L-i-s-a-92af• 08 мая 2023

У всесвітній день Червоного Хреста рф знищили склади на Одещині

https://www.pravda.com.ua/news/2023/05/8/7401164/

Внаслідок російського обстрілу Одещини у неділю було зруйновано склад із гуманітарною допомогою Червоного Хреста, надання допомоги призупинено; на Миколаївщині  пошкоджень зазнав мобільний шпиталь товариства.
Джерело:  пресслужба  Червоного Хреста
Дослівно:  "Внаслідок  ракетного удару  по Одещині 07.05.2023 повністю зруйновано орендоване складське приміщення Одеської обласної організації Товариства Червоного Хреста України площею 1000кв.м. Пожежа повністю знищила гуманітарну допомогу для Одеської області, яка знаходилась на складі".
Деталі:  На момент ракетного удару представників Червоного Хреста на місці не було. Надання гуманітарної допомоги та діяльність деяких проектів Одеської обласної організації Червоного Хреста України призупинено.
Nimfa77• 08 мая 2023
Да, громыхнуло сегодня сильно.
Оксана-004e• 08 мая 2023
Кто знает, когда это все закончится???
иркин• 08 мая 2023
Ответ дляОксана-004e
Кто знает, когда это все закончится???
Ніхто