Над аннексированным Крымом сбили 2 баллистические ракеты «Гром» — оперативно-тактический ракетный комплекс, разработанный украинским конструкторским бюро. Проект впервые представили в 2013 году.
По данным разработчиков, дальность действия «Грома» составляет от 50 до 500 километров, в зависимости от типа ракеты. Это значительно больше, чем у ракет «Точка-У» — от 15 до 120 километров
svetlapanna• 06 мая 2023
Ответ дляПро-да-вец
Дивно, невже так важко журнашлюхам та деяким полiтдіячам тримати рот на замку? Ну от чому не додати, що зробили іі енну (!) кількість років тому, тобто не зараз, і там не тільки КБ«П» причасно….
От вони триндять, а там же біля заводу люди живуть, лікарні…. Навіщо таке взагалі розголошувати?
Згодна на всі сто з ВАми .. навіщо той триндіж.не розумію.
svetlapanna• 06 мая 2023
Ответ дляStefaniya K.
так ото ж белгород третья авиабомба нашлась .не взорвалась в частном секторе.пишут что и четвертая еще есть.а сколько всего...
Так вони по нам планували, мабуть, знову або по Харківщині чи Сумщині.. мерзота кацапська
olgabaluta• 06 мая 2023
Ответ дляStefaniya K.
ой..как вы думаете,смогут ли там люди жить и отдыхать под боевыми дронами со взрывчаткой ,ракетами,авиабомбами,сиренами,пво,взрывами,пожарами?
Ну вы же живете.
Ответ дляLudaSHS
Нихрена они не могут сбить
Саки- Новофедоровка подтверждение.
Просто пиз@ т в ответ на пощечину с их кинжалом
Как сделает всу. Так клепают свои фейконовости
Но бавовна была! Есть и будет
Саки- Новофедоровка подтверждение.
Но бавовна была! Есть и будет
Саки можгли бути ще моментом несподіванки. Вони точно не чекали цього.
Нам не треба закидувати шапки, що ось вони ніякі. Вони також вчаться. І певні модифікації С300 можуть збивати балістичні ракети, звичайно не всі. У нас вони також є в обмеженій кількості. Є випадки збирання ракет Точки-У на Київщині, а це балістичні ракета, хоч і стара. Наші вони також збивали. Дійсно на що здатні комплекси С300/С400, що працюють саме як ППО на балістику, то точно ніхто не знає. Нам також заявляли, що збити крилату ракету дуже важко, але наші комплекси С300 це роблять. І були б вони зовсім погані, то ми б також не просили віддати Грецію та Болгарію їх. І у словаків б не забрали дивізіон.
Вот дали б атакмс, то ми б перевірили
А те що нібито збили, то це просто перебивання новин про кинжал.
Вот дали б атакмс, то ми б перевірили