Подскажите, пожалуйста, я очень плохо в этом разбираюсь. Через некоторое время Предстоит делать кухню.
Кухня будет делаться от стены до стены. Правда ли, мне сказали что между стенами и мебелью нужно делать зазор 10 см, и соответственно зарывать фальш-полоской фасада??? Иначе не будет нормально открываться.
И по поводу конфигурации самих шкафчиков - как оптимально удобно сделать?
Кухня прямая 4 метра, у краёв будут пеналы в левом встроенный холодильник, а в правом котёл, духовка, микроволновка. Наверное шириной 60 см.
Соотвественно между ними будет столешница получается ориентировочно длиной 2,80 м, и нижний и верхний ряд шкафчиков.
Как удобней всего организовать эти шкафчики?
Вумна, аж страшно• 05 мая 2023
Автор, про зазор, закритий фальш-панеллю вам правильно кажуть - 5 см достатньо. Якщо глибина простінків дозволяє, я б робила столєшку глибше, ніж 60 см. Від варочної і мийки до пеналів мінімум 30 см, а краще 40, щоб не заляпували жиром і водою пенали. Столешка підганяється знизу під фартук, стик герметизується. Ніяких плінтусів! Верхні тумби під стелю. Але не робіть зверху глибоку антресоль, яка виступає вперед над верх.тумбами. Якщо на стелі будете робити якісь світильники вздовж меблів, врахуйте відкривання дверей. Зробіть підствітку робочої поверхні, можна сенсорну. Мені більше подобається, коли вона неперервна, тому роблю її під самою стіною, щоб на витяжці не було розриву. Але в мене не газ і витяжка на рівні з верх.тумбами.
Обнимашкина• 05 мая 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Не работают, это в платяном шкафу можна для носков такой ящик сделать, а на кухне оно убого смотрится и не очень работает.
Мне не убого. Весь корпус из дсп еггер и ящики тоже. Работает все как часики, направляющие скрытого монтажа с доводчиками. Причем у меня ящики шириной 90см. Все удобно.
Обнимашкина• 05 мая 2023
Ответ дляТа легко!
Стандарт 60 для розміщення витяжки з газовою поверхнею, не зона між ящиками. Я 157 см і проектувала кухні, то вам не те сказали.
У меня другая информация. 60см это для электроплит. Для газовых высота значительно больше.
Вумна, аж страшно• 05 мая 2023
Ответ дляТатьяна-8275
Перегреваются.
Эти решётки - мертвому припарки.
В США холодильники в шкафы не ставят.
Шкафы - это прошлый век. Нет такой моды больше.
Эти решётки - мертвому припарки.
В США холодильники в шкафы не ставят.
Та не розказуйте казки. В США не ставлять, бо вони люблять великі х-ки типу сайд-бай-сайд. В прямій кухні якраз вбудований виглядає органічніше.
Карамбулкул• 05 мая 2023
Ответ дляТатьяна-8275
Холодильник не надо в пенал!!!!!
Красоты в этом никакой нет!
Холодильнику от этого плохо, он перегревается и сломается в итоге.
Лишние деньги зачем платить за этот пенал?!
На эти деньги посудомойку купите. Кстати в США и в Европе даже посудомойку никто уже не встраивает, просто стоит под столешницей.
Красоты в этом никакой нет!
У Вас был и сломался?
Татьяна-8275• 05 мая 2023
Ответ дляКарамбулкул
У Вас был и сломался?
Нет. Никогда холодильник не засуну в шкаф.
Та легко!• 05 мая 2023
Ответ дляОбнимашкина
То я вам кажу як воно є в проектуванні, не в інтернеті. Як пише виробник витяжок. Можна більше ставити, але потім витяжка має бути ширша. То не просто так. Ну і розрахунок теж інший по потужності. Не буду ж лекцію давати))
А верхні ящики ви можете навішувати на будь-яку зручну вам висоту. На цьому хотіла акцентувати.
Вумна, аж страшно• 05 мая 2023
Ответ дляТа легко!
Взагалі краще, коли витяжка ширша за плиту, незалежно від висоти її установки і типу плити.
Автор, це теж врахуйте.
Та легко!• 05 мая 2023
Ответ дляТриоая
Поделитесь, пожалуйста, фотографиями прямых кухонь :)
По пошуку гляньте. Тут дуже багато кухонь було. В мене пряма на фото тільки з якихось салонів є. 2 знайшла в галереї.
Та легко!• 05 мая 2023
Ответ дляВумна, аж страшно
Автор, це теж врахуйте.
Сама витяжка і так є трохи вужча чим 60 см варильної поверхні. А взагалі це не так. Потрібно розраховувати потужність самої витяжки, а не ширину.
Обнимашкина• 05 мая 2023
Ответ дляТа легко!
Я взагалі писала не про висоту монтажу витяжки, а про висоту розміщення шаф. Щоб господині було зручно користуватись, а не скакати і тянутись, бо не продумали зручну висоту, майстер сказав що стандарт 60см
Вумна, аж страшно• 05 мая 2023
Ответ дляТа легко!
З мого досвіду, краще, коли витяжка ширша плити. Потужність, то само собою.
Та легко!• 05 мая 2023
Ответ дляОбнимашкина
Тому я і написала вам, що майстер не правильно вам вказав «стандарт», бо його по шафках нема. Стандарт розрахований на витяжку. А так як ви вказали 60 см, то це є норма для газової поверхні та витяжки, нижче дійсно не можна. Якщо в одну лінію, то так - 60 см, але можна робити по різному, так як зріст у людей різний. І я, маючи, невеликий, а чоловік високий, буду пригати до шафки. І часто майстри не хотять мороки и кажуть що це стандарт, але це не так.
Та легко!• 05 мая 2023
Ответ дляВумна, аж страшно
Можливо в вашому досвіді не було якісних витяжок, то інша справа. Але я маю 55 см Falmec на площу 40 метрів з хорошою потужність запаху нема навіть на 1 швидкості. Тому потужність більш важлива. По крайній мірі, про це говорять виробники - Elica, Bora, Falmec, Miele. Знайомі з ними?
Татьяна-8275• 05 мая 2023
Ответ дляВумна, аж страшно
Чем больше холодильник на кухне, тем лучше.
Встроенный холодильник всегда будет меньше отдельностоящего.
Обнимашкина• 05 мая 2023
Ответ дляТа легко!
Я не розумію що ми друг другу доказуємо. Я сама собі розробляю меблі і кухні. Ніколи не враховую стандарти, все роблю з урахуванням своїх відчуттів щодо комфорту і ергономіки. А моїй доньці кухню розробляли на фірмі і при її рості 156см все спроектували по ’стандартам’. Добре що я втрутилась, але менеджер ще й фиркала ’бо ніхто так не робить’. Головне не зробити так як на скріні. Кухня дороге задоволення щоб потім ще і страждати
Ms. Скромность• 05 мая 2023
Ответ дляВумна, аж страшно
Вірно говорите.
Крім того ринок на місці не стоїть. З´являються нові моделі вбудованої техніки, в тому числі холодильників. Вони за об´ємом не поступаються звичайним, у них купа класних ідей втілена - як полички-слайдери, шухлядки з регулюванням температури і тп.
Ms. Скромность• 05 мая 2023
Ответ дляТатьяна-8275
Це застаріла інфа, поцікавтесь темою, якщо не знаєте.
Вумна, аж страшно• 05 мая 2023
Ответ дляТа легко!
Так я і не через запахи рекомендую ширшу витяжку))
Ну, звісно ж - тільки у вас потужна витяжка, більше ні в кого такої немає))
Та легко!• 05 мая 2023
Ответ дляТриоая
Высоту столешницы думаю делать 95 см. У меня сейчас 85, это конечно низкая. 95 не много будет? Мой рост 167, и дети. Но вот муж 185.
Вам потрібно підійти до стільниці і від зігнутого ліктя відняти 15 см, відстань яка залишилася - ваша ідеальна висота. Те саме з чоловіком. Вибрати щось середнє, якщо чоловік готує. Мені ідеальна 88-90, але зараз 92. Єдине, що не зручно, це різати щось мерзле або місити руками тісто. Ми домовилися що якщо що, робить чоловік. Так, як готує чоловік теж багато, то ми вибрали середню. Але спина може боліти при низькій стільниці.
Вумна, аж страшно• 05 мая 2023
Ответ дляТриоая
Плиту решили узенькую на 2 конфорки (индукционную), их ширина 30 см. а мойку наметила большую и глубокую
Вам зручно буде готувати одразу на двох конфорках? Якщо рідко з двома працюєте, то нічого. Якщо часто - подумайте. Можна ще глянути на 3 конфорки.
Та легко!• 05 мая 2023
Ответ дляОбнимашкина
Не доказуємо просто додаткова інформація для автора і все, ніякого супротиву))
Є різні менеджери, дійсно, але на своїй кухні хоч проти правил. Варіантів маса і треба враховувати побажання власниці 100%. Не розумію що на скрині не так (високо?), ну то таке.
Вумна, аж страшно• 05 мая 2023
Ответ дляMs. Скромность
Вірно говорите.
Так, зараз вбудовані вже більшого об´єму, ніж були раніше.
Обнимашкина• 05 мая 2023
Ответ дляТриоая
Немного мне непонятен такой выбор для семьи где есть дети.
Та легко!• 05 мая 2023
Ответ дляВумна, аж страшно
Чому ні в кого немає? Ви читаєте по-своєму якось))
Обнимашкина• 05 мая 2023
Ответ дляТа легко!
Так, високо, 60см. І ця блогерка жалілась що таке зробили, їй дуже не зручно