tolyu 04 мая 2023
Дівчатка! Невже я це читаю , невже ми про це говоримо. Я ще не вірю. У нас в Житомирі ( тьху тьху) сьогодні тихо.
Бережіть себе.
катерина12009 04 мая 2023
Схоже на грозу. Під забулися такі звуки с лютого-березня минулого року
Fotografkiev 04 мая 2023
Ответ дляСестры Гримм
Після такого салюту памперс міняти треба.
В мене трохи інша реакція була)) я вперше зрозуміла що значить «холоне в жилах кров»
lisa2101 04 мая 2023
Киев правый берег?
vetka 04 мая 2023
я была уверенна, что это гром
Mariya Prokhorova 04 мая 2023
Збили заразу кацапську
Слава ППО !
2 9
Allunya 04 мая 2023
Ответ дляlisa2101
Киев правый берег?
Да, громко
3 раза взрывы слышала
silma 04 мая 2023
У меня причина этого салюта над домом круги наматывала. Сбили, щас пожар гасят, но ночь наверное будет нехорошей
Ksanka_23 04 мая 2023
Ответ длякатерина12009
Схоже на грозу. Під забулися такі звуки с лютого-березня минулого року
увы, грозы нет сейчас над Украиной. а вот угроза есть блин..

грозовой радар. очень выручал прошлым летом, когда мы прифронтовые были https://map.blitzortung.org/#5.62%2F48.731%2F34.86...
silma 04 мая 2023
Ответ длякатерина12009
Схоже на грозу. Під забулися такі звуки с лютого-березня минулого року
Дроны-разведчики
любительница 04 мая 2023
Ответ дляsilma
У меня причина этого салюта над домом круги наматывала. Сбили, щас пожар гасят, но ночь наверное будет нехорошей
Ми з вами напевно недалеко один від одного живемо) теж саме.
Скільки я чула вибухів за цей час- завжди страшно, але сьогодні - коли біля дому і над домом- це срака ще та
Incol 04 мая 2023
Глянула відео, як збивали, то реально пальба така стояла. Але молодці, збили, куди воно потім впало, надіюсь ніхто не постраждав.
KozaNostra_I 04 мая 2023
Ответ дляIncol
Глянула відео, як збивали, то реально пальба така стояла. Але молодці, збили, куди воно потім впало, надіюсь ніхто не постраждав.
Упал на торговый центр. К сожалению, это был bayraktar tb2, видео полно с разных ракурсов, по кадрам уже разобрали досконально, у руснявого разведчика стойки шасси прямые и крылья под прямым углом, а тут стойки под углом 45° и крылья с плавным переходом.
автор Марія В 04 мая 2023
Ответ дляKozaNostra_I
Упал на торговый центр. К сожалению, это был bayraktar tb2, видео полно с разных ракурсов, по кадрам уже разобрали досконально, у руснявого разведчика стойки шасси прямые и крылья под прямым углом, а тут стойки под углом 45° и крылья с плавным переходом.
То не зовсім пря торговий центр, просто ювелірну там продають і каву роблять,я тут поруч живу

З чого ви взяли за байрактар?
KozaNostra_I 04 мая 2023
Ответ дляМарія В
То не зовсім пря торговий центр, просто ювелірну там продають і каву роблять,я тут поруч живу

З чого ви взяли за байрактар?
Диванные эксперты так определяют по форме крыла, хвосту и шасси. Только что наше командование воздушных сил ВСУ официально подтвердили дружественный огонь.
silma 04 мая 2023
Ответ длялюбительница
Ми з вами напевно недалеко один від одного живемо) теж саме.
Скільки я чула вибухів за цей час- завжди страшно, але сьогодні - коли біля дому і над домом- це срака ще та
Может быть, но этих фиговин было как минимум три
silma 04 мая 2023
Ответ дляKozaNostra_I
Упал на торговый центр. К сожалению, это был bayraktar tb2, видео полно с разных ракурсов, по кадрам уже разобрали досконально, у руснявого разведчика стойки шасси прямые и крылья под прямым углом, а тут стойки под углом 45° и крылья с плавным переходом.
Крылья были под прямым углом, он столько раз у меня над домом пролетел, это я уж точно видела. Шасси не рассмотрела
KozaNostra_I 04 мая 2023
Ответ дляsilma
Крылья были под прямым углом, он столько раз у меня над домом пролетел, это я уж точно видела. Шасси не рассмотрела
4 травня близько 20 години у Київської області, під час планового польоту, втратив керування БпЛА Bayraktar TB2.
Оскільки неконтрольоване перебування БпЛА у небі столиці могло привести до небажаних наслідків, було прийнято рішення про застосування розрахунків мобільних вогневих груп.
Ціль – знищено! Шкода, але це техніка, і такі випадки трапляються.
Імовірно йдеться про технічну несправність, причини встановлюються.
Внаслідок бойової роботи та падіння уламків БпЛА жертв та постраждалих немає.
Поля Дяченко 05 мая 2023
Ответ дляLady Luck 99
Ой, я их столько насмотрелась, живу у моря.. в пригороде, весь город как на ладони, и вечно ж к нам летит с моря.
Аркадия?