Показушница• 09 мая 2023
Хто недавно замовляв витяг про несудимість, як скоро отримали?
я в січні замовляла через сайт ел.версію, отримала через 15хв необхідний файл, чоловік замовив 5 травня, ще досі в обробці, це зараз змінилося щось?
Без Баяна• 09 мая 2023
Сайт висне постійно
Хай спробує через Дія
Є там така нова функція
Формується відразу
Хай спробує через Дія
Є там така нова функція
Формується відразу
Пластилин_Колец• 09 мая 2023
Так, на чоловіків довідку формують довше. Скоріш усього в зв’язку з війною... Працюю з тендерами. Замовляли за гроші (бистіше роблять)- бо там є строки...
Без Баяна• 09 мая 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
Зразу же якщо повторно. Якщо вперше - кілька днів
Я працюю з тендерами
Керівник чоловік.
Стонадцять разів вже на нього цю довідку брали
Останнього разу так вона і не сформувалася, чекали 5 роб днів
Подали без неї документи
Керівник чоловік.
Подали без неї документи
Показушница
• 11 мая 2023
Ответ дляElani
3 минуты в Дие
Ага, чекаємо, досі немає, статус в обробці і все. Я дві отримувала в лютомк все ок, 5 хвилин. А чоловіку забуксувало от зараз
Показушница
• 11 мая 2023
Ответ дляElani
Странно. Буквально пару минут заняло
Я сьогодні подати не змогла ні через сайт, ні через дію... Може збій...
Показушница
• 29 мая 2023
Чоловік вчора отримав витяг. Дія прислала, а от на сайті в архіві цей витяг відсутній.