КошкинДом• 09 мая 2023
Прийшла висновку, що дитину не потрібно ні колихать, ні качать, а просто...
Дівчата
Я зробила помилку?
Якось давно я прийшла висновку, що дитину не потрібно ні колихать, ні качать. А просто дати сіску, і вона засне. І денний і нічний. Також сіска присипляє, якщо встала надто швидко.
Наближається рік. І я от думаю, що ж робить..ловушка конкретна. Нв про яке просто на ручках полежать/ соскк взять мови навіть не іде.
Я зробила помилку?
КошкинДом
• 09 мая 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Ага, поняла, не сіска, а сіска
Не сиска, а сіска
Від слова масіска
Бл…,))))😂😂😂😂😂
Від слова масіска
Бл…,))))😂😂😂😂😂
Да Щас же• 09 мая 2023
Ответ дляКошкинДом
Постійно я рядом
І вога сіску бере вночі недовго і по суті
А вдень от їй надоїло граться, вона підходить і убирає мою футболку, і смокче в усіх позах акробатики по ковточку і втікає. От по приколу їй. Не їсти прям! Кайфує
Слушайте, но это прямо фу ((.
Это перестало быть едой, а стало объектом фиксации.
Ну такое, нужно это гв сворачивать.
Неробименінерви• 09 мая 2023
Ответ дляДомашка
Думала после чілки меня ничего не удивит, но сіска превзошла
Я думала меня после рубзака ничем не удивить
Сусідка зверху• 09 мая 2023
Ответ дляВесотехник
Автор, правильно писать сіська, как пи...ська
Вы и ’писька’ не правильно написали. Так что 1:1)
Сусідка зверху• 09 мая 2023
Ответ дляНеробименінерви
Рубзак - что это? о_О
KROX@• 09 мая 2023
Ответ дляСусідка зверху
Рубзак - что это? о_О
Даніїл Афанасьевіч Рубзак. Як можна не знати?
Ранковий базар• 09 мая 2023
Ответ дляНесу добро людям
Сиску или соску?
Я вообще подумала сосиску Т9 исправил😂
На пів ставки• 09 мая 2023
Ответ дляКошкинДом
Ну а як в школи піде, і буде сіску просить досі, щоб улягтися
він після року іде в школу?
Пишу вірші, дорого• 09 мая 2023
Ответ дляKROX@
Так же, как знать, только наоборот 🤷🏻♀️
Даже не гуглится
Что же то за зверь?
Даже не гуглится
Что же то за зверь?
Бабо-лебідка• 09 мая 2023
По темі - якщо не плануєте довго годувати, то от прямо в рік і завершуйте. На сон полежіть з ним, погладьте, може трошки на ручках поносіть.
Моя дитина в рік не багато сісю їла, швидко забула б про неї.
Зараз 1,7 і це вже така психолочічна залежність, без грудей не засинає, вночі прокидається по 5 разів, вдень требує і істерить. Як тепер відлучити - не знаю((((
Бабо-лебідка• 09 мая 2023
Ответ дляКошкинДом
Да нічого. Питаю як дитину уложить
Всі он кажуть що нічних годуваня уже не має бути. А у мене сіска постійно чуть шо
Ну рот «сіска чуть шо» - психологічна залежніть, дальше гірше буде, бо вона більш свідома стає.
Кидайте це діло зараз, я жалкую, що тоді не завершила(
Olesya Kim• 09 мая 2023
Ответ дляП´яна вишня
Сіска налєво
Сіска направо
С німі погібла вожатая Клава
Уууууууу
Сіска направо
С німі погібла вожатая Клава
Уууууууу
Неробименінерви• 09 мая 2023
Ответ дляСусідка зверху
Рубзак - что это? о_О
Рюкзак, автор хоть тролит, а она считала что это рубзак
КошкинДом
• 09 мая 2023
Ответ дляДа Щас же
Слушайте, но это прямо фу ((.
Ну такое, нужно это гв сворачивать.
То я ж і питаю, ну
Я там знаю, як не давать. Пишуть же шо може молока не хватать, ще щось. І не фу, чого це молоко вже фу.
КошкинДом
• 09 мая 2023
Ответ дляKROX@
Я таких не знаю
Подумала рубзак - це рюкзак хтось назвав
Як канкулятор і транвай типу
КошкинДом
• 09 мая 2023
Ответ дляНа пів ставки
він після року іде в школу?
Слава богу ні
Но чого просто вона так. Раніше їла і все. А зараз може підійти і просити якось прєждєврєменно