Пусин Кукин• 08 мая 2023

Плаття на хрестини

Поки тривога не почалася, допоможіть обрати платтячко.
Результат:
вже голосів: 65
26 (40%) 1
19 (29.23%) 4
13 (20%) 2
7 (10.77%) 3
Лукава_Кiшка• 08 мая 2023
Все никакие. Однотипное. Из чего выбирать?
Бавовнятко• 08 мая 2023
Едимнаморе• 08 мая 2023
Шукайте далі. Вони ні на хрестини ні на похорон.
автор Пусин Кукин • 08 мая 2023
Ответ дляЕдимнаморе
Я навпаки думала, що в церкву треба щось більш стримане.
ВерСаСе• 08 мая 2023
Мені 3 подобається. Потім можна щодня носити
автор Пусин Кукин • 08 мая 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
В церкву треба нижче коліна, закриті плечі і бажано одного кольору. Так що особливо вибирати немає з чого.
Фоточки нема• 08 мая 2023
Только не этот магазин( оно реально вам будет на один раз
Чувиха• 08 мая 2023
1 мені найбільше подобається
Оле Лукойе• 08 мая 2023
Я стараюсь підтримувати вітчизняних виробників, але ісса- зовсім погано
Чувиха• 08 мая 2023
Або 4, але в іншому кольорі
Єдина Країна• 08 мая 2023
Ответ дляПусин Кукин
А что, эти платья с открытыми плечами и не однотонные?
Пліснявілий сир• 08 мая 2023
Я купила 3. Только красного цвета. Качество ужас.
_Alekssandra_• 08 мая 2023
Мне все такие, ничего. Себе взяла бы 3е.
Рожева юбка• 08 мая 2023
Гляньте на сайті ненька, якщо вже вітчизняне. Сайт гепюр, а ще резервед, хаус. Це якщо на ваш ціновий сегмент. Можна на олх глянути сукню массімо, нове 1500 можна знайти в ідеальному стані і за тисячу
автор Пусин Кукин • 08 мая 2023
Ответ дляОле Лукойе
Ніколи там не замовляла. Дякую,що попередили, буду шукати в іншому місці.
Irdress.com.ua• 08 мая 2023
Удалено администрацией...
автор Пусин Кукин • 08 мая 2023
Ответ дляРожева юбка
Гепюр раніше купувала, а зараз там ціни космос...
автор Пусин Кукин • 08 мая 2023
Ответ дляРожева юбка
Ви замовляли щось на сайті Ненька,яка там якість?
Кошка Мурка• 08 мая 2023
Купила бы #1, но проголосовала за #3 для Вашего случая, символичный сейчас цвет- более подходит как по мне. Но будет на 1,2 раза надеть может 🙃
Рожева юбка• 08 мая 2023
Ответ дляПусин Кукин
Як що, треба дивитися. Літні плаття мені сподобалися, не вигоріли, не виправся колір, були улюблені минулого літа. Бо ті, що по 2500 мені шкода кожен день носити. Спортивний костюм теж непоганий, катишек не появилося, але я в ньому тільки вдома ходила. Куртка так собі, на 2 сезона вистачило. Купую через сп, то вважаю вигідно
Партизанка• 08 мая 2023
Ответ дляЕдимнаморе
Вибачаюсь, а що на хрестини треба? Стрази і виріз до пупа?)
Нормальні стримані варіанти у автора
Єдина Країна• 09 мая 2023
Ответ дляПусин Кукин
Ой, что-то я попутала. Думала, что это кто-то советует вам однотонные платья ниже колена с закрытыми плечами. А это вы сами и писали
Едимнаморе• 09 мая 2023
Ответ дляПартизанка
Нормальні стримані варіанти у автора
Можна не вибачатись )) . Ці сукні не якісні. Тканина синтетика, фасон - прощавай молодість, кольори так собі. Можна знайти гарну і стильну сукню.