ПоЗиТиВнАя• 06 мая 2023
Що їдять вегетаріанці?
Порекомендуйте прості, універсальні страви будь ласка, для підлітків. Можливо щось в духовці. Сир, яйця, рибу їсть. Приїжджає дитина в гості, потрібно меню на тиждень :(
Дякую
Папобус• 06 мая 2023
До мене гості подружка приїхала якось, теж на тиждень. То основа раціону була салати, запіканки з картоплею та сиром, бутерброди, яєчня, та дуже багато гречки з різними добавками :)
В вас легкий варіант і з сиром, і яйцями і навіть рибою. Фактично все їсть
Додекаэдр• 06 мая 2023
Я невестке готовлю - рыбные котлетки, творожную запеканку, овощное рагу, много разных овощей и фруктов, макароны с сыром, лаваш с сулугуни (если такое ест), кабачковые оладьи, деруны.
ОдинРазНадетое• 06 мая 2023
Овочева лазанья
Запечений карп
Омлет як в дитячому садку (високий, в духовці)
Салат коул слоу по рецепту клопотенко
Вареники з капустою
Жарені пиріжки з солоним сиром чи з картоплею
Жульен
Запечений карп
Салат коул слоу по рецепту клопотенко
Вареники з капустою
Жульен
ПоЗиТиВнАя
• 06 мая 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
А из-за чего ребенок вегетарианец? Это родители навязали?
Поняття немаю, то чужа дитина, я її не знаю
Папобус• 06 мая 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Чого ви так вирішили? Ви думаєте підлітки не вміють вирішувати що вони хочуть, а чого ні?
Зараз серед 14-18 річних дууууже багато вегетаріанців які зростають в родинах тих, хто любить м’ясо. Це особистий вибір людини, а підлітковість то час на пошук себе та експеременти.
ПоЗиТиВнАя
• 06 мая 2023
Ответ дляПапобус
А як картоплю запікали?
Харчовий тріль• 06 мая 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Я придумала піцу і макарони з рибою :)
Ого, то ваш ще все їсть. Мої ні рибу, ні морепродукти, на яйця, горіхи алергія.
Зараз багато веганських товарів та страв і у супермаркетах і у магазинах здорового харчування.
Усілякі там хумуси, фалафелі, тофу і тд. Таке купують собі і їдять.
Папобус• 06 мая 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А як картоплю запікали?
Наприклад улюблений варіант був типу гратен. Нарізала кружечками, трохи приварила а солоній воді, форму змащалп маслом, виклала шар картоплі, посипала сиром (брала звичайний і копчений і чередувала), потім гар картоплі, знов сир і так поки не скінчиться. Окремо яйуюце, вершки (або жирне молоко) сіль, спеції, трошки часнику перемішала і залила картоплю. Все в духовку хвилин на 30-40, потім зверху сиром посипала і до золотистої скоринки.
Харчовий тріль• 06 мая 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Та прям. Мої вирішили самі собі, мейнстрім такий. Чоловік ’бореться’, я чекаю поки попустить. Старша з 16, середня з 13 років. Зараз їм відповідно 23 та 20.
Ми м´ясоїди.
В мене стейк rare - улюблена страва.
Ми м´ясоїди.
В мене стейк rare - улюблена страва.
Небоброїдка• 06 мая 2023
Мой муж уже 12 лет не ест мясо.Готовлю ему азиатскую кухню,разные виды лапши рамен, удон, фунчозу с морепродуктами или овощами, разные блюда из маша, нута и фасоли, часто грибы. Он ещё готовит себе сейтан или манчуриан с разными соусами.
Попадалочка• 06 мая 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
У друзей дочь вегетарианка. Сама решила. Просто не ест то, что ей не подходит.
Мама с папой мясо очень даже едят, но дочь не гнобят - её выбор
Красавица писяная• 06 мая 2023
Ответ дляПапобус
Моїй доньці 6 років. Вона не їсть мʼясо.
От взагалі. Коли почали прикорм вводити і те мʼясо вона відчувала як би його не заховали.
От їй не подобається. Хоча в родині всі їдять
На пів ставки• 06 мая 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Я придумала піцу і макарони з рибою :)
Рыбу не едят
На пів ставки• 06 мая 2023
Ответ дляДодекаэдр
Так вегетарианцы не едят рыбу, рыба это тоже мясо
Красавица писяная• 06 мая 2023
Ответ дляНа пів ставки
Рыбу не едят
То різні є
Є ті, хто не їдять, є ті що молочку не їдять чи яйця
Там хєр розберешся
Додекаэдр• 06 мая 2023
Ответ дляНа пів ставки
Так вегетарианцы разделяются на строгих, не строгих)
У автора гость может есть рыбу, вот я и накидала примеры.
А невестка у меня не вегетарианка, а просто по здоровью ограничила потребление некоторых продуктов
Анютины ласки• 06 мая 2023
Ответ дляНебоброїдка
А фо готуєте? Хоче там же телятина, то ні, напевно.Це моя улюблена страва, але сама не готувала
Царевна_несушка• 06 мая 2023
Він у вас не вегетаріанець, раз їсть рибу.
Краще про страви спитайте у нього чи у дорослих.
Ви йому зараз макрель під гранатовим соусом чи гратен, а він любить хека в клярі та яйце в мішечок.
Царевна_несушка• 06 мая 2023
Сніданок варіації на тему яєць, обід риба з салатом, вечеря макарони. Сирний овочевий суп. Сочевичний суп. Різотто, паелья. Картопля зі смаженим карпом. Творог з ягодами.
Папобус• 06 мая 2023
Ответ дляНа пів ставки
Едят.
Есть разные вегетарианцы,. Есть те, кто не едят только мясо, есть те, кто отказались и от мяса и от рыбы, а есть те, кто не ест вообще ничего животного происхождения, включая молоко и яйца
ЯкаКраля• 06 мая 2023
Скумбрія запечена рулетиками, начинка овочева, можна навіть додати солоного огірка
ЯкаКраля• 06 мая 2023
На Поварьонку є прекрасний торт пісний (коржі з том соком, крем зварені манні крупи на апельсиновому фреші)
Coffee is Love• 06 мая 2023
Ответ дляКондуктор автобуса