Грибной_Дождик• 06 мая 2023
Про дитячі садочки
Матусі у скільки років зараз беруть до державного дитячого садочка? Я чула раніше, що там черга велика ...коли треба подавати заявку, щоб не пролетіти потім? Дякую
очки_ннадо• 06 мая 2023
Смотря где. Везде свои правила.
В наш садик можно с 2х лет. Заявку подавала с рождения. Как только свидетельство о рождении получила, малая попала в 3 года
Грибной_Дождик
• 06 мая 2023
Ответ дляPolz
З 2
Нам рік то вже пора подавати заявку? Я чула що можна тільки 2 відмови дати? Чи ні?
Хропочка з гривкою• 06 мая 2023
Я подавала через 2 тижні після народження дитини. Плануємо йти у 2,5 роки. У групу 2-3 роки.
Є садки з півтора рочку, але я так рано не розглядаю.
Булькаю• 06 мая 2023
Я подавала заявку, коли з пологового повернулася. Як раз у 3 рокам черга підійшла.
Ответ дляГрибной_Дождик
Я з народження подавала заявку і ми 46 в черзі. Але ми пільговики, нас і так візьмуть. Але з іншої сторони пільговиків зараз багато, тому не зволікайте, подавайте вже заявку. Там 5 хв діла. А про відмови не зрозуміла, що ви маєте на увазі
Хропочка з гривкою• 06 мая 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Якщо ви про електронну чергу в Києві, то після 4 відмови заявка видаляється.
Ответ дляХропочка з гривкою
Це напевно від міста залежить. У нас ні один держ садок з 1,5 р не бере. Хоча до війни брали. І не всі приватні з 1,5 беруть
Викликаю на дебати• 06 мая 2023
Довжина черги залежить від міста і наближеності до новобудов.
Беруть з двох зазвичай, але знаю 1 садочок в центрі Києва, де беруть з 1 року і знаю 1, де беруть з 3,5.
Грибной_Дождик
• 06 мая 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Дякую
Хропочка з гривкою• 06 мая 2023
Ответ дляPolz
Ось на Оболоні з півтора рочку
Весела бджілка• 06 мая 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Вже запізно переважно, одразу після народження треба подавати
Грибной_Дождик
• 06 мая 2023
Ответ дляВесела бджілка
А там ще дуже багато документів треба ( прохід лікарів та вакцини) то вже садок потім дає список? Після взяття? Чи як?
очки_ннадо• 06 мая 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
То вже потім. Після того, як дитина попаде по черзі в садок.
Вам подзвонять з садочка, прийдете писати заяву, нададуть список документів необхідних
Леди_на_драндулете• 06 мая 2023
Подала с рождения как получили свидетельство. Но пока сад в пролете, хоть и написали заявление на прошлой неделе.
В наш прилет был и нужно ремонт делать и строить укрытие
Хропочка з гривкою• 06 мая 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Для реєстрації в чергу потрібне лише свідоцтво про народження. А потім, коли вас по черзі зарахують, тоді вже ті всі довідки
Скокмоно - стокнуно• 06 мая 2023
Я в Києві. Заявку подала, коли дитині було 1.4. Це вересень минулого року. Ось мені прийшло запрошення, занесла документи в садок. З вересня вже йти, а дитина мені здається такою маленькою.
Хропочка з гривкою• 06 мая 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
На горщик ходить?
Скокмоно - стокнуно• 06 мая 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
На горщик ходить?
Ні. І в садку сказали, що бажано приводити без підгузків. Перший час можна в підгузках, а потім без
Поліцейський патруль• 06 мая 2023
Київ. Заявку в електронну чергу подали з народження, щойно отримали свідоцтво дитини. Можна вибрати декілька садочків у заявці і чекати, з якого прийде запрошення. Наш садок приймає діток з 1,5річного віку.
Поліцейський патруль• 06 мая 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
У нашому садку навпаки, бажано приводити в підгузку, якщо на горщик нестабільно ходить і не може терпіти. В укритті підвалі нема ані води, ані горщиків, хто там опісявся, той сидить мокрим до відбою, тому просять підгузки.