Мстящий за Зайца• 05 мая 2023

Картка Сільпо власний рахунок і банк восток - що це?

Подумувала отримати в сільпо картку власного рахунку, але в застосунку бачу, що це банк восток. Я не знаю що це за банк і не довіряю.
Наскільки розумію це буде типу як картка в цьому банку?
Щось я не дуже довіряю. Як би був приватбанк, то без питань. Ощад - вже якось не дуже, у них вічно якісь трабли. Райф я бойкотую, як і отп, як і сенс (він же абанк).

Цікаво почитати, чи хто оформлював, які враження...
TAL_A• 05 мая 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Тут скорее попкорн надо брать, читая некоторых на советчице, впервые узнавших о существовании БВР. Мы годами пользуемся им в Сильпо, и всё отлично. Установили лимиты, не делаем подписок, радуемся скидкам и бонусам.
не ну естественно, это ж не массовые случаи, у сотрудников сильпо ЗП карточки банка восток, и все норм. а подписок я никаких не оформляла.

TAL_A• 05 мая 2023
в интернете, кстати о нем одни негативные отзывы, жаль что я перед покупкой карты не прочла их
автор Мстящий за Зайца • 05 мая 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Беріть, хто ж вам не дає. Я також часто так роблю, почитуючи порадницю.
А бвр користуватись точно не стану, мене, особисто, відгуки запевнили, що краще не шукати природ.
TAL_A• 05 мая 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Все, дівчата, всім дякую за відповіді.
Мені спочатку треба було гуглити, а не на порадниці писати. Знайшла сайт відгуків, там трешак.
Кому не вистачає чтива, беріть попкорн і от посилання на мінфін про банк власний рахунок
https://minfin.com.ua/ua/company/vlasnyy-rahunok/r...
ось, а я нажаль відгуки не прочитала перед відкриттям карти
AmazingLady• 05 мая 2023
Ответ дляTAL_A
ну так естественно я связалась с банком
Ну так ваша ситуація не совсем естественна, уж не обижайтесь
Триндю-бриндю• 05 мая 2023
Банк Восток входить в фозі груп здається
TAL_A• 05 мая 2023
Ответ дляAmazingLady
я ж и говорю, что ситуация единичная, но негативные отзывы на минфине тоже как бы заставляют задуматься
AmazingLady• 05 мая 2023
Ответ дляTAL_A
Ну негативных отзывов всегда и везде по любому вопросу много. К меня например были вопросы к моно, а людям же нравится
автор Мстящий за Зайца • 05 мая 2023
Ответ дляAmazingLady
Одна справа їх багато у ощада і привата, де клієнтів кількісно значно більше. Інша справа - так багато на такий маленький та маловідомий банк власного рахунку.
І саме з цих відгуків з самого опису видно системні порушення у роботу і неспроможність банку їх вирішувати, недостатність розвитку роботи команди, щоб їх усунути.
Я не вбачаю критичної необхідності ’їжаки кололись, плакали, але продовжували жувати кактус’. Це не єдиний прям банк на всю країну, є, слава богу, з чого обрати. От і доцільніше вибрати більш клієнтоорієниований.
Для себе я хотіла купляти товари дешевше, прочитала інфу, краще обійдусь без знижки.

AmazingLady• 05 мая 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Ну так вас не вставляет никто дожить туда миллионы. Ровно столько, сколько планируете тратить. У меня АТБ такая и Сильпо виртуальная теперь такая. Был один вопрос, мне сразу перезвонили и решили проблему. Всё
Malinka111_• 05 мая 2023
Ответ дляTAL_A
И на кассе я пару раз слышала, покупатели жаловались, что акции по карте не действуют
да, я в прошлом году отрывала карту и сразу закрыла

не советую