Подскажите пожалуйста кто знает, сколько в нынешнее время занимает изготовления айди карты? К справки что мои документы делаються прикреплен листик на котором написано что "під час военного стану терміни виготовлення невідомі" Мне это так нравится. Кто знает напишите пожалуйста
Viktiriia-ec46• 08 мая 2023
робила восени, коли відключали світло, оплатила як за місяць, видали через півтора. термінового -за 10 днів нема,в зв*язку із війною
Наталья -5a9e• 08 мая 2023
Мои родители в Николаеве. Сдали старые паспорта, меняют на айди. Буквально неделю назад. По цене 450 грн. вроде за один, через месяц сказали прийти забрать. Можно и через 2 недели забрать, но сумма удваивается. Как-то так.
Elena-4c03• 08 мая 2023
В Николаеве меняла в марте. Сказали смотреть на сайте когда будет готово, тогда и приходить. Платила как за изготовление в течение месяца. По факту был готов чуть раньше ,чем месяц
Ответ дляНаталья -5a9e
На сайте указано цена по Запорожью 990 не срочный. А с страховкой 1280. Я оплатил без страховки и всеравно по факту с налогом вышло 1110 грн.
Margonails• 08 мая 2023
Ответ для-Ань-
Хто знає - той зберігає паспорт-книжечку, а не обмінює його на шматок пластика.
Мне пришлось менять, к сожалению старый был уже не читабелен
Margonails• 08 мая 2023
В Киеве в декабре,когда отключали свет, изготовили паспорт в дп документ ( срочный) за 5 дней
Viktiriia-ec46• 08 мая 2023
Ответ для-Ань-
а хто заміж вийшов? не міняти прізвище
Брюльтик• 08 мая 2023
Ответ для-Ань-
А кто не знает? Расскажите, пожалуйста, почему так? Я как раз думаю, менять или не менять...
Viktiriia-ec46• 08 мая 2023
Ответ дляБрюльтик
напевно через то, що прописка на листочку надрукована. паспорт і прописку підтягує в дію. це не проблема. а від старого паспорту давниною пахне
Ответ дляViktiriia-ec46
а хто заміж вийшов? не міняти прізвище
Паперовий паспорт можна поміняти на паперовий паспорт. Але це важко - тільки через суд.
І підлітки зараз в 16 років (іноді навіть в 14 чи 15 років) отримують паперовий паспорт. Пишуть заяву, отримують ПИСЬМОВУ відмову, і з цією відмовою ідуть в суд. Суд виносить рішення, що відмова незаконна, і зобов´язує видати людині паперовицй паспорт-книжечку.
Viktiriia-ec46• 08 мая 2023
Ответ для-Ань-
паперовий паспорт зараз не підтягує в дію. і хто любить ходити по судам-то це не заборонено) але навіщо ці складності? або не міняєш взагалі, нехай клеять фото в 45 туда ж само. але ще в 2018 році казали, що за років 5 примусово будуть заставляти міняти паспорти на id. щоб потім не було ажіотажу....
Ответ дляБрюльтик
Паперовий паспорт зараз можна отримати тільки через суд. І те, як багато перешкод людям ставлять, як нав´язують пластиковий паспорт - один з аргументів про переваги паспорта-книжечки.
Ответ дляViktiriia-ec46
Не варто встановлювати на свій гаджет стрьомні застосунки. Завжди доводиться вибирати: зручність або безпека.
Можна отримати пластиковий паспорт в 14 років (або в 15 років деякі роблять).
Можна отримати паперовий паспорт-книжечку в 16 років.
А деякі навіть в 14 років отримують паперовий паспорт-книжечку!
АЛЕ людей дурять і нав’язують їм шматок пластику: комусь розказують, що сучасним дітям не видають паперові паспорти; комусь розказують, що в паперовий паспорт можна вклеїти фотографію лише протягом 1 місяця після дня народження (25 і 45 років); а хтось прийшов вклеїти фотографію, а йому сказали, що зараз фотографії не вклеюють в паспорт, забрали паперовий паспорт і видали шматок пластику.
А насправді ваша дитина, як і ви колись, може отримати паспорт у вигляді книжечки відповідно до Положення про паспорт громадянина України, затвердженого постановою Верховної Ради України від 26.06.1992.
У паперового паспорта є переваги. А те, що на державному рівні масово нав’язують пластик і брешуть, що начебто зараз у людей нема можливості отримати паперовий паспорт-книжечку – свідчить про переваги паперового паспорта.
Нашим дітям важче отримати паперовий паспорт, ніж нам колись. Бюрократи чинять перешкоди.
Алгоритм: людина подає документи (заява, копія свідоцтва про народження, 2 фотокартки), міграційна служба дає письмову відмову, з цією письмовою відмовою людина подає позов в суд, суд признає відмову незаконною і зобов’язує міграційну службу видати людині паперовий паспорт-книжечку. І тільки тоді людині дають паперовий паспорт.
Viktiriia-ec46• 08 мая 2023
Ответ для-Ань-
напевно у вас і ідентифікаційного коду немає
Навіть в 14 років можна отримати паперовий паспорт-книжечку. Апеляційний суд підтвердив право 14-річної дитини на паспорт-книжечку, паперовий паспорт зразка 1994 року.
’Під час розгляду справи судами першої та апеляційної інстанцій встановлено, що на момент звернення до міграційного органу для оформлення паспорта громадянина України ОСОБА_2 не досяг 16-річного віку, проте в контексті правових висновків Великої Палати Верховного Суду, викладених в постанові від 19 вересня 2018 року в зразковій справі 806/3265/17 (Пз/9901/2/18), щодо наявності у громадянина України права на отримання паспорту у формі книжечки суд вказує, що кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку, має право на отримання паспорта громадянина України зразка 1994 року... ’
Справа № 560/4093/20
19 травня 2021 року м. Вінниця
Головуючий суддя 1-ої інстанції — Польовий О.Л. Суддя-доповідач — Матохнюк Д.Б.
Сьомий апеляційний адміністративний суд у складі колегії: головуючого судді: Матохнюка Д.Б. суддів: Шидловського В.Б. Боровицького О. А.,
розглянувши в порядку письмового провадження апеляційну скаргу Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області на ухвалу Хмельницького окружного адміністративного суду від 22 лютого 2021 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 в інтересах неповнолітнього ОСОБА_2 до Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області про визнання відмови протиправною та зобов`язання вчинити дії,
В С Т А Н О В И В:
у лютому 2021 року Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області подало до суду з заявою про відстрочення виконання рішення суду від 01.09.2020 та постанови Сьомого апеляційного адміністративного суду від 25.01.2021 до досягнення ОСОБА_2 16-ти річного віку, до 18.09.2021.
Ухвалою Хмельницького окружного адміністративного суду від 22 лютого 2021 року відмовлено у задоволенні заяви.
Не погоджуючись із вказаним судовим рішенням відповідач подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати вказану ухвалу.
В обґрунтування апеляційної скарги апелянт послався на неправильне застосування судом першої інстанції норм матеріального права, порушення норм процесуального права, що, на його думку, призвело до неправильного вирішення спору.
Сторони в судове засідання не з`явилися, хоча належним чином повідомлялись про дату, час і місце судового засідання.
Відповідно до ст. 313 КАС України неявка сторін або інших учасників справи, належним чином повідомлених про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає розгляду справи.
Заслухавши, суддю-доповідача, перевіривши доводи апеляційної скарги наявними в матеріалах справи письмовими доказами, колегія суддів вважає, що апеляційну скаргу необхідно залишити без задоволення, з наступних підстав.
Відповідно до ст. 378 КАС України за заявою сторони суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, може відстрочити або розстрочити виконання рішення, а за заявою стягувача чи виконавця (у випадках, встановлених законом), — встановити чи змінити спосіб або порядок його виконання. Питання про відстрочення або розстрочення виконання, зміну чи встановлення способу і порядку виконання судового рішення може бути розглянуто також за ініціативою суду.
Підставою для встановлення або зміни способу або порядку виконання, відстрочення чи розстрочення виконання судового рішення є обставини, що істотно ускладнюють виконання рішення або роблять його неможливим.
В обгрунтування поданої заяви Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області зазначила про відсутність у ОСОБА_2 права на отримання паспорта громадянина України у формі книжечки до досягнення 16-річного віку відповідно до вимог Положення №2503-ХІІ.
Так, рішенням Хмельницького окружного адміністративного суду від 01.09.2020, яке залишенене без змін постановою Сьомого апеляційного адміністративного суду від 25.01.2021, визнано протиправною відмову Шепетівського районного відділу Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області щодо оформлення та видачі паспорта громадянина України зразка 1994 року у вигляді паспортної книжечки ОСОБА_2 , зобов`язано Шепетівський районний відділ Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області оформити та видати ОСОБА_2 паспорт громадянина України у формі книжечки відповідно до Положення №2503-ХІІ. Дане рішення набрало законної сили 25.01.2021 року.
При цьому, під час розгляду справи судами першої та апеляційної інстанцій встановлено, що на момент звернення до міграційного органу для оформлення паспорта громадянина України ОСОБА_2 не досяг 16-річного віку, проте в контексті правових висновків Великої Палати Верховного Суду, викладених в постанові від 19 вересня 2018 року в зразковій справі 806/3265/17 (Пз/9901/2/18), щодо наявності у громадянина України права на отримання паспорту у формі книжечки суд вказує, що кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку, має право на отримання паспорта громадянина України зразка 1994 року.
Тобто, право позивача, який не досягнув 16-річного віку, на отримання паспорта громадянина України у вигляді книжечки встановлене рішенням Хмельницького окружного адміністративного суду у справі №560/4093/20, яке набрало законної сили.
За таких обставин, колегія суддів погоджується з висновками суду першої інстанції про відсутність підстав для задоволення заяви про відстрочення виконання рішення суду.
Відповідно до ст. 316 КАС України, суд апеляційної інстанції залишає апеляційну скаргу без задоволення, а
19 травня 2021 року м. Вінниця
В С Т А Н О В И В:
... а рішення або ухвалу суду без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального та процесуального права.
З огляду на викладене, колегія суддів вважає, що суд першої інстанції при ухваленні оскаржуваної ухвали дотримано норми матеріального і процесуального права, а тому відсутні підстави для задоволення вимог апеляційної скарги.
Керуючись ст.ст. 243, 250, 308, 313, 315, 316, 321, 322, 325, 329, 378 КАС України, суд
П О С Т А Н О В И В:
апеляційну скаргу Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області залишити без задоволення, а ухвалу Хмельницького окружного адміністративного суду від 22 лютого 2021 року — без змін.
Постанова суду набирає законної сили з дати її прийняття та може бути оскаржена в касаційному порядку згідно зі ст.ст.328, 329 КАС України.
Головуючий Матохнюк Д.Б. Судді Шидловський В.Б. Боровицький О. А.
П О С Т А Н О В И В:
Міграційна служба не спішить виконувати рішення суду, навіть коли уже є рішення суду, щоб видали паспорт-книжечку - не хочуть видавати, воєнний стан використовують в своїх інтересах. Справа №320/3589/22, м. Київ. Ухвала від 15.07.22 про відмову ДМС відстрочити виконання рішення суду у видачі паспорту книжечки до припинення воєнного стану:
Ответ дляViktiriia-ec46
Код є навіть у дітей, у яких не може бути коду! Тому що нема паспорта!
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
НАКАЗ
29.09.2017 № 822
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
25 жовтня 2017 р.
за № 1306/31174
Про затвердження Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків:
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
НАКАЗ
29.09.2017 № 822
25 жовтня 2017 р.
за № 1306/31174
Це діюче положення. Почитайте як видається ІНН. ТІЛЬКИ З ПАСПОРТОМ.
Якщо ви отримали ІНН дитини без паспорта – це підробка документа. І це відбувається на найвищому державному рівні: малолітнім дітям (до 14 років), у яких паспорта ще нема і бути не може, роблять ІНН.
Скрізь шахрайство і обман. У людей повідбирали права і навішали обов´язків.
english book• 08 мая 2023
Автор, не слухайте нікого. Бланки паперових паспортів скінчилися близько двох років тому. Лінія з їх виготовлення демонтована в 2017 році. Їх ніхто з того часу не друкував, і друкувати не буде.
english book• 08 мая 2023
Ответ дляПозаземний розум
А якщо я не вклеїла фото в 45 років,що тепер робити?
Під час військового стану скасували термін місяць.
Тому нічого страшного, але намагайтеся клеїти швидше
Позаземний розум• 08 мая 2023
Ответ дляenglish book
Дякую
Ответ дляenglish book
Це не проблеми людей. Держава взяла на себе зобо´вязання і повинна забезпечувати людей паспортами.
Зараз в Україні існує 2 окремих законодавства: або пластик в 14 років, або паперовий паспорт-книжечка після 16 років (не в 16, а після 16 - це може бути і 20 років і 89 років).
Я бачила фото паспорта, виданого в кінці 2021 року. І на тематичних форумах люди іноді пишуть, що отримали паспорт-книжечку.
english book• 09 мая 2023
Ответ для-Ань-
В держави немає проблеми.Паспортами вона забезпечує всіх бажаючих.
Не книжечками, не метриками, не записом у церковній книзі, а сучасним документом з електронним носієм.
Хто не згоден, хай годує сади і адвокатів. Результат буде один - ID card.