whenallissaidanddone• 05 мая 2023
Пишут, что бпла разведивательние. Но это же не значит, что их не будут сбивать, правильно?
Наталія-Ната• 05 мая 2023
Ответ дляkuskus
Чи ніхто вже не хвилюється?
А шо хвилюватись, вчора над людьми збили безпілотник , ніхто не хвилювався) всі гуляли знімали
lasorbonne• 05 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Я вообще не уверена в ракетах с ту95
Иначе тревога была бы и на западе
МаргаритаЛьвовна• 05 мая 2023
Ответ дляlenakarp
Ну у каждого свой характер, мне лучше жить и не обращать внимания,
А вот проблема с деньгами меня конечно напрягает и нервирует
дело больше не в характере, а в городе. в более горячем месте труднее не обращать внимания
Байрактарочка• 05 мая 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Це був наш. Але не доганяю нафіга відео виставили як і де працює ппо
Наталія-Ната• 05 мая 2023
Ответ дляБайрактарочка
Яка різниця наш не наш, він же не вибирав куди впасти і здетонірував там доволі сильно. Міг би і людей убити
Николь1986• 05 мая 2023
Ответ дляБайрактарочка
Розходимось. Але відчуття таке шо ввечері/вночі ще зустрінемось
Та да
KozaNostra_I• 05 мая 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
А я уже переживать начала, тревога есть, а темы нет:)