kuskus• 05 мая 2023

Хвилювалочка

Malysh2• 05 мая 2023
Ответ дляBejza
Ждунам скажут, что нацики
Со стратегической авиацией?

Байрактарочка• 05 мая 2023
Ответ дляparele
Мне ночного сегодняшнего хватило, хочется этой ночью поспать.
А сьогодні шось було? Я походу проспала.
Чи може Ви про вчорашнє? Коли гупнуло гучно.
parele• 05 мая 2023
Ответ дляБайрактарочка
Под Днепром сегодня ночью сбили шахед. Оооочень громко было.
Н-усик• 05 мая 2023
опять у нас Черниговская обл.тревога
viika65• 05 мая 2023
Ответ дляparele
а я не слышала.
Mrs.Ochmonek• 05 мая 2023
Ответ дляnikolayev
Я даже не поленилась, в Гугле посмотрела. Слово польского происхождения, но известно во всём мире.

Курва (пол. kurwa) — найбільш часто використовуваний польський вульгаризм [1] .
Має кілька функцій. Продуктивний у словотворенні, створює похідні слова, евфемізми і деривати. У сучасній формі існує з XV століття; неодноразово з´являється в літературі та інших культурних контекстах аж до сучасності. Публічне використання в ролі вульгаризму може бути карано в судовому порядку. Слово зустрічається також і в інших мовах, в слов´янських: білоруській[2], болгарській[3], македонській[4], сербсько-хорватській[5][6], словацькій[7], українській[8], чеській[9]; неслов´янських: угорській[10], румунській[11], литовській[12], албанській[13].
а італійською курва - це поворот, вигин.
Курва проібіта - поворот заборонений)
nikolayev• 05 мая 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Курва проібіта - поворот заборонений)
Та тут курва, международная, на каждом шагу. Чего спрашивается обижаться...
Mrs.Ochmonek• 05 мая 2023
Ответ дляnikolayev
А перший комент з курвою, то взагалі класика, а з пісні слів не викинеш)