Отчебучкина• 09 мая 2023
Нариває пальчик у дитини, стрептоцидову мазь можна?
На руці у дитини збоку нариває пальчик, червоний і невеличка цяточка біла, схожа на гній. Наразі в аптечці є стрептоцидову мазь. Можна зробити ванночку сольову і накласти мазь стрептоцидову на ніч?
Єдина Країна• 09 мая 2023
Так, звичайно. Зробіть крутий розчин солі не гарячий, а потім мазь під пов´язку.
жижифреймут• 09 мая 2023
Плюс за сольову ванночку, завжди допомагало в дитинстві, коли наривали пальці.
Сосиска_Втесте• 09 мая 2023
Спостерігайтн. Якщощо-до хірурга. Моїй доньці так зняли ніготь бо гній був під ногтей вже.
Я_канеша_извиняюсь• 09 мая 2023
У моїй доньки було таке, йодово-содово-сольовий розчин, потім під пластир на ніч мазь Вишневського. Так робити, поки не пройде
Грибной_Дождик• 09 мая 2023
Иголку циганскую обработать спиртом и проколоть .
Гной выйдет , потом солевым раствором промыть и банеоцин порошок хорошо , зелёнка .
Может там заноза .
Но конечно это взрослому делали , а ребенку ...советовать тяжко ...
Но банеоцин вещь
Может там заноза .
Но банеоцин вещь
Я_канеша_извиняюсь• 11 мая 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Может там заноза .
Но банеоцин вещь
Может там заноза .
Но банеоцин вещь
Капєц. Навіть дорослому достатньо стерильної інсулінової голки