Доктор Варвар• 07 мая 2023

1 к кв для 4

Вже запитувала про варіанти розміщення, але хочу почути ще поради. Відразу скажу, що продати не варіант. Квартира оформлена і потрібно платити 6,5 податків. Я придумала перепланування, гляньте як на вашу думку?
Міряю від одиниці• 07 мая 2023
В туалет вход из комнаты?
Язикувата Хвеська• 07 мая 2023
Вибачте, але ви так накидали щоб не напружуватись. Зайдить хочаб в якусь онлайн-програму де меблі можна розмістити згідно з їхніми габаритами.
Ищу-брожу• 07 мая 2023
Тому хто буде жити в передпокої не позаздриш
Язикувата Хвеська• 07 мая 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
В туалет вход из комнаты?
Нє, здається що санвузол зліва від входу в квартиру. Потрібно хоч вертикальні клмунікації каналізації позначити🙈
автор Доктор Варвар • 07 мая 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Підкажіть програми
LinkaT• 07 мая 2023
Я б зробила перепланування и окремі зони. Якщо є зайва 1000 дол.. Чи може й менше, То може простіше замовити проект в дизайнера.
ПампушОК• 07 мая 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Будь ласка, як називається програма? Я сама живу у 1-кімнатній квартирі і думаю над ергономічним розташуванням меблів.
Язикувата Хвеська• 07 мая 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Підкажіть програми
Не знаю, чесно, але їх дуже багато, коли було потрібно - шкодила і купу знаходила, кілька років пройшло. Самі «від ока» краще не малюйте, нема сенсу
А ось і я• 07 мая 2023
Головне щоб чоловік в it не пішов
Міряю від одиниці• 07 мая 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Ну и ? 1 и 6 хочет автор объединить и там спать. А вход 2 и 3 получается из объединенного коридора и кладовки.
LinkaT• 07 мая 2023
В мене кімната поділена перегородкою з розсувними дверима від полу до стелі. Але ми то робили 20 років тому. Зараз купа є міжкімнатні перегородок. планую ремонт і знов перепланувати і поставити вже сучасну перегородку.
Светлана 13• 07 мая 2023
а 16.3 це кухня? там точно можна поставити спальне місце і вікно є. Це точно краще ніж в коридорі, де всі мимо будуть ходити і в туалет і в кухню і нема освітлення
автор Доктор Варвар • 07 мая 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
1 - це вхід, 2-3 це санвузол
Два-три тижні і фсьо• 07 мая 2023
Кровати двухметровые в длину. У Вас там ширина 2,86, и 3 метров нет. Если так ставить кровати, то остаётся проход меньше метра, а если шкаф 60 см шириной стандартный, то 26 см останется. Очень сложная планировка в плане длинных и узких комнат.
Моль Моллівна• 07 мая 2023
А ви хоч пробували колись поставити ліжко та шафу в кімнату 5м? А в кухні на 16м диван не ставите... І у вас вхід в кімнату через кухню?
Светлана 13• 07 мая 2023
а 6? це другий санвузол чи кладовка?
автор Доктор Варвар • 07 мая 2023
Ответ дляСветлана 13
а 6? це другий санвузол чи кладовка?
Кладовка
Не за Будка• 07 мая 2023
У вас кухня почти 17 метров .
Делайте из неё студию и ставьте диван туда .
А то у вас Площади гуляет дофига, а диван в мизерную прихожую впихнули .
Ms. Dolly• 07 мая 2023
Можно в кухне сделать жилую зону и детям отдать комнату
Два-три тижні і фсьо• 07 мая 2023
Тут родительский диван только в кухню.
Пасхальний тролік• 07 мая 2023
Автор, вы похоже на отвали планировку сварганили, чтобы вам тут ее бесплатно переделали? Как шкаф в комнате будет открываться? Или вы в него с постели будете залезать? Диван на входе тоже впритык к шкафу, а вы представьте зимой, у входной двери спать то ещё удовольствие. Подумайте как разместить диван на кухне и там спать. Но планировка отстой из-за длинных узких комнат, с ними не поиграешься, проще играть с широкой однушкой.
Я не дизайнер, но делала себе однушку 40м на троих, получилось очень хорошо, но с вашей такой вариант не прокатит из-за стены между комнатой и кладовкой, у нас в этом закутке вышла спальня
Міряю від одиниці• 07 мая 2023
Ответ дляДоктор Варвар
1 - це вхід, 2-3 це санвузол
У вас диван и на 1 и на 6 . И шкаф так же.
Белоснежко• 07 мая 2023
Кто в кладовке на диване будет?😱
автор Доктор Варвар • 07 мая 2023
Ответ дляMs. Dolly
Дітям і так кімната. Я думаю спальне місце для нас робити в кухні чи в кладовій?
Идууу--уууу блин• 07 мая 2023
Невдало придумали. Залиште гардеробну, Вам вона дуже пригодиться.
Відділіть 3,3м для спальні для себе з чоловіком в кухні біля вікна. Таку ж зону для дитячої і кухню об´єднайте з кімнатою. Буде загальне місце для родини.
Светлана 13• 07 мая 2023
я б не городила ніяких шаф, а гардероб залишила б гардеробом і відгородила частину кухні під кімнатку (штору б повісила між ними поперек кухні)
lasorbonne• 07 мая 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Звісно кухня
Там вікно
автор Доктор Варвар • 07 мая 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Біля вікна котел газовий, не вийде там спальне місце зробити (
Поросенка• 07 мая 2023
2.86 ширина, как вы там кровать длиной 2 поставите и шкаф?
Міряю від одиниці• 07 мая 2023
Ответ дляСветлана 13
Вместо шторки в природе существуют перегородки. Начиная от простых из стеклоблоков и заканчивая дорогими раздвижными перегородками.