Света С Приветом• 08 мая 2023
Підскажіть ваш фоворит серед пральних порошків
Света С Приветом
• 08 мая 2023
Ответ дляДА да да
Тайд порошок
*фаворит
Ой, я не помітила, що не вірно написала🧐
ДА да да• 08 мая 2023
Ответ дляСкляна миша
Тот который красный крест дал! Реально отстирал неотстируемое за год!
Покажите
Чупокабра• 08 мая 2023
Порошок Е, але він не всюди продається, тільки в деяких магазинах товарів з Європи.
Наче нічого особливого в ньому нема, але краще гали і запах меньш іниенсивний, ніж в персіл чи аріель.
Вакцениро Вона• 08 мая 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
Гель з єнотом, і порошок їзній для білого теж 👍
А марка? Шукаю окремо для білого і нічого не бачу,лише універсальний.
Курочка-чубаточка• 08 мая 2023
не реклама - но Амвей, остальное уже имеет сильный запах для меня.
лет 10 только он.
жар-птица Нюра• 08 мая 2023
Можно еще и про мыло спрошу? Раньше ваниш было, сейчас пропал, а есть хорошая альтернатива? Чтоб отстирывал пятна?(
Добродійка• 08 мая 2023
Раніше брала аріель в капсулах, зараз перейшла на перволь розовий. Але в мене діток нема, одяг не брудний. З серйозними плямами мабуть не впорається
Коли мовчу- приємна жінка• 08 мая 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Waschkonig
Вакцениро Вона• 08 мая 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Waschkonig
Саме для білого не знайшла...лише універсальний,для кольорового і черного.
Коли мовчу- приємна жінка• 08 мая 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Є в лінійці ’для штор’ чи якось так. Добре пере біле.