Як міряти?• 09 мая 2023
Тривожно-депресивний стан
Вчора був сильний напад тривожності,пульс доходив до 120,не могла ні сидіти,ні лежати,була на прийомі ц психіатра два місяці тому,тоді ще була на гв,виписали мелатонін і пароксетин,не стала пити пароксетин,бо від мелатонін був ефект,вчора випила гідазепам,не можу сказати,що сильно допоміг,так пульс знизився,тривожність пройшла,але не до кінця,сьогодні знову нагрібає,завтра поїду знову до лікаря,хто стикався з полібними симптомами,що допомогло ,окрім медикаментозгого лікування
Як міряти?
• 09 мая 2023
Ответ дляМоре Щастя
Нічого. 4 роки пью АД і супер, живу і радуюсь
Мені сказали тоді,що можливо прийдеться прокапатися,щоб зняти гострий стан
Море Щастя• 09 мая 2023
Ответ дляЯк міряти?
Капайтесь, робіть що каже лікар, якщо вже не на ГВ то лікуйтеся. Побачите як заживете новим життям
Я_не_аноним_100%• 09 мая 2023
Така ж фігня. Була довго тривожність, на заспокійливих жила. Вирішила спробувати без них - тиждень побігала, а потім як накрило, думала здохну. Зараз третій день відходжу, так погано капєц. П’ю мебікар і гідазепам і болтушку на травах. Трохи відчапаю і почну призначений психотерапевтом АД.
Як міряти?
• 09 мая 2023
Ответ дляМоре Щастя
Просто ще рідні кажуть,що ти себе накрутила,що тобі не вистачає,займися чимось,хоча в мене двоє дітей,коли війна почалася я була на 9 місяці вагітності
Шикаю і викаю• 09 мая 2023
Ответ дляЯк міряти?
Те що ви описали - це хвороба, вони на неї не хворіють, тому і не зрозуміють. Вам доведеться зараз попіклуватися про себе самій, йдіть до лікаря!
P.S. В мене був тривожно-депресивний розлад, лікувалась АД. На підтримці був гідазепам - доки не вирівнявся сон, та потім епізодично.
БезПаспортаНеПродаю• 09 мая 2023
Ответ дляЯк міряти?
Не слушайте їх. Хто з таким в житті не стикався, ті не розуміють. «Накрутила» то взагалі мимо.
Починайте АД і не мучайтесь
Гжегож Бженчишчикевич• 09 мая 2023
6 років допомагав гідазепам, дозу не збільшувала, бо вже на 40мг була тормозом. Кинула на початку війни. До війни- психолог допоміг тільки збільшити борг по кредитці. Знайшла на сайті ’Скажи мені’, коли був явно депресивний епізод, я їй казала ’може мені пора до лікаря’, відмовляла, вияснилось що вона закінчила училище на акушерку і пройшла курси. У мене хвороба по неврології, щоб менше тянуло м´язи кожен день мушу приймати Клоназепам, 2.5 мг, маю пластинку аналога Ксанаксу, але в малих дозах допомагають частково, збільшувати не хочу, бо вже не вперше, проходило само.
З мого досвіду, найкраща профілактика конкретно депресивних епізодів - робота та вирішення фізичних проблем зі здоров´ям.
Треба ось так• 09 мая 2023
Мені техніки КПТ допомагають, стало набагато краще, без антидепресантів поки що. Стараюся дуже.
loveagain05• 09 мая 2023
Ответ дляМоре Щастя
А когда Вам стало легче? Пью 4 месяц и пока не супер.
Треба ось так• 09 мая 2023
Ответ дляEmeriez
А де їх можна навчитися цих технік чи ви ходили до психотерапевта?
Я ходила, але по факту вважаю, що вони розповідають рівно те, що можна прочитати в книжках, наприклад. Чи відео подивитися. Я читала Роберт Ліхі «Свобода від тривоги» і майже нічого додаткового мені терапевт не дала. Терапевт більше підтримує на шляху, відповідає на питання.
Треба ось так• 09 мая 2023
Ще отут багато корисних постів по темі тривожності, і є записи прямих ефірів цікавих
Треба ось так• 09 мая 2023
Ответ дляEmeriez
Дякую вам. Підписалася і книжку подивлюся, зараз намагаюся витягти себе з болота, бо на ад мені поки що зовсім не добре.
Бажаю вам успіхів, все вийде. У мене були такі сильні панічні атаки, що м‘язи спини напружувалися і вигиналися дугою, я не могла розслабитися взагалі, годинами в такому положенні, типу як мостик, але не повний. Не вірила що вийде себе з цього витягнути, надія була лише на АД, але вийшло на диво, і навіть без них. Чула, що на АД довго звикаєш, потрібен час, щоб вони запрацювали. Тому не переживайте, обговорюйте з лікарем прийом та підключайте ще роботу з мисленням.
Море Щастя• 10 мая 2023
Ответ дляloveagain05
На третий день стало лучше