Потішаюся• 09 мая 2023
Може є дерматологи чи хто стикався з подібним
Вже була у 2 дерматологів, чіткої відповіді нема, говорять алергія.
Впродовж пари років періодично запалюються шкіра над суглобом 1 пальця.
Почалося з того, що при прибиранні поранила його залізною мочалкою і потрапив туди порошок для чищення.
Тоді запалилося досить сильно, але десь за тиждень поріз зажив і пройшло.
І тепер раз в кілька місяців з´являється таке запалення на тому місці, є сильний зуд і трохи болить.
Допомагає гормональна мазь, але через кілька місяців все повертається.
Зараз все скажу• 09 мая 2023
В мене було так само. Десь місяці 3. Пройшло після того, як я відмінила омегу. До цього я теж не могла зрозуміти, що з ним робити...що воно таке, я не знаю
Верочка 100%• 09 мая 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Ви тепeр омегу взагалі не вживаєте?
Потішаюся
• 09 мая 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Добавок зараз не приймаю.
Є ліки, які п´ю системно, але це почалось ще задовго до прийому.
На інші пальці не поширюється.
Зараз все скажу• 09 мая 2023
Ответ дляВерочка 100%
Ви тепeр омегу взагалі не вживаєте?
Ні, поки ні. Омега мені його провокує. Я думаю, що у оточенні автора теж щось його провокує постійно. Якийсь алерген. Треба його знайти і прибрати.