Зоя Жорівна• 09 мая 2023
Начиталась тем про лімфовузли і на тобі
Нащупала в дитини на шиї спереду кілька гульок , таких подовгастих. Ніби під пальцями рухомі, як крутить головою і задирає ніяк їх не видно, лише можна прощупати. Але там ті гульки з двох сторін по кілька штук, такі поза сантиметр, каже не болить , хворіла давно, аналізи здавала тиждень тому, були всі в нормі - ЗАК І БІОХІМІЯ.
І тепер питання нащо я то щупала, не знаю чи то давно в неї, чи недавно. І що з тим всім робити тепер.
До педіатра звичайно вже дзвонила, каже аналізи доньки бачила тиждень тому там все ок, питаю чи може привезти щоб прощупада, каже не потрібно.
Дитині чуть більше 13 років. Може вони і реально давно я не знаю, що робити
Кіма кепка• 09 мая 2023
В мене у малого з народження видно було, педіатр сказала краще нічого їм не робити
Зоя Жорівна
• 09 мая 2023
Ответ дляКіма кепка
Так ви хоч знаєте що з народження, а я от тут прочитала, що всі щупають і вирішила тоже спробувати, нащупала на свою голову. Я не знаю чи давно, чи дуже давно, чи недавно. Такі там фасолинки, десь напевно від 1 см до 1,5 см. Їх там по кілька з кожної сторони
Кіма кепка• 09 мая 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Спостерігайте, думаю нічого страшного, памʼятаю в мене і в брата в дитинстві також були. Та вони і зараз є, просто жирком заросли і не так видно😅
Зоя Жорівна
• 09 мая 2023
Ответ дляКіма кепка
Ясно, дякую