Брюнетка в Мармеладе• 09 мая 2023

Хтось висвітлював донькам пряді на голові?

Доньці 8 років. Темнорусява, має волосся до попи. Дуже просить піти в салон і висвітлити дві пряді по боках. Хтось таке робив донькам? Що порадите?
Нагайна• 09 мая 2023
Что я только не делала. Но сама, без салона. И ребенок старше
автор Брюнетка в Мармеладе • 09 мая 2023
Ответ дляНагайна
та в мене донька теж фарбована ще з садочка різними тоніками. вона це дуже любить. то рожева ходила, то фіолетова. а зараз вона просить піти в салон і зробити професійне висвітлення. я не знаю. це ж не тонік, назад не змиється)
Мартыша• 09 мая 2023
Хотяла піти в салон з малою, так там ціна за дві прядки, як за повне фарбування. Тому купила сама фарбу і зробила, там нема чого робити, все просто. Мала так ходила роки 3...я підфарбовувала коріння сама. Потім зафарбували в її натуральний колір, теж сама.
Метелики на душі• 09 мая 2023
Так, але не у 8
Нагайна• 09 мая 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Я осветляла сама, начали красить волосы с 13 лет, сейчас 15. Мы и пряди осветляли и красили, и кончики, и пол головы (низ -осветляли и красили, сверху - свои). Единственное, корни не трогаю, отступаю см 5
Мамина корзиночка• 09 мая 2023
Так, робили.
Зажуженная Жужжа• 09 мая 2023
А нащо йти в салон? Я робила сама доньці в 10 років. Зараз 12 захотіла вишню теж покрасила сама.
Дюагональ• 09 мая 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А підкажіть будь ласка, чим тонували і скільки воно тримається? В мене теж русява і 8 років) І ми тільки підібралися до цього)
Бадабум• 09 мая 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Ради 2х прядей в парикмахерскую? Что там профессионального может быть?
Хвець-тець• 09 мая 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Підкажіть як робили і яку фарбу брали ?Висвітлювали порошком ?
dreamsunny• 09 мая 2023
Сама покрасила прядки. Это не сложно.

Если финансы позволяют салон, то можно и в салоне
Чижик Пижик• 09 мая 2023
І висвітлювали, і тонували, і фарбували. Що тільки не робили років з дев´яти, в яких тільки кольорах не ходила, а тепер у 18 і чути не хоче про фарбування волосся.
дожену і ощасливлю• 09 мая 2023
Робили дома самі. Для цього прийшлось пофарбувати бабусю, а залишки її фарби використати на прядки))
Как нефиг делать• 09 мая 2023
Мені порахували в салоні, освітлення, і фарбування кончики в синій колір 3000грн... Доці 11 русяве але більш темне волосся, незнаю, як її самій пофарбувати щоб рівно і гарно вийшло... Дуже хоче.
Ответ дляЗажуженная Жужжа
я боюся
Советчица Года• 09 мая 2023
Я робила ефект вигорілого волосся. Після миття голови і підскшувпння оприскувала перекисом 3проц і лишала деякі пасма . Так за кілька раз освітлилося трохи
Ответ дляДюагональ
ми тонували Тонікою, вона найдовше трималася. але вона російська і зараз її немає
Ответ дляБадабум
ну то не суть, де його робить
Носки на подтяжках• 09 мая 2023
А почему нет? Ничего тем двум прядям не случится. Зато ребенок будет счастлив, доверять будет маме, в школе все подружки обзавидуются (или наоборот примут в свою компашку, может там уже все крашеные). Кроме плюсов я минусов не вижу.

Моя попросила покрасить волосы в 11 лет, но сделали пряди по всей голове. А в 8 я разрешила ей не стричь ногти, но что бы были аккуратные и сама за ними ухаживала. Да с учителями были разговоры(тогда еще по пятницам проверяли ногти на предмет грязи под ними) Но все равно мы отстояли ее.
Ответ дляМамина корзиночка
Так, робили.
задоволена дитина?)
Ответ дляНоски на подтяжках

прикольно) я своїй теж дозволяю експериментувати із зовнішністю. дівчинка мріє, чому б ні. просто переживаю, шо з того вийде
Мамина корзиночка• 09 мая 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
задоволена дитина?)
Так. Пішли зробили висвітлення прядок.
Ответ дляМамина корзиночка
Так. Пішли зробили висвітлення прядок.
дякую!
Ответ дляНагайна
дякую за ваш досвід
Носки на подтяжках• 09 мая 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Я думаю, все будет хорошо.
dreamsunny• 09 мая 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Повністю згодна! Липше зараз дитина ’перехворіє’ диким кольором волосся, к 18 рокам зрозуміє що красиво, що ні...