Пиу!Пиу!• 07 мая 2023
В кого вдома порядок при наявності малої дитини
От по правді
Наїхав муж
Зайшла в кухню, він там бутіки їсть. Питаю як сир? - шлак.
Кажу ////не смачний? Та я переплутала, помню що на «г» треба, і переплутала гауда з голандским. ; о, ти чай зробив уже? Бо я каву хотіла, голова щось крутиться(день важкий)////
Казала привітним тоном, спеціально. Бо бачу щось сидить кислий. Оце він фиркає, фиркає. Ну я і запитала що таке.
Каже з сарказмом, типу нічого, все прекрасно.
Зробила каву, ушла в спальню
Явився і каже, що він і працює, і ще й балкон робив всі вихідні, а тепер хоче спокійно попить чай. В порядку. А не в срачі
Срач був. Скажу чесно. Но уявіть собі все содєржиме балкона виперти в кухню, де я як раз сьогодні готувала я нам, і прикорми на дні три (всякі запіканки, суфле, фрикаделі з овочами ітд.
Мала прийти маманя його, но підставила. І виходила не готовка, а в основному контроль дитини щоб там серед інструментів і електрики не покалічилась. Коротше треба було припинить готовку, но що вже казать. Я все зробила, потім посуду помила - шляхом посудомийки. На столешні лишилась миска с вареними овочами на вінігрєт. Ну і оті малі силіконові формочки з дитячим, остивало.
І стірка суха на сушці, но я манала її ще сьогодні розкладать.
Я 5 раз спитала, де саме срач, відповіді не отримала. Кухня чиста но там стоїть щось, там подушки криво, там речі сухі ті, де не де сліди дитини (іграшки, тряпки що вона смокче. Гризун. Не срач. А невеликий безлад. Він нашородив мені купу лайна, бідкався що він з болящою головою день там красив штукатурив таскав, а я так себе веду типу він одному собі робить (претензію не приймаю, бо яке це має відношення - я просто займалася дитиною і готовкою в тому срачі, який він же і виніс з балкона)
Коротше нічого я не зрозуміла
Питаю я , як не дивно, не хто ту правий, бо я взагалі не розумію з чого конфлікт. А питаю чи вам не важко з дитиною робить готовку в бедламі або навіть без (ну мені просто в чистій кухні проще готувать), і якщо не важко, то як ви це робите. ЛайфАКИ цікавлять. Вибачаюсь що так дофіга тексту.
(Я попросила, щоб йому ніщо не заважало, увезти нам з дитиною до моєї мами, отримала відмову) обідно. Стомилася, все зробила наче. І шо - на голову лайно((
Наїхав муж
Зробила каву, ушла в спальню
Коротше нічого я не зрозуміла
Пиу!Пиу!
• 07 мая 2023
Ответ дляPelmeshek
Я к маме как приезжаю, вот у нее срач. Но у нас так всю жизнь было. Т.е. не срач время от времени, а прям перманентный. Стола на кухне нет, т.е. все на столешницах, подоконнике и полу.
Прям вот кабзда там.
Я это к чему? Я к тому, что понимаю вас прекрасно, что когда на кухне аврал - хрен знает вообще за что браться на той кухне.
Меня прям выбивает из колеи и хочется просто выйти оттуда, а не то что готовить.
С малыми детьми и без помощи - особо никогда порядка и небыло.
Ну в редкие дни и моменты разве что.
Мужу надо малого на денёк оставить и прийти покритиковать срач после этого проведенного дня.
Утрирую, но работать всегда проще чем мама-аниматор + быт. (Понятное дело работа-работе рознь)
Прям вот кабзда там.
Ну в редкие дни и моменты разве что.
Я спать не дягаю, поки не приведу кухню до ладу. Витираю воду бо казав що воду на ніч не лишать (де щелі раковини), поверхня натерта завжди. Підлогу мию , бо якось дитина давилась хєрньою вже, страшно. Мию щовечора!
А от в пт він все виніс з того балкона, і за всора зробився срач, а сьогодні просто хламовнік, те що ви описали, коли неясно, за що хвптатися
Пиу!Пиу!
• 07 мая 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Вы ж декретном ОТПУСКЕ) я думаю, что это не первый его закидон
У нього це буквпльно третій, як під копірку. Но я просто не розумію де там срач. Питаю - мовчить
Пиу!Пиу!
• 07 мая 2023
Ответ дляУдачная
Он говно, реально.
Он наверное привык что мама его за ним ходит убирает и Вы по умолчанию должны, в его понимании. А сам себя обслужить не может, спорим?
Та не знаю я, як та мама його обслужувала.
Но він в принципі уїхав після школи в інше місто в вуз, потім ще в київ на роботу. То сам жив. По-ідеї якось самообслуговувався)
Ответ дляПиу!Пиу!
Ну то що ж робить
Муж непоганий. Даже хороший.
Но я от задрала планку, до все кругом вспівпю. От і звик. Я по дому роблю все, вплоть до цого шафи. Він перестав це вважать чимось таким, що заслуговує на подяку
Муж непоганий. Даже хороший.
Очень зря. Я наоборот. Мне нужно побольше отдыхать, себя беречь итд.
Если на кухне бардак, нужно было вообще не готовить, ребенку банки, себе с мужем заказать доставку.
Пиу!Пиу!
• 07 мая 2023
Ответ дляСнежнакомка
ви зараз успокойте всіх і трохи поспіть .Утро вечера мудренее
Я за, но дитина єлі єлі от заснула. Я в принципі лежу)
Королева краси• 07 мая 2023
Та то просто зорі сьогодні у вас так склалися. Обидва нервові. Заспокойтеся.
Ви думаєте, що коли дитина виросте, то завжди буде чисто?))
Буде ще може гірше))
Пиу!Пиу!
• 07 мая 2023
Ответ дляSo_so
Как часто он остаётся с ребенком и какие обязанности по уходу за ребенком на муже?
Правильно понимают ситуацию мужчины, которые пробовали смотреть день за 9 мес ребенком, приготовить ему, сходить на прогулку итд.
Та яке там остается)))
Ніколи
Але якщо вдома, то кажу - робить (ну елемегтарне, памперс змінить, руки їй помить. Купає 80% він, бо у мене руки болять (ну коли менша була і тримать на плаву треба було. Так і повелося, що він купає)
Но приготовать і прослідить за її безпекою - хз. Я якось не навпжусь
Ніколи
Пиу!Пиу!
• 07 мая 2023
Ответ дляЛеді Душка
У нас троє
Меншій 9 місяців
Прикорм з банок, каша з пачок
Срач розгрібаю набік ногами-руками протягом дня, ввечері всі РАЗОМ прибираємо!
Скуповується чоловік після роботи і памʼятає, що сир має бути з великими дірками. Вечеряє і сидить весь вечір з меншою, поки я відпочиваю.
Меншій 9 місяців
Прикорм з банок, каша з пачок
У мого друга робота ввечері
Кушає і сідає за комп
Я в основному тільки його видьоругую трохи, типу якщо в душ хочу, чи день купання (він купає малу)
Кушає і сідає за комп
Ответ дляПиу!Пиу!
Та яке там остается)))
Ніколи
Раз хотите быть сильной женщиной, будьте, но тогда мужа не упрекайте, получается, он прав.
Вся в кредитах• 07 мая 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
Та яке там остается)))
Ніколи
Автор,чого ви вирішили, що у вас добрий чоловік і батько? Що він робить для вас, окрім видавання грошей у обмеженій кількості?
Пиу!Пиу!
• 07 мая 2023
Ответ дляВся в кредитах
Любий , обирай, чи ти береш дитину і ідеш з нею на вулицю, поки я прибираю. Або я іду гуляти,а прибираєш ти. Все просто. І так,у родині не буває щоб один лежав , а інший бігав як дзига. Всі ділять домашню роботу і догляд за дитиною.
А дві роботи його?
Я чого впрягаюся, бо я як адекватна дружина , взаалила бит, бо дав роботи і субота неділя тоже . Якщо вспів зробить, його вирубає.
Но і мені іноді важко, то хоч би не вів себе як козел. Не вийде йому дитину дать на день. Хіба що реально так і сказать - обери день, мені там щось важне треба уїхать
(То він маму свою покличе і ніфіга не дойде😂😂)
Вся в кредитах• 07 мая 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
А дві роботи його?
Порахуйте скільки робот у вас: і няня, і кухар,і прибиральниця і інше. І перемтавацте бути коеякою,кожна доросла людина має піклуватися про свою оселю та самообслуговуватись. Людина,що зробила дитину,має нею займатися, не помогати, не іноді потримати поки мама у туалеті,а робити все, що і мама . І робити все це самостійно, без втручання власної мами
ПлакалаВАвто• 07 мая 2023
В мене переважно був порядок, але в мене, вибачайте, трохи пунктик на цьому. Тобто мені критично некомфортно, коли безлад. Око чіпляється, мене це дратує. Я не чекаю, що хтось мене цього дискомфорту позбавить, тож прибираю додатково сама до того стану, що мене влаштує. Я дитину присипала малу, носила на руцях і паралельно там приберу, тут пилюку протру. В результаті в мене дитина, мабуть, гадала, що це така гра і в її рік ми обидві з ганчірками ото протирали)) Дитину потім, звичайно, попустило, а мене ні)
Але якби при цьому чоловік мені дорікнув, що десь щось не так прибрала... У тому стані, що я тоді жила, могла б і прибити.
Вы обидва стомлені, тому й роздратовані, як я розумію, більше ніж завжди. Пробуйте порозумітися. Насправді такий безлад або порядок не вартий того, щоб сваритися.
Пиу!Пиу!
• 07 мая 2023
Ответ длямегамоСГ
У меня всегда идеальный порядок. Младшие дети погодки.
Но каким образом это относится к Вам?
Я просто на чистоте помешана. Не могу себя до кучи собрать если где-то, что-то не на месте
Но каким образом это относится к Вам?
Може діти супер спокійні?
Моя проблема в чому: дитина сама грає хв 15. Потім повзе до мене і поки я готую, катається на штанах, ниє, скиглить, проситься чи на руки, чи пограться. І я от нарізала м‘ясо, доску лишила як є, кинула в комбайн, кручу. Почистила овочі, шкурки ці валяються, кинула пассірувать, помила руки, пішла, пока жаряться, до дитини. Вона задовільнилась, іду витряхую овочі в фарш, сковорода грязна лишилась (ще доска чи дві, ножі, чаша комбайна, ложки може ще). Поки вона ще 10 хв чи 5 грає, роблю з фарша і овочів заморозку ту на пару днів. Всьо, скиглить. Знов мию руки, знов до неї. Все лишилось, кудась згрібла, бо ще потушить їй капусту/горохове суфле/…,а як не треба, то суп нам - знов шкурки, ще досточки/ножі. Кинула варить, знов до неї. Ну і м‘ясне щось - елементарне - нарізала і в рукав, духовка. Гора посуду, шкурки, лужі якісь.) потом дитина спать в я з нею. Або йдем на двір. Срач лишився. Гуляємо до 18, чоловік приходить, вечеряємо, граюся з дитиною, ложу спать на ніч і вже прибираю і мию пол. Кожен вечір. Перед сном чисто, а за день ппц
Ищу Аленя• 07 мая 2023
Я терпеть не могу срач 🤷🏻♀️
Для меня срач - это и грязное, такое какое залитый пол на кухне и крошки, и разбросанное по всем местам, потому что всё оно создаёт пыль, загромождение и тд, хаос короче
Ну вы и сами понимаете )
Я лучше не поем, но уберу
Мне очень некомфортно быть в пыли, сраче, беспорядке
Притом если оно всё стоит в безладе где-то в шкафу, кладовке - мне всё равно, пусть так стоит
Но не на глазах
Потому и готовку свела к минимуму
Очень много используется полуфабрикатов замороженных, овощей, доставка еды
Чтобы не было вот этой возни с нарезать, помыть все приборы и тд
Всё оно отнимает время и уборок после
Как-то так )
Ну вы и сами понимаете )
Я лучше не поем, но уберу
Но не на глазах
Потому и готовку свела к минимуму
Всё оно отнимает время и уборок после
Как-то так )
УраганнаЯ• 07 мая 2023
Не можна до мами. Навіть не думайте в тому напрямку. Ні про чоловіка комусь розповісти, ні до мами поїхати. Коли ви з чоловіком розумієте, що хочете одне з одним прожити все життя та зістаритись удвох - це ядро відносин. Життя наносить різного на вашу чисту скатертину відносин (то алегорія пішла в хід), а ви обидва прибираете те сміття та сідаєте пити чай і розмовляти. Розмови то ключ до всього. Тихі, спокійні, за чаем. Пишу з власного досвіду. Без місяця 16 років в шлюбі. Відносини з чоловіком супер саме через те, що розмовляємо. Ні він, ні я того не любимо, особливо, коли злі. Але розуміємо, що хочемо зістаритись удвох, тому сідаємо, обіймаемось та спілкуємось.
Також розуміємо, що навмисно нихто одне одному болю завдати не хоче з одного боку. З іншого - якщо з´явилась проблема, то вона для обох - як зі сваркою - в сварці винні двоє. Викиди на те все звадуєшь, набагато легше прояснити питання.
Що до дитини. Нашій 5 років. Діти (навіть народжені від велитеньскої любові) виснажують. Обох. Але вони не вічно будуть малими. Це треба на підкорку собі записати. Обом - мамі та таткові. Зараз важко, але буде легше (і взагалі настане день, коли щось буде в останні - в останні покормили груддю, в останні надягли підгузок, востаннє вклали спати і т і і закінчиться це все самостійним життям вашої дитини окремо від вас - до цього дитину і себе готуємо). Тому, коли бачиш основне, другорядне легше переживається. Так, буває безлад. Так, зачасту він прибирається швидко, коли ремонт гарний. В перший рік нашої донечки ми жили в убогій квартирі і там важко було тримати порядок при величезних зусиллях. Тепер в нас шикарний ремонт - порядок тримається довго, а безлад прибирається пилосмоком або тряпочкою по поверхням. Все просто. Але в процесі буває бруд. В процесі приготування їжі. До було чисто та після чисто (прибрати після приготування їжі до 10 хвилин), а от в процесі не дуже, але все минає і це мине. Також, коли розвиваючі завдання розпочинаю з донькою - фарба на полу (тряпочкою після - хоп і чисто, але донька гарно малює і сама себе цим часто займає ), крупа, обрізки папіру і т і, але воно того вартує - донька розумна та з потенціалом. Словом, ключ в тому, щоб попри все любити. Одне одного, бо вам життя жити вдвох, та вашу дитину. Не відбитись аргументами. Не в кут загнати чоловіка, а саме банально любити його. І в той період, коли він вже втомився і сам не знає що йому треба і коли він на всі 100 вам імпонує. Багато тексту)))
УраганнаЯ• 07 мая 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
Може діти супер спокійні?
То все зрозуміло. И це все мине. Зараз важко, бо вашій дитинці ви потрібні і супер, що ви даєте їй себе! Все налагодиться, у всіх так, як у вас. Але деякі пручаються необхідності дитини у мамі і починають орати на дитину чи ще щось, а це просто дурість та кам´яне серце. Далі буде легше з малечею. Треба потерпіти.
Бриджит_Фрикандо• 07 мая 2023
Я б не затевала готовку ,раз на кухне инструменты и ребенок ползает .Сухое белье на сушке не люблю,оно пылится
Коренная киевлянка• 07 мая 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
Як наказать/пояснить
дитину йому в руки, а самі йдіть прибирати....а буде бурчати то кажіть ’ти ж чистоти хотів і вечері’
А взагалі автор, співчуваю вам з таким чоловіком
Пиу!Пиу!
• 08 мая 2023
Ответ дляОбстановщица
Не в тему, але як же вас важко читати. Як тут пишуть - кров з очей
Ну кожному своє, я теж вас не можу прочитать - кажете впжко читати МЕНЕ, і тут же «тут пиШУТЬє - хто пише?)
Пиу!Пиу!
• 08 мая 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Спасибі. З усім згодна
Закипаю так швидко, скільки разів вже хотіла його лишить отак зі сказаним ним, що зависло в повітрі. Лишить і хвй сам сидить все те чує якийсь час.
Но нєт. У мене триста відповідей і 150 аргументів чого він винуватий
Водійка хімарса• 08 мая 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
Може діти супер спокійні?
Дали дитині кришкі, каструлі, поки вони ними бавиться миєте брудне
Пиу!Пиу!
• 08 мая 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Та вже пару міс назад таке давала, уже не той ефект) я не знаю що їй треба і нашо їй постійно треба до мене😅