Великий сатирик• 07 мая 2023

Сон після виходу з абʼюзу

Дівчата, хто виходив з токсичних стосунків. Коли у вас нормалізувався сон? За час стосунків сильно розгойдався адреналін і кортизол. Ці гормональні хвилі пробуджують і не дають заснути назад
GreenTree777• 07 мая 2023
Привіт
Можу порадити кльову медитацію перед сном, завжди засинаю, жодного разу не було такого, щоб прослухала до кінця. Протестовано на подружках

vecya• 07 мая 2023
Ответ дляGreenTree777
Привіт
Советуйте, может и я засну
Ясамаякрасивая)• 07 мая 2023
Ответ дляGreenTree777
Привіт
Нам всем такое надо
автор Великий сатирик • 07 мая 2023
Ответ дляGreenTree777
Привіт
Можна, будь ласка?
Тріль!• 07 мая 2023
а почему у вас именно такое объяснение бессонице?
Рюшка-Ринка• 07 мая 2023
Також потрібна така медитація, поділіться, будь-ласка
Пусин Кукин• 07 мая 2023
Тижня два. Старалась перед сном гуляти, зранку пробіжка. Це якось допомагало. Всі думки на пробіжці та на прогулянці. А лягаєш вже з чистою головою.
Розвідка Маші• 07 мая 2023
Ответ дляGreenTree777
Привіт
Ух ты, поделитесь пожалуйста
автор Великий сатирик • 07 мая 2023
Ответ дляТріль!
Я фізично відчуваю припливи цих гормонів. Вони мене будять щодня. Таке відчуття наче школу проспала. Тривога, серцебиття сильне і тд, хвилею по тілу.

Плюс досвід жінок, які пройшли це саме. Такі стосунки дуже розкачують ці гормони і я реально це відчуваю на собі

автор Великий сатирик • 07 мая 2023
Ответ дляПусин Кукин
Швидко ви. Я місяць вже ладу дати не можу
Пусин Кукин• 07 мая 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Я ходила до психолога. Пропрацьовувала проблеми+на роботі вийшов період великого навантаження. Тобто все разом напевно теж зіграло роль.
Щастя-здоровля• 07 мая 2023
Спорт. А саме кардіо. Мені і на початку війни, і після ковіду, тільки спорт витягнув. Ходити швидко пішки, якісь кадіо з ютубу, танці, фітнес... будь що, аби рухатися.
Ясамаякрасивая)• 07 мая 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю

От не надо углубляться в эти процессы и варится в них
У вас все хорошо. Слава богу. Зацикливайтесь на этом.
маска Ілона• 07 мая 2023
Десь півроку.. але цей мій досвід, бажаю Вам швидше і легше прийти до стабільного стану, бо пам´ятаю, як складно було.
Я пила іноді по 30 крапель корвалолу і було легше спати
Янгол в камуфляжі• 07 мая 2023
Включайте медитацію/гіпноз на ютуб. Я люблю Ракицкий, в нього є ролики на різну тему. Вони по 20 хв, я ще ніколи до кінця не дослухала, засинаю
автор Великий сатирик • 07 мая 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
Спорт щодня є + ходжу багато, 10-15 тис кроків точно, може щось і дає, але сон не нормалізується
автор Великий сатирик • 07 мая 2023
Ответ длямаска Ілона
Дякую! Півроку це обнадійливо насправді. Обіймаю ❤️
автор Великий сатирик • 07 мая 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Я намагаюсь, але без здорового сну скоро двину коней. Це важлива річ
Ясамаякрасивая)• 07 мая 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Согласна
Снотворное пробовали на ночь? Помогите организму

автор Великий сатирик • 07 мая 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Согласна
Так, я на заспокійливих. Засинаю, але сплю максимум 5 годин. На оцих гормонах прокидаюсь і все, серце колотиться, дихаю, заспокоююсь, але далі вже не засинаю
Бабуся мороз• 07 мая 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Осознавать, что с тобой происходит тоже рабочий вариант.
Не просто ’меня колбасит’, а я знаю, что происходит и почему.
Обстановщица• 08 мая 2023
И я сплю по 5 часов.
Не зви чайна• 08 мая 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Рік, через рік стала спати норм. Поїдьте на море, це дуже позитивно впливає
автор Великий сатирик • 08 мая 2023
Ответ дляОбстановщица
И я сплю по 5 часов.
Ви не придумали що з цим робити?
Обстановщица• 08 мая 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Ви не придумали що з цим робити?
Нет. Перепробовала разные препараты. Психиатр говорит, что депрессия даёт такое. Может, буду пробовать что-то посильнее
Мелатонин правда не пила, эндокринолог говорит, мне нельзя (АИТ)