я зазвичай у секонд хенді, там буває на вагу по 10 грн , але вже стан не дуже
або у люксі за 50-80, якщо щось цікавеньке є. Грошей зовсім немає, думаю як вийти із ситуації, хочу щоб були гарні і не заношені
Ответ дляLife is Beautiful
Чому за кордоном гривні?
я в україні вже 2 місяці
Life is Beautiful• 09 мая 2023
Ответ дляслухняна кіса
приїхала додому, зараз у києві, мати на півдні не приймає додому , думже сильно сваримося, вона мене виганяла вже не раз. то живу у гуртожитку від універа
Ви працюєте? Хтось допомогає?
Ответ дляLife is Beautiful
Ви працюєте? Хтось допомогає?
поки гроші є, думаю деякій бізнес замутити, от і шукаю труси)))
Ответ дляPapaуа
Ми давно без них
а як прати речі? все руками? у мене відключили гарячу воду а стірка коштує 45 грн
Угадайс• 09 мая 2023
Ответ дляслухняна кіса
Рынок Троещина вам в помощь, грн за 70, думаю, можно купить там трусы, бывает и дешевле, типа распродажи, но надо смотреть, раз на секах в люксе вы покупаете по 70-80 грн, то на Троещине это точно новые и выбор огромный, но надо походить , прицениться. Цены разные. Надо покупать поглубже в рынке у чурок, не в начале рынка..
Life is Beautiful• 09 мая 2023
Ответ дляOlga_72
И сразу метким выстрелом в больное место советчицы. Если новенькая, то поздравляю, вы будете в топе.
Невже, від мене відчепятся?
Я була новенькою!)
Мульйонерша• 09 мая 2023
Я купую на кідстаффі Марк & Спенсер набором.
Їх вистачає надовго.
Пару років тому виходив набір 7 штук за 5 фунтів. Тобто дешевше, ніж на базарі.
Якщо почекати знижок і брати у посередників з сайту, то дешевше, ніж з наявності.
Їх вистачає надовго.
Ответ дляУгадайс
дякую всім! я реально ще дитина то такі питання для мене складні, ринків не знаю, а раніше життя було більш ’багатим’, до війни, то таких питань не виникало
думаю можна закривати тему, дякую всім дівчата
Белая котичка• 09 мая 2023
Ответ дляРадостина
Треба навчитися заробляти хоча б на труси
А если я вообще не работаю и жить теперь мне негде, помощь не получаю, вообще без трусов ходить?
Ответ дляБелая котичка
там вище так і пропонували
Добра всем!• 09 мая 2023
Ответ дляслухняна кіса
какой тролль? я реально спрашиваю
Ви пишете про труси з секонду.
Хіба можна носити труси з формальдегіду?
Соня-сонятко• 09 мая 2023
Ответ дляслухняна кіса
а где их покупать? я вот и спрашиваю, в синсее по 100, но они не носятся долго
По 100 можно и Викторию сикрет выхватить, тут в продавалке полно отличных труселей до 100 грн.
Ответ дляМульйонерша
Їх вистачає надовго.
блін пару років тому це вже не актуально.... я тоді собі мереживні за 200 грн могла купити спокійно, а зараз...
Life is Beautiful• 09 мая 2023
Ответ дляслухняна кіса
Для бізнесу труси - річ першої необхідності?
Ответ дляДобра всем!
Ви пишете про труси з секонду.
якщо випрати, то так. є ті що по якості навіть краще ніж з магазинів..
Добра всем!• 09 мая 2023
Ответ дляБелая котичка
Влітку можна без них
Прошла зіма,настало лєто,спасибі ласункє за ето!
Ответ дляLife is Beautiful
якщо ношені продавати, то так. я це і хочу робити якщо чесно
працювати на ногах не можу, фото полюбляю робити, а носити труси за гроші це ж мрія
Life is Beautiful• 09 мая 2023
Ответ дляБелая котичка
Так, надо жити по своїм можливостям.
БУДЬ ЛАСКА НЕ ПИШІТЬ МЕНІ ЩО ЦЕ БРИДКО
це мій вибір зараз кожен крутиться як може я про це просто не соромлюся казати
Мульйонерша• 09 мая 2023
Ответ дляслухняна кіса
Гляньте через пошук по своєму розміру, яка вартість зараз.
Мої ще не зносилися за цей час, маю два набори. Тому я й не знаю актуальні ціни.
Не шукатиму ж я за Вас.
Добра всем!• 09 мая 2023
Ответ дляслухняна кіса
Чур,чур, нівжисть!
Ответ дляслухняна кіса
Тогда рекомендую купить трусы в синсее. Сейчас хипстеры за упаковку7 штук, 290 грн. Носятся отлично. Те кому покупала довольны.
Life is Beautiful• 09 мая 2023
Ответ дляслухняна кіса
Ви хочете продавати свої ношені труси? Думаєте, будуть купляти?
Ответ дляLife is Beautiful
я перед цим сиділа дуже багато на інших форумах, це визвало у мене велику цікавість, виявляється це дуже прибутково. почитайте теж якось
Ответ дляLife is Beautiful
зараз у чоловіків більше грошей 100% бо багато хто був на війні або піднявся на чомусь. це лише моє спостереженення і моя думка, може я зовсім ще прогорю
Life is Beautiful• 09 мая 2023
Ответ дляслухняна кіса
Дякую, мені не треба)
Life is Beautiful• 09 мая 2023
Ответ дляслухняна кіса
Може, краще чоловіка шукати, ніж труси ношені?